Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś premiera Wiedźmina 3. Tak grę przyjęto na Zachodzie

55 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2015 o 18:12, HeX1981 napisał:

a te krytyczne recenzje to gdzie??? bo nie wierze ze takowych nie ma...jakas cenzura?:)

Na metacritic jest aktualnie 37 recenzji, wszystkie pozytywne (czyli powyżej 75, najniższa to 80).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera, a gra do mnie nie trafiła... Paczka została dostarczona do mojego miasta przed 8, kurier po 8 (W MOIM MIEŚCIE) zabiera ją do samochodu, a teraz jest godzina 19 i nic nie widać na horyzoncie. PARANOJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie dostałem jeszcze paczki, żadnego telefonu nic, według trackingu mój Wiedźmin jest w Rzeszowie od 4 rano, nie wiem czy są korki, czy co, ale to śmieszne. Żałuje, że nie kupiłem gry w sklepie, zaoszczędziłbym te 13 zł, jestem poważnie rozczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 19:04, capitanweed napisał:

Dzisiaj premiera, a gra do mnie nie trafiła... Paczka została dostarczona do mojego miasta
przed 8, kurier po 8 (W MOIM MIEŚCIE) zabiera ją do samochodu, a teraz jest godzina 19
i nic nie widać na horyzoncie. PARANOJA


U mnie to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam zadzwoniłem do kuriera .............i od 12 gram. Fedex sie popisał.

Gra rewelacja - no może troszku lepszej grafiki sie spodziewalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję standardową, na kolekcjonerską nie chciałem wydawać kasy. W sumie zamiast 4 stronicowej instrukcji (?) i 15 stronicowego czarno-białego kompedium (???) wolałbym plakat. Za to medalion i mapka świetnie wykonane. Instalacja leci pełną parą. Trochę mnie niepokoi ten downgrade.
http://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/35tcy6/witcher_3_graphics_downgrade_confirmed_by_a_cdpr/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie widziałem w TV ( rzadko oglądam ) wywiad z game directorem który powiedział że nowy wiedzmin dostanie dwa dodatki fabularne o wielkości poprzedniego wiedźmina, dodatkowo miałem beke z premier ewy kopacz która wbiła do nich do studia i im dziękowała, wcale sie nie dziwie.
podobno gra kosztowała 45 mln złoty
a z resztą. redaktorzy nowy news czeka do opisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem w newsach, że całośc kosztowała około 200 mln PLN, a na marketing poszło 45 mln... USD :) czyli by się zgadzało - na produkcje 45 ml PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszenie się do kwestii seksistowskich w recenzji gry, jest uosobieniem kompleksów ukrytego geja lub niepewnej siebie feministki, absolutny brak profesjonalizmu ze strony recenzenta - tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się również, iż osoba poruszająca w recenzji kwestie równościowe, seksistowskie oraz szeroko pojętej tolerancji chciałaby, żeby na horyzoncie świata wykreowanego przez REDów widniała piękna kolorowa tęcza, a Wiedźmin mógł się chędożyć z Krwawym Baronem, no i oczywiście Triss z Ciri... Brak słów... REDzi pokazują świat dobitnie takim jaki jest, bez lukru, wazeliny i chwała im za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować