Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny obrazek z Porsche 911 Turbo S reklamuje nowego Need for Speeda

8 postów w tym temacie

Owe zielone widoczne na screenie dwa dni temu w towarzystwie Toyoty GT86 (lub Subaru BRZ) auto, to prawdopodobnie Porsche 911 (964) RWB "Pandora One". To z powyższego screena jest już raczej innym Porsche, ale do końca nie wiem jakim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Carbon to taki Underground, tylko że z egzotykami i policją... I właśnie taka gra nam się szykuje. Na pierwszym screenie (tym rozjaśnianym) widać wyraźnie światła policyjne za ścigającymi się samochodami. Poza tym niedawno EA odzyskało prawa do marki Ferrari w swoich grach - głupotą byłoby tego nie wykorzystać

Nie byłoby to zresztą głupie posunięcie, bo część graczy faktycznie chce czegoś w stylu Undergrounda, ale korzenie serii to jednak samochody sportowe (i te odsłony NFS-a również mają swych wiernych fanów). Gra w stylu Carbona mogłaby być niezłą próbą połączenia tych dwóch światów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękne zapowiedzi a potem wyjdzie taki badziew jak ostatnio. Ja się wstrzymam z tym hurraoptymizmem do czasu wyjścia gry. EA pokazało że potrafi zepsuć nawet coś tak prostego jak - dużo szybkich samochodów + wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przecież Carbon to taki Underground, tylko że z egzotykami i policją... I właśnie taka
> gra nam się szykuje. Na pierwszym screenie (tym rozjaśnianym) widać wyraźnie światła
> policyjne za ścigającymi się samochodami. Poza tym niedawno EA odzyskało prawa do marki
> Ferrari w swoich grach - głupotą byłoby tego nie wykorzystać
>
> Nie byłoby to zresztą głupie posunięcie, bo część graczy faktycznie chce czegoś w stylu
> Undergrounda, ale korzenie serii to jednak samochody sportowe (i te odsłony NFS-a również
> mają swych wiernych fanów). Gra w stylu Carbona mogłaby być niezłą próbą połączenia tych
> dwóch światów.

Carbon to do dziś moj ulubiony NFS, ja nie będę wybrzydzał ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować