Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź nowego Need for Speed w tym tygodniu. Underground powróci?

19 postów w tym temacie

No rzeczywiście, gdyby ten użytkownik nie rozjaśnił tego, w życiu bym nie zobaczył, że na zdjęciu są 2 samochody i miasto o zmroku :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję tego co nam serwowali w ostatnich odsłonach czyli dziwnych, kombinowanych HUDów i masakrycznie plastikowego modelu jazdy, kiedyś aż tak nie było. I już nie mam tu nawet na myśli pierwszych NFSów z końca XX wieku a już te bardziej współczesne typu pierwsze MW czy Carbon.
Ale kciuki trzymam, kolekcjonuję NFSy a każda kolejna część oznacza (oby) steelbooki i inne kolekcjonerskie gadżety:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te DLC:

Pakiet spoilerów
Pakiet neonów
Pakiet szyb
Pakiet pakietów aerodynamicznych
Pakiet malowań
Pakiet Flag

Nie mówiąc już o samochodach, trasach etc. A idealnie by było, gdyby EA otworzyło się na brać moderską i pozwoliło grzebać w kodzie bez ograniczeń.

Chciałbym nie być fatalistą, ale po nowych Simsach nie mam nadziei na normalność w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nie wyszedł z tego taki gniot jak ostatni Most Wanted.
Po Underground na mojej liście życzeń jest właśnie Most Wandted 2, ale kontynuacja gry z 2005, a nie tej ostatniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak już to ktoś tutaj napisał, będzie masa DLC do tego. Tu moje propozycje:
Day One DLC - Trzy unikalne spojlery i wzory felg,
DLC z pakietem poszerzającym karoserię
z 10 samochodów w DLC
DLC zawierający możliwość jazdy w dzień, nie w nocy
i hit, tego jeszcze nie było! DLC z możliwością zainstalowania w bagażniku sprzętu audio!
Aż się smutno robi, że ludzie kupują takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Most wanted 2 też miał być powrotem do korzeni. I co? Nudny bubel. Może tym razem coś
> im wyjdzie, chociaż szczerze wątpię...

Stare i nowe Most Wanted łączył tylko tytul; to byl luźny reboot. Ale to jest prawda - ta gra powinna miec zupełnie inna nazwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wyjdzie stary dobry NEED FOR SPEED HP a nawet nowa odsłona czerpiąca z dawnych odsłon będzie bardzo zadowalająca. Gorące klimaty, szybkie samochody, rajskie widoki to N4S które pamiętam z przed lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie. Tylko kto to będzie robił? Bo jeśli ma to być jakiegoś rodzaju reboot serii Underground, który z oryginałem będzie miał tyleż wspólnego, co nowy Most Wanted ze starym, to ja dziękuję. Rivals oraz ostatni Hot Pursuit również nie przypadły mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś trailer, czekamy, przynajmniej ja czekam ^.^. Jeśli to faktycznie będzie U3 i mieli w sumie 2 lata na zrobienie go to mam nadzieję że będzie wszystko co było w U2 plus grafika na poziomie Rivals, czyli liczę na neony, spoilery i inne części możliwe do tuningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować