• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Executor

Problem z instalacją Wiedźmin 3

Pytanie

witam,
plik setup_the_witcher3_wild_hunt-6.bin jest nieodczytywalny z Dysku nr.3. Podczas normalnej instalacji wystepuje blad odczytu - 10, gdy probuje sam plik skopiować na dysk twardy również występuje błąd odczytu? Co mam zrobic?
Proszę o szybką odpowiedź, bo zalezy mi na jak najszybszym rozwiazaniu problemu, by moc grac w Wasza gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 19.05.2015 o 14:07, Executor napisał:

Co mam zrobic?


Dodać klucz do GOGa i ściągnąć grę przez niego. Inna opcja to próba skopiowania wadliwego pliku na innym napędzie, lub znalezienie kogoś z grą i skopiowania pliku z jego płyty.
Tak czy siak jeżeli chcesz w przyszłości korzystać z tej płyty, to musisz reklamować zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.05.2015 o 14:48, Narmo napisał:

> Co mam zrobic?

Dodać klucz do GOGa i ściągnąć grę przez niego. Inna opcja to próba skopiowania wadliwego
pliku na innym napędzie, lub znalezienie kogoś z grą i skopiowania pliku z jego płyty.
Tak czy siak jeżeli chcesz w przyszłości korzystać z tej płyty, to musisz reklamować
zakup.


Witam. Również mam nieprzyjemny problem z instalacją Wiedźmina 3. Gdy instalacja się kończy wyskakuje wybierz setup_the_witcher3_wild_hunt-7.bin podczas gdy tego pliku nigdzie nie ma, a instalacja nie może zostać kontynuowana. Instalowany plik: content\content5/plpc.w3speech , pozostały czas instalacji to 2 min! Nie mam pojęcia o co chodzi. Czy powinienem udać się do miejsca kupna i reklamować grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To jest jakieś nieporozumienie... Gog galaxy nie może mi ściągnąć patcha bo jest fail po pobraniu kilku mega a po zainstalowaniu ręcznym patcha gog galaxy dalej pobiera to samo. Może mi ktoś powiedzieć czy da się coś zrobić by gra uruchamiała się normalnie a nie przez ten badziew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.05.2015 o 16:05, Solmyr009 napisał:

> > Co mam zrobic?
>
> Dodać klucz do GOGa i ściągnąć grę przez niego. Inna opcja to próba skopiowania
wadliwego
> pliku na innym napędzie, lub znalezienie kogoś z grą i skopiowania pliku z jego
płyty.
> Tak czy siak jeżeli chcesz w przyszłości korzystać z tej płyty, to musisz reklamować

> zakup.

Witam. Również mam nieprzyjemny problem z instalacją Wiedźmina 3. Gdy instalacja się
kończy wyskakuje wybierz setup_the_witcher3_wild_hunt-7.bin podczas gdy tego pliku nigdzie
nie ma, a instalacja nie może zostać kontynuowana. Instalowany plik: content\content5/plpc.w3speech
, pozostały czas instalacji to 2 min! Nie mam pojęcia o co chodzi. Czy powinienem udać
się do miejsca kupna i reklamować grę?



Masz w pudełku ze ścieżką dźwiękową płytę o nazwie GRA-DYSK 4 tam znajduje się ten plik ;) są tam dwie płyty ścieżka dźwiękowa i gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam ten sam problem tyle że z setup_the_witcher3_wild_hunt-3.bin na drugiej płytce... ggwp, może mi ktoś powiedzieć jak wygląda proces wymiany płytki na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Również miałem problem z instalacja z DVD "dysk 2", kopiowanie pliku setup_the_witcher3_wild_hunt-3.bin na dysk twardy bez powodzenia.

Natomiast kopiowanie na laptopie który ma napęd DVD sporo wolniejszy do 5MB/sek max udane.

Tak, że problem jest nie w płytce tylko w napędzie DVD który przy prędkości około 15MB/sek gubi ścieżkę odczytu. Być może ma znaczenie wielkość pliku, jak na płytce jest więcej ale mniejszych plików to nie ma problemów z odczytem ale maksymalna prędkość odczytu jest mniejsza.

Wymiana płyty DVD raczej nie rozwiąże problemu z instalacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.05.2015 o 18:24, HighPerformance napisał:

Również miałem problem z instalacja z DVD "dysk 2", kopiowanie pliku setup_the_witcher3_wild_hunt-3.bin
na dysk twardy bez powodzenia.

Natomiast kopiowanie na laptopie który ma napęd DVD sporo wolniejszy do 5MB/sek max udane.

Tak, że problem jest nie w płytce tylko w napędzie DVD który przy prędkości około 15MB/sek
gubi ścieżkę odczytu. Być może ma znaczenie wielkość pliku, jak na płytce jest więcej
ale mniejszych plików to nie ma problemów z odczytem ale maksymalna prędkość odczytu
jest mniejsza.

Wymiana płyty DVD raczej nie rozwiąże problemu z instalacja.


Mi też udało się skopiować płyte na twardziela, korzystając z napędu na lapku, jak rozpędził się do 7,20MB/s to nie było siły żeby go zatrzymać :] Zobaczymy czy uda sie zainstalować gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bez jaj! Tyle czekałem i też nie mogę pograć. DVD2 plik setup...3 nie rusza. Nie po to placilem spory hajs i czekałem dziś do wieczora by pobierac to z netu calą noc... Kupiłem na płytach i chcę instalować z płyt do cholery!!!!!
FCK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potwierdzam. Zgranie pliku na laptopie działa.
Przed oczami miałem już wizje ściągania gry z GOG, a serwery ponoć strasznie obciążone. :)

Good Job HighPerformance!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam miałem to samo 2 płyta uszkodzona. Wgrałem przez goga,ale w j.angielskim.Fajna sprawa można póżniej pobrać patcha w gogu i zmienić język na polski. Płytę i tak będę reklamował, nie po to kupuję wersję pudełkową aby nie działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!mam ten sam problem co większość osób które zakupiły grę. U mnie nie instaluje się 2 płyta ( błąd odczytu - 10 ) .I co teraz ,ja chcę gre która sie normalnie instaluje!!!!.Cz wszyscy , którzy maja ten problem, lub inny mogą domagać sie zwrotu kasy , lub nowej instalującej sie gry?A, co na to CD PROJECT ?Tragedia ,mam poprzednie dwie części Wieśka i nic takiego się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.05.2015 o 10:29, krisstoferss napisał:

Witam!mam ten sam problem co większość osób które zakupiły grę. U mnie nie instaluje
się 2 płyta ( błąd odczytu - 10 ) .I co teraz ,ja chcę gre która sie normalnie instaluje!!!!.Cz
wszyscy , którzy maja ten problem, lub inny mogą domagać sie zwrotu kasy , lub nowej
instalującej sie gry?A, co na to CD PROJECT ?Tragedia ,mam poprzednie dwie części Wieśka
i nic takiego się nie działo.



Powiem tak napisałem do CD PROJEKT RED to mi odpisali że mam ściągnąć z GOG-a i tak właśnie robię.
Natomiast sklep w którym zakupiłem grę jeszcze nie odpisał co mam w takim samym wypadku jak powyżej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.05.2015 o 17:26, sesseseri napisał:

To jest jakieś nieporozumienie... Gog galaxy nie może mi ściągnąć patcha bo jest fail
po pobraniu kilku mega a po zainstalowaniu ręcznym patcha gog galaxy dalej pobiera to
samo. Może mi ktoś powiedzieć czy da się coś zrobić by gra uruchamiała się normalnie
a nie przez ten badziew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziś kupiłem Wiedźmin 3 instalowałem 5 razy wyskoczył "błąd odczytu 10" po włożeniu do napędu 2 płyty.
Więc ściągnąłem grę z GOG.com zainstalowałem a tam nie ma polskiej wersji skąd wziąć spolszczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.05.2015 o 23:16, erykolos napisał:

Dziś kupiłem Wiedźmin 3 instalowałem 5 razy wyskoczył "błąd odczytu 10" po włożeniu
do napędu 2 płyty.
Więc ściągnąłem grę z GOG.com zainstalowałem a tam nie ma polskiej wersji skąd wziąć
spolszczenie
?

Zaznaczasz grę, klikasz na MORE -> DOWNLOAD EXTRAS i tam gdzieś jest Language. Opcja będzie wyszarzona na czas ściągania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować