Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Techland zawiesił prace nad Hellraid

17 postów w tym temacie

This is madness. Musiało się coś stać bardzo złego, że wrócili do projektu. Pogralbym w Hellraid bardzo chętnie, pierwsze fragmenty z gry podobały mi się tak samo jak w momencie gdy jaralem się Oblivion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to nie wróży temu projektowi na przyszłość, szkoda; pamiętam jak zadowoleni byli pokazując grywalną wersję. Mam nadzieję, że pokonają przeciwności i jednak wydadzą ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem kiedyś na Chrome 2, Warhound były screeny, zwiastun potem zawieszenie projektu, a teraz Hellraid :( Jak coś mnie od nich interesuje to zawieszają projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czekałem kiedyś na Chrome 2, Warhound były screeny, zwiastun potem zawieszenie projektu,
> a teraz Hellraid :( Jak coś mnie od nich interesuje to zawieszają projekty.

Przy następnym ich projekcie, który Cię zainteresuje daj znać.
Będziemy wiedzieli, że się nie ukaże ;))

Tak na poważnie to szkoda, ale jakiś powód musiał być, może jeszcze Hellraid się podniesie.

A co do dodatków do Dying Light, wolałbym usłyszeć coś o kontynuacji historii lub coś na temat prequela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, mam nadzieję, że nie porzucą całkowicie prac nad grą i prędzej czy później doczekamy się Hellraid. Szkoda, bo tytuł zapowiadał się naprawdę zacnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to może być dobra wiadomość. Hellraid od początku planowany był jako dość budżetowa produkcja, niezbyt długa i mocno liniowa, być może sukces Dying Light tchnął w chłopaków z Techlandu więcej wiary, nie mówiąc już o zasileniu budżetu firmy potężną ilością gotówki. Całkiem możliwe, że cofnięcie gry do fazy projektowej zaowocuje w przyszłości produkcją z segmentu AAA, przynajmniej w kwestii jej jakości.

PS. Z innej beczki - Wiedźmak wymiata. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony szkoda, bo miałem ochotę na przyjemną rozwałkę w realiach fantasy, z drugiej może to i dobrze, że nie wydali czegoś, co kiedyś byłoby nazwane po prostu dużym modem do Dead Island.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, szkoda. Hellraid zapowiadał się naprawdę fajnie jak na slasher FPP. Wdawało mi się także, że odzew społeczności graczy także był pozytywny i ludzie czekali na ten tytuł.
Mam nadzieję, że faktycznie prace są jedynie zawieszone i projektują grę na nowo, by wypuścić ją gdzieś w 2017. Hellraid ma potencjał i Techland nie powinien go marnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutek i żal. Wielka szkoda.
Pozostaje liczyć że pokonają przeciwności i świetnie zapowiadająca się gra jednak się ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować