Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak mogło wyglądać Lords of the Fallen - twórcy o zmieniającej się koncepcji na grę

7 postów w tym temacie

Zdecydowanie bym pograł i w tę wersję, przypomniał mi się świetny Vampire The Masquerade Redemption, a w to grało się bardzo dobrze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co istotne wynikajace z tego artykułu to że jednak Ci Games było mocno zaangażowane w ten projekt. Pracowali nad tą grą - to jest optymistyczne bo wynika z tego że nauczyli sie robic gry aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MisioKGB - może i masz trochę racji ale ta gra już by nie była taka dobra, i kupili by ją tacy ludzie jak ty, po screenach wnieść można że CIG naprawdę dokładali sporo do tej gry i nie można im zarzucić w żaden sposób że olali temat a robotę zwalili na podwykonawców. Grało mi się bardzo przyjemnie w ten tytuł i liczę na to że kolejne odsłony ich gier będą utrzymywać taki poziom z tendencją wzrostową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że przy produkcji takiej dużej gry jeśli prace mają są prowadzone w dwóch niezależnych studiach tym bardziej w innych krajach to komunikacja pomiędzy nimi jest najważniejsza. Dobrze że w końcu doszli do jakiegoś porozumienia i mieliśmy pożliwość zagrać w końcowy efekt. Przynajmniej właśnie wiemy że CIG nie był tylko wydawcą gry ale też pełnoprawnym współtwórcą, a to było też tematem wielu rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CIG ogólnie ostatnio mocno wzięli się do roboty. Pomijając współtworzenie (tak właśnie, bo net spłynął trollami w postaci "tylko wydali a ręki nie przyłożyli do tworzenia) LOTF, które mnie się podobało ogromnie i jak czytam fora to też raczej pozytywnie ludzie się wypowiadają, to jeszcze teraz niedługo z trochę innej beczki wypuszczają trzecią część Snipera i będą prezentować na E3. Ponadto poszła informacja o LOTF 2, więc myślę, że powyższe "mogło tak wyglądać" nie zostanie zapomniane i będzie zawarte w nowej części. A może wpadną na jeszcze inne rozwiązania - trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować