Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Need for Speed tylko dla PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One

25 postów w tym temacie

Cały materiał, który widzicie na poniższym filmiku, pochodzi bezpośrednio z gry. Nie jest to specjalnie generowana animacja. A to świetne info[...]

Witcher 3 na filmikach z 2013 tez wygladal bosko, Watch Dogs tez. I jeszcze pare innych przykladow. Klamstwo, klamstwem pogania, ale gram.pl widze jak mlody pelikan ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały materiał to może pochodzić z przerywników filmowych z gry a nie z gameplayu. W to na pewno nie uwierzę. Ale nie zmienia to faktu, że w NFS w stylu U1 chętnie bym zagrał i na pewno będę czekał na kolejne informacje o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i taką grafikę da się osiągnać(vide Project Cars) aczkolwiek prosze pamietac iż granie w ścigałki w 30 fps to żadne granie. Potwierdzil to ostatni NFS. Natomiast jesli gra bedzie podobna jak MW z 2012 to jest bardzo dobra informacja, wystarczy dodac do tego mala fabule i tuning i wszystko wyjdize cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Witcher 3 na filmikach z 2013 tez wygladal bosko, Watch Dogs tez. I jeszcze pare innych
> przykladow. Klamstwo, klamstwem pogania, ale gram.pl widze jak mlody pelikan ;D

Ja napisałem tylko, że "Cały materiał, który widzicie na poniższym filmiku, pochodzi bezpośrednio z gry. Nie jest to specjalnie generowana animacja. A to świetne info, bo filmik choć krótki, prezentuje się naprawdę fenomenalnie". I jest to prawda. Materiał może pochodzić z przerywników filmowych, ale przecież nie stwierdzam, że to gameplay, ale twórcy sądzą, że to nie CGI, więc nie mam podstaw, by im nie wierzyć. Nie mogę im także zarzucić kłamstwa na tym etapie, bo nie mam do tego podstaw. A, że wygląda fenomenalnie - moim zdaniem tak.

To dopiero teaser zapowiedzi gry. Nie ma co się nastawiać na zapas negatywnie. Zresztą, akurat ostatni NFS wyglądał bardzo dobrze, a w materiałach reklamowych nie było zbyt wiele nieprawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście nie mogli od razu napisać LOS ANGELES a nie "miasto". Przecież na pierwszy rzut oka widać jaka to aglomeracja miejska. Oby tym razem NFS był dobry albo ostatni raz w niego gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oby nie zrobili kaszanki w stylu MW z 2012 roku, liczę na produkt zbliżony do U1 i U2.
>
MW było akurat najlepszą serią "Nowej Ery".
Kaszankami były twory na frostbite czyli Rivals oraz The Run. Hot Pursuit było niezłe, ale szybko nudziło, za to most wanted - ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oby nie zrobili kaszanki w stylu MW z 2012 roku, liczę na produkt zbliżony do U1 i U2.
>
Ta. Na pewno. Ostatnie NfS są trochę jak dziewczyna na imprezie. Idziesz do sklepu pijany nadzieją, kupujesz, a rano budzisz się z czymś, od czego wolałbyś uciec najlepiej od razu za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydał by się taki NFS Porsche gdzie każde rysy, naprawy sporo kosztowały. Jak pamiętam na takiego Mobydicka się sporo zbierało, a jak miało się kraksę to aż płakać się chciało bo człowiek tyle zbierał. Mocna kraksa często drożej kosztowała niż zbieranie na nową furę ^^. Wygranie rundy bez uszkodzeń to były czasy. W nowych NFS daje się w P... (Pedał) a jak w mur czy drugą brykę walaniem to tam rybka zero stresu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 21:36, Agentix napisał:

> Oby nie zrobili kaszanki w stylu MW z 2012 roku, liczę na produkt zbliżony do U1
i U2.
>
MW było akurat najlepszą serią "Nowej Ery".
Kaszankami były twory na frostbite czyli Rivals oraz The Run. Hot Pursuit było niezłe,
ale szybko nudziło, za to most wanted - ideał.

A czy MW nie był przypadkiem na Frostbite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > http://www.eurogamer.pl/articles/2015-05-21-nowy-need-for-speed-wraca-do-korzeni
>
> Ciekaw jestem jednej rzeczy - od kiedy nocne wyścigi i tuning to korzenie Need for Speed?
Od nigdy, w tym problem. Wygląda na to że nigdy nie dostaniemy old schoolowego NFS''a, bez otwartego świata i zbędnych "ficzerów" jak tuning wizualny czy power up''y itd. które przyciągają tylko niedzielnych graczy i nie poprawiają w żaden sposób doznań z gameplay''u.

R.I.P. Need For Speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będzie mój kochany Nissan 180SX, którym w w U2 zaczynałem i kończyłem karierę. Zacny samochodzik zarówno w grze jak i w realnym życiu. Może sobie kiedyś kupię stuninguję (jak mi będzie 20 tysi zbywać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować