Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Carmageddon: Reincarnation zadebiutował na PC. Niszczy już w zwiastunie premierowym

11 postów w tym temacie

przez moment myślałem, że samochód w 33 sekundzie należy do profesora Genkiego z Saints Row:P


Ach, wspomnienia dzieciństwa kiedy beztrosko się w pierwszego carmageddona grało z kolegami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja została poprawiona, potwierdzam, bo wczoraj jak zaktualizowała mi się gra to sprawdziłem. Ale niestety kosztem ładnego wyglądu, bo zdecydowanie odczuwam, że we wcześniejszych fazach, auta wyglądały tak jakoś lepiej.

Natomiast dalej jest ta irytująca boska siła przeciwników. Jedziesz na czołowe? Oberwiesz tylko ty, a przeciwnik nie. Jedziesz na pełnym gazie w bok przeciwnika? Jak nie zrobi uniku to i tak mało go to ruszy. Przeciwnik lekko cię puknął w tył? Wywala ci oba koła, a przy szczęściu patrzysz jak ci auto wybucha i bulisz za naprawę ogromną kasę. Tu nie ma balansu! Rozumiem gdyby to tak zwana przeze mnie "Gotcha" czy "Pitbull", albo inne ciężkie wozy tak masakrowały, ale tu zwyczajne normalne o wiele słabsze wozy cię niszczą, nawet jak samemu siedzi się w dowolnej ciężarówce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie odświeżone modele samochodów znane z poprzednich części! I na tym koniec zalet. Reszta gry wypada niestety słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AHH jak sobie wspomnę Carmagedona 1 to aż mi ślina cieknie gdy okiełznam nowego, grafika lekko poprawiona ale to nie o grafe chodzi:) Po prostu są tytuły gier które zasługują na miano kultowych albo pożądanych. NP; wyżej wymieniony Carmagedon czy Heroes III, Sniper Ghost Warrior, Clash, NFS to czasami warto Kupić i machnąć ręką na niedociągnięcia. NP Heroes wyszły teraz w HD, następnie ma być w tym roku nowy NFS, a w przyszłym Sniper Ghost Warrior, dla mnie te tytuły są wiele warte, a zapomniał bym Wolfenstein. AHH. Muszę sobie kupić teraz Carme i ten dodatek do Wolfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może lepiej niech jeszcze popracują, bo wygląda tragicznie, tekstury żałosne, fizyka
> słabiutka, obraz skacze. Czy to na pewno jest wersja final, czy może jednak beta.
Fizyka jest taka jak w poprzednich częściach, powiedziałbym - unikalna, więc tutaj wszystko ok, ale tekstury są tak tragiczne...

Nie sądzę jednak, by mi to przeszkadzało, o ile nie zrobią czegoś z optymalizacją, bo póki ludzie piszą o słabej ilości FPS ma GTX 970, tytułu nie tknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carmagedon to jedna z najfajniejszych starych serii ;P Widzę tam wcześniej ktoś wspominał piękne inne twory jak Heroes III (ja dodaję Heroes II, ostatnio próbowałem ponownie tolerować IV, ale żółwie tempo rozgrywki i potwornie beznadziejna bajkowa grafika mnie odrzucają). Natomiast widziałem tę nową wersję HD - żadna rewelka prawdę mówiąc. Natomiast pewnie już słyszeliście wszyscy o Sniperze na E3? Widziałem już nawet gdzieś rozpiskę konferencji (wstępną). Ja osobiście zagustowałem mocno w strzelankach, a ta jest kompletnie inna niż pozostałem. Zwłaszcza po ostatnim potknięciu CoD, SGW3 pozostaje bezkonkurencyjne. Zobaczymy, co pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować