Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

szukam opisu do gry THE LONGEST JOURNEY

118 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2005 o 18:03, paweusz napisał:

UTKNĄŁEM PRZY TABLICY Z 4 KAMIENIAMI W PODWODNYM MIEŚCIE

Musisz odpowiednio poukładać znalezione kryształy. W górny lewy róg włóż kryształ brązowy, symbol strzały ustaw w swoją stronę i przesuń tu symbol ognia. Górny prawy róg to kryształ żółty, symbol oka w swoją stronę i pierścień ptaka. Na dole po prawej wstaw kryształ szary, symbolem strzały do siebie, przesuń też tutaj symbol Maerum. Ostatni kryształ, zielony, ustaw symbolem ryby do siebie i przesuń tutaj pierścień garnka. Teraz możesz odczytać sanskrypcje na ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 21:36, porta napisał:

Jak dostać się do galerii Roma?

Do galerii Roma dostaniesz się (nie wiem czy o tym mówie bo dawno grałem ale napewno tak) wejdź na wido tego plakatu koło szafy grającej i weź z tamtąd bilet pochódź trochę myszką po tym plakacie i znajdziesz ten bilet. Jeśli nie o to ci chodzi to może nie masz sary (jak nie pomogę to określ dokładniej problem) Sare weź od tego Stanle...coś tam, siedzi on w barze. Wymaga on od ciebie rozkładu godzin pracy masz je w pamiętniku w swoim ekwipunku. Jeśli nie masz pamiętnika jest on w twoim pokoju na szafce przy dzwiach. Przejdź w widok pamiętnika i wyciągnij wystającą z niego kartkę nastepnie daj ją temu Stan... (PS nie wiem jak się piszę) weź od niego sarę idź do metra wsiądz w metro i jazda!!!
Odpowiedz (czy ci pomogłem jak nie opisz dokładniej problem napewno pomogę tylko jak będziesz do mnie odpisywał to opcją odpowiedzi na mój post bo nie zaglądam do każdego (za wiele ich jest)!!!

Przy okazji NIE MA ZA CO!!!!!!! (na wypadek gdybyś dziękował)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 21:36, porta napisał:

Jak dostać się do galerii Roma?

Do galerii Roma dostaniesz się (nie wiem czy o tym mówie bo dawno grałem ale napewno tak) wejdź na wido tego plakatu koło szafy grającej i weź z tamtąd bilet pochódź trochę myszką po tym plakacie i znajdziesz ten bilet. Jeśli nie o to ci chodzi to może nie masz sary (jak nie pomogę to określ dokładniej problem) Sare weź od tego Stanle...coś tam, siedzi on w barze. Wymaga on od ciebie rozkładu godzin pracy masz je w pamiętniku w swoim ekwipunku. Jeśli nie masz pamiętnika jest on w twoim pokoju na szafce przy dzwiach. Przejdź w widok pamiętnika i wyciągnij wystającą z niego kartkę nastepnie daj ją temu Stan... (PS nie wiem jak się piszę) weź od niego sarę idź do metra wsiądz w metro i jazda!!!
Odpowiedz (czy ci pomogłem jak nie opisz dokładniej problem napewno pomogę tylko jak będziesz do mnie odpisywał to opcją odpowiedzi na mój post bo nie zaglądam do każdego (za wiele ich jest)!!!

Przy okazji NIE MA ZA CO!!!!!!! (na wypadek gdybyś dziękował)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 18:03, paweusz napisał:

UTKNĄŁEM PRZY TABLICY Z 4 KAMIENIAMI W PODWODNYM MIEŚCIE


Pełny opis przejcia jest na gry-online za jedyne 7zł (sms)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 07:46, Achim napisał:

Pełny opis przejcia jest na gry-online za jedyne 7zł (sms)


JEDYNE? buahahaha cała gra kosztuje 20 zł (z wyprzedaży czy z wPLNami połowę tego), więc wątpię żeby któś chciał kupić sobie poradnik za 7 zł (tymbardziej jeśli jest przy końcu jak paweusz). To już lepiej skorzystać z zagranicznych serwisów, które opisy przejścia dają za darmo (jedyny problem to ten że musisz znać angielski), np. http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/longest_journey.txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 11:08, Raylin napisał:

> Pełny opis przejcia jest na gry-online za jedyne 7zł (sms)

JEDYNE? buahahaha cała gra kosztuje 20 zł (z wyprzedaży
czy z wPLNami połowę tego), więc wątpię żeby któś chciał kupić sobie poradnik za 7 zł (tymbardziej jeśli jest przy końcu
jak paweusz). To już lepiej skorzystać z zagranicznych serwisów, które opisy przejścia dają za darmo (jedyny problem to
ten że musisz znać angielski), np. http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/longest_journey.txt


Nic dodać nic ująć masz racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do wszystkich którzy szukają solucji tlj.cd projekt/stark/solucja.htm ale mnie solucja nie pomoże bo utknęłam w podwodnym mieście przed wodorostami.nie mogę wpłynąć do groty.próbowałam tysiące razy inic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 17:13, tomala12 napisał:

jak przejsc ta gre ciagle zagadki i to dosc trudne,...jak wziasc klucz miedzy torami???ktos
wie


SPOILER


Ta zagadka jest tak trudna, że rozwiązanie jest na płycie w dziale FAQ (jak i paru innych co bardziej upierdliwych zagadek). Trochę to zajmie:
1. Potrzebujesz gumowej kaczuszki - jest w "rzece" za oknem April, musisz na kratce pokruszyć chleb z Fringe Cafe, a wtedy ptak ją uwolni - kaczuszka popłynie w okolice Fringe Cafe.
2. Plaster z gumowej rękawiczki znaleziony w koszu na śmieci w Akademii (pamiętaj, że przedmioty możesz oglądać w ekwipunku)
3. Zacisk zdobyty na zagadce przy Domu Granicznym (tam gdzie mieszka April) - aby ją uruchomić musisz mieć pierścionek. Oglądasz tablice z ogłoszeniami w pokoju Fiony i się pytasz o pierścionek).
Być może jest jeszcze potrzebny sznur zza okna April - dokładnie nie pamiętam.

Musisz to wszystko połączyć ze sobą w oknie ekwipounku (najpierw zaklej kaczuszkę) - potem trzeba ją nadmuchać i użyć na kluczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz dobrze nie pamietam bo to dawno było, a to było jakos tak że "miałam" pójść wieczorem do kina a nie wiedziałem jak przeczekać do tego wieczoru. W pracy nic zrobić nie mogłem na przystani kolejowej to leżeł jakiś klucz ale nie wiedziałem jak wziąść. Kawałem po tym jak wróciłem z wystawy obrazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 17:25, Don Vasylus napisał:

Teraz dobrze nie pamietam bo to dawno było, a to było jakos tak że "miałam" pójść wieczorem
do kina a nie wiedziałem jak przeczekać do tego wieczoru. W pracy nic zrobić nie mogłem na
przystani kolejowej to leżeł jakiś klucz ale nie wiedziałem jak wziąść. Kawałem po tym jak
wróciłem z wystawy obrazów.



Czyli miałeś ten sam problem co Tomala12. Wieczór nadchodził "sam", jak się zrobiło odpowiednie rzeczy :) Kluczyk był niezbędny. Ale jeśli dobrze rozumiem, to teraz Ci to niepotrzebne :)


Z kluczykiem to się większość graczy zacinała - dlatego twórcy w FAQu na płytce zamieścili rozwiązanie tej i pozostałych najtrudniejszych zagadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować