Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Popularność Need for Speeda zdecydowanie niższa niż 10 lat temu

20 postów w tym temacie

Popularność Need for Speeda zdecydowanie niższa niż 10 lat temu - może dlatego, że każda kolejna część jest słabsza od poprzedniej? :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem twórców. Dostawali bardzo dużo sygnałów od graczy. Mogli wziąć wszystkie założenia z Underground''a, dać więcej możliwości tuningu, super grafikę, więcej samochodów i jakąś niewybitną fabułę. I tyle. Fani serii by to kupili. A tak to nakombinowali, zepsuli markę i stracili zaufanie... Może w końcu sięgnęli po rozum do głowy. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, zabawne że gdy gracze to dostawali, to gracze wrzeszczeli że to nie undergroundy więc ble. Wielu fanboyów NfS UG gada że seria skończyła się na Carbonie który - SURPRISE! - posiada wszystkie elementy które gracze powinni pokochać. Ale nie - oni krzyczeli że Ble.

Jeżeli ktoś tu więc gada, że twórcy dostawali dużo sygnałów od graczy, to oto niniejszym go wyśmiewam. Bo przez kilka lat, gracze dostawali co chcieli. Sęk w tym że odwracali się z niesmakiem. A potem zaczęło się narzekanie, że NfS wycelował w te rejony cyklu charakterystyczne dla PIERWSZYCH gier z cyklu - jeszcze tych z lat 90.

Osobiście, czekam na nowego NfS z niecierpliwością. Ale nie podobają mi się stwierdzenia producenta gry że wracają do korzeni NfS.Bo co jak co, ale UG korzeniami tego cyklu nigdy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Jeżeli ktoś tu więc gada, że twórcy dostawali dużo sygnałów od graczy, to oto niniejszym
> go wyśmiewam. Bo przez kilka lat, gracze dostawali co chcieli. Sęk w tym że odwracali
> się z niesmakiem. A potem zaczęło się narzekanie, że NfS wycelował w te rejony cyklu
> charakterystyczne dla PIERWSZYCH gier z cyklu - jeszcze tych z lat 90.
Co proszę? Gdzie ty widziałeś cokolwiek co nawiązywało do starych NFS? Gdzie tym wszystkim przeróbkom Undergrounda do takiego Porshe 2000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy nie rozumiałem twórców. Dostawali bardzo dużo sygnałów od graczy. Mogli wziąć wszystkie
> założenia z Underground''a, dać więcej możliwości tuningu, super grafikę, więcej samochodów
> i jakąś niewybitną fabułę. I tyle. Fani serii by to kupili. A tak to nakombinowali, zepsuli
> markę i stracili zaufanie... Może w końcu sięgnęli po rozum do głowy. Zobaczymy.
Nie zepsuli pierwsze i PRAWDZIWE nfsy miały hipersamochody bez możliwości tuningu. Według mnie tegoroczna część będzie gniotem z wieś tuningiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Jeżeli ktoś tu więc gada, że twórcy dostawali dużo sygnałów od graczy, to oto niniejszym
>
> > go wyśmiewam. Bo przez kilka lat, gracze dostawali co chcieli. Sęk w tym że odwracali
>
> > się z niesmakiem. A potem zaczęło się narzekanie, że NfS wycelował w te rejony cyklu
>
> > charakterystyczne dla PIERWSZYCH gier z cyklu - jeszcze tych z lat 90.
> Co proszę? Gdzie ty widziałeś cokolwiek co nawiązywało do starych NFS? Gdzie tym wszystkim
> przeróbkom Undergrounda do takiego Porshe 2000?

Twierdzisz że Hot Pursuit to przeróbka Undergrounda? A może nazwiesz tak The Run? Most Wanted? Rivals? Wszystkim tym grom o wiele bliżej do Pierwszego Hot Pursuit, High Stakes, czy wspomnianego przez ciebie Porsche Unleashed. Od razu widać że wyjąłeś sobie fragment mojej wypowiedzi z kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Underground i Porsche - dwie części uważane najczęściej za najlepsze, a których ja nie lubię. Undegrounda za brak pościgów przez co jazda po mieście była nudna. A Porsche za brak dynamizmu wyścigów i słabe udźwiękowienie. Dla mnie najlepszym NFSem pozostanie Most Wanted - i to jego pełnoprawny remake bądź kontynuację chciałbym zobaczyć. Przy dzisiejszej technice rozwalanie radiowozów i łamacze pościgu mogły by być naprawdę efektowne, miasto większe, samochodów mogłoby być więcej i do tego dorzucić ten klimat z oryginału + kogoś w rodzaju Crossa + przyzwoitą fabułę + fajne rockowe kawałki i mamy dla mnie grę idealną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Underground i Porsche - dwie części uważane najczęściej za najlepsze, a których ja nie
> lubię. Undegrounda za brak pościgów przez co jazda po mieście była nudna. A Porsche za
> brak dynamizmu wyścigów i słabe udźwiękowienie. Dla mnie najlepszym NFSem pozostanie
> Most Wanted - i to jego pełnoprawny remake bądź kontynuację chciałbym zobaczyć. Przy
> dzisiejszej technice rozwalanie radiowozów i łamacze pościgu mogły by być naprawdę efektowne,
> miasto większe, samochodów mogłoby być więcej i do tego dorzucić ten klimat z oryginału
> + kogoś w rodzaju Crossa + przyzwoitą fabułę + fajne rockowe kawałki i mamy dla mnie
> grę idealną.
W Most Wanted tylko długo kasę się zbierało. Jak chciałeś naprawdę dobre wozy, to robiłeś 1 wyścig po 20 razy. Ale po za tym to racja. Niedawno nawet grałem znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta, zabawne że gdy gracze to dostawali, to gracze wrzeszczeli że to nie undergroundy
> więc ble. Wielu fanboyów NfS UG gada że seria skończyła się na Carbonie który - SURPRISE!
> - posiada wszystkie elementy które gracze powinni pokochać. Ale nie - oni krzyczeli że
> Ble.
>
> Jeżeli ktoś tu więc gada, że twórcy dostawali dużo sygnałów od graczy, to oto niniejszym
> go wyśmiewam. Bo przez kilka lat, gracze dostawali co chcieli. Sęk w tym że odwracali
> się z niesmakiem. A potem zaczęło się narzekanie, że NfS wycelował w te rejony cyklu
> charakterystyczne dla PIERWSZYCH gier z cyklu - jeszcze tych z lat 90.
>
> Osobiście, czekam na nowego NfS z niecierpliwością. Ale nie podobają mi się stwierdzenia
> producenta gry że wracają do korzeni NfS.Bo co jak co, ale UG korzeniami tego cyklu nigdy
> nie było.

Proszę mi wybaczyć. O carbonie nie wspomniałem. Mój pierwszy nfs, pasował mi. Undercover też, chociaż kradzież samochodów była dla mnie śmieszna. Chodzi mi o inne części (shift, rivals, most wanted 2..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć kiedyś statystykę
a) ile osób, które twierdzą że Shift ssał nigdy w niego nie grało
b) ile osób, które twierdzą że Shift ssał nigdy nie grało w żadną ścigałkę, która nie byłaby prostą zręcznościówką, jak poprzednie NFSy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkim miłośnikiem "wyścigówek" nie jestem, ale serię NFS darzę jako-takim sentymentem, może dlatego, że miałem z nią kontakt od samego początku, czyli części pierwszej.
Doskonale bawiłem się przy NFS2:SE, NFS3, Porsche Unleashed i te właśnie odsłony stawiam na piedestale.
Później, niestety, tak charakterystyczny dla tego cyklu urok gdzieś wyparował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wielkim miłośnikiem "wyścigówek" nie jestem, ale serię NFS darzę jako-takim sentymentem,
> może dlatego, że miałem z nią kontakt od samego początku, czyli części pierwszej.
> Doskonale bawiłem się przy NFS2:SE, NFS3, Porsche Unleashed i te właśnie odsłony stawiam
> na piedestale.
> Później, niestety, tak charakterystyczny dla tego cyklu urok gdzieś wyparował.

Polać, bo dobrze gada. Jeszcze Most Wanted ''05 i Hot Pursuit ''10 miały ten charakter w sobie, nie dokładnie ten sam, ale bardzo podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze cześci NFS to według mnie Underground, CARBON (tak wole to jak gównianego MW), SHIFT(1 gdyż w 2 bez kierownicy nie dalo sie grac); reszta mogłaby nie istnieć.
Najbardziej chciałbym coś pokroju NFS CARBON gra była swego czasu świetna (tuning, terytoria, nocne wyścigi)- ogrywalem na PC, w wersji konsolowej nie podobal mi sie efekt rozmycia-blur który w wersji na PC oczywiście dalo sie wylaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie (moja kolekcja) dodałem aby ukazać jakim jestem fanem NFSów i jak bardzo seria zeszła na psy. Nowe części leżą zafoliowane. Dlaczego? Ano dlatego, że pograłem w te nowe części u znajomego kilka godzin i żeby się bardziej nie denerwować i nie zacierać wspaniałych wspomnień z pierwszych części, po prostu w nie nie gram. Mam je tylko dlatego aby kontynuować kolekcję z nadzieją, że kiedyś wyjdzie jeszcze świetny NFS- taki jak NFS I, II, czy III.
Trzymam kciuki za to by seria wróciła na właściwe tory.

20150524130456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety seria NFS zaszkodziła sobie odejściem od klimatu ulicznych wyścigów :c
Mam nadzieję że najnowsza odsłona dorówna staremu Most Wanted albo chociaż Carbonowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować