Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - pierwsze dwa darmowe DLC w dniu premiery

34 postów w tym temacie

Jak zwykle Redzi pamiętają o graczach.A ja czekam i czekam ,a wiesia nie widać.Napisali że wysłano 16 maj i że przewidywany termin dostawy 18 maj.Chyba za dużo mają zamówień i się nie wyrabiają.ROZPACZ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega powyżej, też już dostałem info o wysłaniu paczki, ale jak jej nie było tak jej nie ma. Nie powiem bardzo profesjonalne. Mojej przesyłki nawet w śledzeniu nie ma dlatego wiem, że leży dalej w magazynie w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 19:33, paladin41 napisał:

Jak kolega powyżej, też już dostałem info o wysłaniu paczki, ale jak jej nie było tak
jej nie ma. Nie powiem bardzo profesjonalne. Mojej przesyłki nawet w śledzeniu nie ma
dlatego wiem, że leży dalej w magazynie w Warszawie.


Taka sama sytuacja jak u Ciebie. Mam nadzieję że jutro otrzymam grę, a jak nie to wystawiam 1 gwiazdkę w opini. Gra miała być dostarczona w dniu premiery, gracze juz streamuja wieśka oraz nagrywaja yt, zagraniczni, to Polacy powinni mieć wcześniej premiere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka jest już w paczkomacie od 12. Teraz czekam jedynie na kod, który mają wysyłać ok. 23.

Ale i tak sobie nie pogram, bo aktywacja ma ponoć być ok. 1 w nocy (PC) a jutro mam do pracy na 9 ;/ Więc co najwyżej godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś zmowa jest, mój podobno CDP.pl wysłało w sobotę, a dzisiaj nie było. Numery przesyłek mają być aktywowane dopiero wieczorem. Znając życie i swoje szczęście to dostanę jutro późnym popołudniem. Jakby im zaszkodziło wysłać to wcześniej, przecież i tak do 1 po północy nikt by nie odpalił. Ehh Polska gra, a Polacy zaczną grać jako ostatni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy dobrze wiemy, ze Polacy to gracze drugiej, niekiedy trzeciej kategorii. Przykre to, że nawet dla POLSKICH developerów.
Zobaczymy co będzie jutro nie sądzę bym przesyłkę dostał w rozsądnej porze.
Trzeba było na 19tego nie brać urlopu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też kupiłem wersje cyfrową na Ps4 i gra już od wczoraj czeka na dysku konsolki. Będzie można zagrać parę minut po północy:). Pozdrawiam wszystkich z Pc master race jak i konsolowców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co te DLC maja zawierać, jeżeli aż piraci mieliby zrezygnowac z piracenia gry..

btw, o to co wygrzebałem w plikach gry na PC w configs

dlc_yen_alternate_look=false
dlc_ciri_alternate_look=false
dlc_triss_alternate_look=false
dlc_gwent_cards=false

lol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz okazuje się, że dostawa w dniu premiery = bawisz się kilkanaście godzin później niż cała reszta. Albo Inpost dał w łapę, żeby zrobić sobie reklamę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te DLC powinny być od razu w czasie premiery a nie po tygodniach od niej rozpoczęcia. Kto będzie specjalnie czekał na ich aktywację ? Tam ktoś myśli czy mi się wydaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakaś zmowa jest, mój podobno CDP.pl wysłało w sobotę, a dzisiaj nie było. Numery przesyłek mają być aktywowane dopiero wieczorem.

U mnie to samo.

Co do DLC - bardzo fajnie, że wychodzą po dwa na raz. A co do odstępów czasowych, to przynajmniej będzie do czego wrócić co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 20:49, Lamenre napisał:

Co do DLC - bardzo fajnie, że wychodzą po dwa na raz. A co do odstępów czasowych, to
przynajmniej będzie do czego wrócić co jakiś czas.


Nie chce mi się wierzyć, żeby komukolwiek chciało się grę przechodzić ponownie ze względu na nowy stanik Triss. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie chce mi się wierzyć, żeby komukolwiek chciało się grę przechodzić ponownie ze względu na nowy stanik Triss. ;)

Może stanik Triss nie, ale ze względu na stanik Yennefer bym wrócił ; ) Poza tym na pewno będą jakieś krótkie misje poboczne dodane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować