Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - pierwsze dwa darmowe DLC w dniu premiery

34 postów w tym temacie

A tak nawiasem o co chodzi ze numery przesyłek mają być aktywowane wieczorem? Bo mój dalej jako niepoprawny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wnoszą te DLC? Bo w sumie lepiej chyba poczekać na całość, niż potem przechodzić znowu grę dla trzech questów pobocznych i nowego miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co wnoszą te DLC? Bo w sumie lepiej chyba poczekać na całość, niż potem przechodzić
> znowu grę dla trzech questów pobocznych i nowego miecza.

Z tych wiadomych: alternatywny strój dla Yen, temerski rynsztunek dla Geralta oraz więcej fryzur i zarostów, zbroja dla konia, misja poboczna z kopalnią. Tyle do tej pory wyczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A tak nawiasem o co chodzi ze numery przesyłek mają być aktywowane wieczorem? Bo mój dalej jako niepoprawny :-(

Nie wiem. Mój też nieaktywny. Może powiedzieli coś na odczepnego. Zapewne dopiero jutro będą aktywna o ile w ogóle się pojawią w ich systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie tylko spokojnie. Napięcie rośnie, ale opanujcie się. Wersje pudełkowe będą u Was jutro. Może się zdarzyć, że firma kurierska nawali z jakowegoś powodu. Ale założenie jest takie, że dostaniemy Wieśka jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież będzie można grać po zakończeniu wątku głównego, więc nie będzie trzeba przechodzić gry znowu by cieszyć się tymi DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak kolega powyżej, też już dostałem info o wysłaniu paczki, ale jak jej nie było tak
> jej nie ma. Nie powiem bardzo profesjonalne. Mojej przesyłki nawet w śledzeniu nie ma
> dlatego wiem, że leży dalej w magazynie w Warszawie.
ja dostałem sms-a w piątek 15-ego że przesyłka jest już w drodze :P + tracking jest jakiś trefny i nie mogę sprawdzić gdzie jest przesyłka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak kolega powyżej, też już dostałem info o wysłaniu paczki, ale jak jej nie było
> tak
> > jej nie ma. Nie powiem bardzo profesjonalne. Mojej przesyłki nawet w śledzeniu nie
> ma
> > dlatego wiem, że leży dalej w magazynie w Warszawie.
>
> Taka sama sytuacja jak u Ciebie. Mam nadzieję że jutro otrzymam grę, a jak nie to wystawiam
> 1 gwiazdkę w opini. Gra miała być dostarczona w dniu premiery, gracze juz streamuja wieśka
> oraz nagrywaja yt, zagraniczni, to Polacy powinni mieć wcześniej premiere...

Zamówienie/ opłacenie : 13 Maj
Obiór od nadawcy : 19 Maj
Przewidywana Data Dostarczenia 20 Maj

Fantastycznie wręcz. Zawsze lubiłem grać z opóźnieniem. Czy tylko ja byłem na tyle naiwny naprawdę uważając, że otrzymam kopię jeszcze przed premierą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nadal mam na stronie cdp.pl komunikat, że mój numer przesyłki jest niepoprawny. Dlatego wszedłem na stronę kuriera i tam wklepałem ten sam numer i pisze, że jest już w doręczeniu. Więc problem z numerami leży na/po stronie cdp.pl.
Uważam, że warto samodzielnie sprawdzić na oficjalnej stronie kuriera, wtedy mamy przynajmniej pewność na 100% co się z naszymi paczkami dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie DPD dostarczył moje zamówienie, edycję kolekcjonerską na PC i standardową na PS4. Jeszcze nie mam czasu by zainstalować, ale myślę, że za 2 godziny już bede mógł już cieszyć się tą wspaniałą przygodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa, fajnie. Ja dostanę od panów z DB Schenkera, którzy nie są za szybcy, bo i po co, i napisali mi iż przewidywana data dostarczenia - jutro. Dzięki. Nie ma to jak zostać w domu po nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jakie to dodatki już są aktywne i jak je uzyskać np. na
XBOX ONE? Na oficjalnej stronie słabo z informacjami.
Dzięki z góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować