Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś premiera Wiedźmina 3. Tak grę przyjęto na Zachodzie

55 postów w tym temacie

> > > Szkoda tylko, że gra nie wygląda jak pokazano w 2013 i na trailerach,
> > >
> > > np. tak: http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/2047/8740/original.gif
>
> >
> > >
> > > chyba próżno szukać także takich widoków:
> > > http://giant.gfycat.com/UnrealisticComplexGrunion.gif
> > > http://giant.gfycat.com/ApprehensiveCompetentIchneumonfly.gif
> > >
> > > Napewno zagram i odkryję świat i fabułę i będzie ok,
> > > jednak jakiś niesmak pozostał, myślałem, że co jak co, ale CDP pokazuje tak
> jak
> > gra będzie
> > > wyglądać, okazało się, że odstawili szopke godną Ubisofta
> > Gdyby rzeczywiście była taka grafika to nie miał byś na czym grać - taka jest prawda.
>
> > No chyba, że REDZI zmniejszyliby świat gry powiedzmy do rozmiarów W2 lub nieco większego.
>
> > A potem byłby lament, że gra ma skopaną optymalizację, bo nie da się grać w najwyższych
>
> > ustawieniach. Ludzie, zrozumcie. Czasami trzeba gdzieś odjąć, aby dodać trochę tu
> i trochę
> > tam. Tworzenie gier to w dużym stopniu poszukiwanie kompromisów.
>
> nie mam problemu grać na niższych ustawieniach, ale miałem nadzieję, że tak jak pokazali
> bedzie faktycznie wyglądać w grze,
> planowałem nowy komputer zbudować od zera by udźwignąć ile trzeba by taką grafikę odpalić
> a tu lipa
> po co oszukiwać ludzi?
>
> jakoś taką grafikę pokazali w 2013, bardziej to wygląda jako "nie możemy wypuścić na
> PC gry z tak odmienną grafiką przy której wydania konsolowe wyglądają jak Witcher 1"
>

I wlasnie o takim czyms pisalem wielkrotnie wczesniej, znow bedzie ze ''obronca wiedzmina i cdrp'' moja wina ze pod takimi newsami ludzie najwiecej placza? Heh. Wystarczy troche uzyl glowy oraz poszukac informacji zanim sie zacznie placz o cos co nie istnieje.

http://wccftech.com/witcher-3-dev-talks-downgradeation-unfair-compare-trailers-gameplay-demos/

Od kiedy ludzie nie wiedza ze renederowane trailery/gameplaye/screenyshoty ZAWSZE roznia sie od efektu finalnego? To sie nazywa marketing i przygotowanie klientow do odbioru produktu, hype czy jak to tam zwiecie. Takie czasy.

http://www.geforce.com/whats-new/guides/the-witcher-3-wild-hunt-graphics-performance-and-tweaking-guide

Tutaj przy podstawowych zabawach w plikach juz mozna osiagnac efekt o niebo lepszy niz jest teraz obiektem narzekan. Jak zreszta widac w praktyce. Ze gre mozna zmieniac graficzne wedle wlasnych upodoban.

https://www.youtube.com/watch?v=_HJjtZMrNeQ
https://www.youtube.com/watch?v=t2WoRfULG1Y

A ludzie dopiero zaczynaja sie bawic ustawieniami i tym ogromem zmiennych w plikach ini, do tego dojdzie redkit i mozecie zrobic sobie minecrafta z tej gry. No ale przeciez to trzeba grzebac samemu, cos zrobic pozmieniac posprawdzac, nie podali nam na tacy tak jak oni juz mieli gotowe w 2013? Jak mowilem gdyby podali wam na tacy takie ustawienia, to zamiast 1,5kk zamowien przedpremierowych byloby 1,5kk osob placzacych w tech supporcie ze maja komputery za 4000 a nie moga gry wlaczyc.

Sharpening only looks good on screenshots and short videos. If you stare at the game like that for a long time, the eyes really start to hurt.

I to jest sama prawda, na przykladzie innych modowalnych gier widac jak na dloni ze z takimi teksturami sie grac na dluzsza mete nie da, chociazby skyrim, gta czy jakakolwiek gra z modami/teksturami ENB/SharpFX etc. Chcecie miec taka grafike jak na trailerach? To do roboty, 90% informacji odnosnie cfg/ustawien .ini oraz ENB/FX macie juz wystarczajaco. Brakuje tylko RedKita do wlaczenia tekstur ''sharp'' effect i macie gre ktora byla prezentowana w 2013. Ale w sumie potem bedzie placz ze nikt nie jest tego w stanie uciagnac w grywalnych FPS, no ale to zamkniete kolo prawda? Rzeki lez musza sie lac na okraglo, nie moze byc sytuacji ze wszystko jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 12:24, Ice-1977 napisał:

Mam go,mam go,mam WIEDŹMINA!!! Dostałem o 12 godzinie i teraz się instaluję.To nara chłopaki.
;-)

Szczęściarz z ciebie ja jeszcze musze czekać
A właśnie jeśli o godzinie 8.33 paczka została do mnie wysłana z Rzeszowa do Tomaszowa Lubelskiego to ile to może potrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne godzina 12.27 na liczniku, kurier przesyłkę zapakował przed dziewiątą i jak go nie było tak go nie ma. Zero kontaktu. Szczerzę wątpię by FEDEX miał taką masę przesyłek na Bielsko-Biała i okolicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo dobra, ładna graficznie (Ps4, brak mi jedynie futra z wersji Pc:/). Rozmach jest przeogromny, fajna gra ludzi podkładających głos. Najwyższy poziom trudności to jest to. Z 2-3 godziny grania dalej lvl1. Bardzo dużo fajnych tekstów już poleciało a rozmowy z NPC są ciekawe. Crafting i alchemia zapowiada się smacznie co też w tej grze nie jest bez znaczenia. Największym wyzwaniem na tą chwilę jest walka. Wydaje się delikatnie chaotyczna, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia się do ustawień pada w tej konkretnej grze. Są trzy rzeczy które mnie drażnią.


1. Wrażenie cięcia się w menu postaci, inwentarza... . Być może tak miało być...
2. Walcząc niekiedy są delikatne stop klatki wg mnie bez powodu
3. Czasami podczas przemieszczania się coś przytnie

Zapewne poprawi to patch któryś tam z kolei na Ps4. Na tą chwile wykonane parę misji pobocznych i żadnych błędów ani crashy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę, że moja kolekcjonerka właśnie dotarła na miejsce. :) Teraz tylko dotrwać do 16:00 i sprintem do domu. :D

PS. Ciężkie, cholera, to pudło... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JESTEM! Kurierek z kolekcjonerką przyszedł, i warto było dać te pieniądze.

Spoiler

Za samą figurkę można lekko już żądać z 800 zł (wysokość 26 cm, można rzec sześcian 26, niesamowite odwzorowanie i szczegółowość). Artbook najlepszy jakikolwiek widziałem z kolekcjonerek(subiektywna ocena 25x31 cm,prawie 200 stron). Medalion, mapa dlc''ki itp


Teraz czekam na koniec instalacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2015 o 11:53, 1teacherr1 napisał:

Od kiedy ludzie nie wiedza ze renederowane trailery/gameplaye/screenyshoty ZAWSZE roznia
sie od efektu finalnego? To sie nazywa marketing i przygotowanie klientow do odbioru
produktu, hype czy jak to tam zwiecie. Takie czasy.

no ok, ale cytując kogośtam sprzed kilku miechów, gdy poszło o DLC: "tylko, że to CDP najpierw robi z siebie dziwicę orleańską branży walczącą ze wszystkimi złymi praktykami by zdobyć poklask, a potem robi dokładnie to samo co ci, których krytykuje".
Poza tym są gry i firmy, gdzie opowiada się o tym co faktycznie się robi, więc nie generalizujmy i nie szukajmy wymówek, bo idąc taką logiką można by usprawiedliwiać np. złodziejstwo polityków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty to musisz teraz przeżywać ciężkie chwile, co?:) Gracza powinno interesować jedynie to, czy dany tytuł jest dobry, a kierując się opiniami recenzentów, jak również pierwszymi wrażeniami graczy, Dziki Gon taki właśnie jest. Poświęcasz stanowczo zbyt wiele czasu produkcjom, których rzekomo nawet kijem byś nie tknął - zastanawiałeś się, dlaczego?:) Osobiście uważam, że jesteś po prostu bardzo nieszczęśliwym człowiekiem poszukującym ukojenia w cudzym rozczarowaniu, takim, którego cieszą jedynie negatywne rzeczy. "Niestety", musisz pogodzić się z faktami - Wiedźmin rozczaruje nielicznych i to już nie jest dzielenie skóry na żywym niedźwiedziu, a stwierdzenie oczywistości. Wpadnij do mnie, zobaczysz na własne oczy zawartość edycji kolekcjonerskiej Dzikiego Gonu, będziesz też mieć okazję porównania jej z kilkoma innymi, nierzadko droższymi, które nawet się do niej nie umywają pod względem staranności wykonania. Już ten element świadczy o tym jak poważnie Redzi traktują swych klientów i jak wielkie postępy poczynili w tej materii od czasów pierwszego Wiedźmina. Jestem absolutnie przekonany, że czekają mnie długie godziny rozkoszowania się znakomitą grą. Grą, którą wspominać będę latami. A Ty? Ty możesz jedynie patrzeć jak twe narzekania nikną wśród cudzych zachwytów. Prawie ci współczuję. Prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ty to musisz teraz przeżywać ciężkie chwile, co?:) Gracza powinno interesować jedynie
> to, czy dany tytuł jest dobry, a kierując się opiniami recenzentów, jak również pierwszymi
> wrażeniami graczy, Dziki Gon taki właśnie jest. Poświęcasz stanowczo zbyt wiele czasu
> produkcjom, których rzekomo nawet kijem byś nie tknął - zastanawiałeś się, dlaczego?:)
> Osobiście uważam, że jesteś po prostu bardzo nieszczęśliwym człowiekiem poszukującym
> ukojenia w cudzym rozczarowaniu, takim, którego cieszą jedynie negatywne rzeczy. "Niestety",
> musisz pogodzić się z faktami - Wiedźmin rozczaruje nielicznych i to już nie jest dzielenie
> skóry na żywym niedźwiedziu, a stwierdzenie oczywistości. Wpadnij do mnie, zobaczysz
> na własne oczy zawartość edycji kolekcjonerskiej Dzikiego Gonu, będziesz też mieć okazję
> porównania jej z kilkoma innymi, nierzadko droższymi, które nawet się do niej nie umywają
> pod względem staranności wykonania. Już ten element świadczy o tym jak poważnie Redzi
> traktują swych klientów i jak wielkie postępy poczynili w tej materii od czasów pierwszego
> Wiedźmina. Jestem absolutnie przekonany, że czekają mnie długie godziny rozkoszowania
> się znakomitą grą. Grą, którą wspominać będę latami. A Ty? Ty możesz jedynie patrzeć
> jak twe narzekania nikną wśród cudzych zachwytów. Prawie ci współczuję. Prawie.

O prosze, a juz stracilem nadzieje ze naprawde nikt na tej stronie nie rozumie o co mi chodzilo. Chociaz jeden, chociaz.

Brawo. Milej gry i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się nasłuchałem o tym że potrzeba i7 i 980 do uber, a tymczasem bez Hairworks mam wszystko na maksa i gra potrafi nawet utrzymać te 60 klatek. Z włosami 45, i spada do 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
i co ten twój bełkot ma wspólnego z dyskusją o praktykach marketingowych? Co do trailerów ma edycja kolekcjonerska? Czy ktokolwiek mówił cokolwiek o tym, że gra jest dobra czy nie?

Ale kogo ja pytam - gościa, którego cały kontakt z wiedźminem 3 jak do tej pory ograniczył się do pomacania sobie pudełka, ale już tydzień temu zjechał recenzenta za brak zachwytów nad grą, co jednocześnie nie przeszkadzało mu w tym samym zdaniu krytykować oceniania gry przed premierą i samemu bez zagrania uważać tytuł za *znakomity, który będzie wspominał latami* ^^'' Weź już lepiej zacznij grać i skończ się ośmieszać, bo przykro patrzeć ^^'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zadowolony.. byłem jak już instaluje od 5 godzin bo płyty źle ponagrywane i trzeba ściągać
> z gog.com
Raz, że płyty były tłoczone, a dwa wynika z pierwszego zmień napęd, bo się przez cyfrowe dystrybucje zakurzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować