Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: Zagraj w betę Might & Magic Heroes VII!

19 postów w tym temacie

Taki paradoks.

Kupiłbym grę gdybym miał kod do beta testów, gdzie mógłbym sprawdzić czy gra pójdzie mi na komputerze. Jako, że nie sprawdzę, to w ciemno nie kupię. Szkoda, bo mam każdą część w swoim posiadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 15:04, pollus napisał:

Taki paradoks.

Kupiłbym grę gdybym miał kod do beta testów, gdzie mógłbym sprawdzić czy gra pójdzie
mi na komputerze. Jako, że nie sprawdzę, to w ciemno nie kupię. Szkoda, bo mam każdą
część w swoim posiadaniu.


Składasz zamówienie pre-order - otrzymujesz kod. Kilka dni przed premierą (wrzesień) prosimy o dokonanie płatności. Do tego czasu możesz anulować zamówienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze gdyby byla informacja, z czego ta figurka w kolekcjonerce jest, to byloby super.

Za duzo dobrych premier w tym roku, oj za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Każdy, kto złożył zamówienie na grę Might & Magic Heroes VII w przedsprzedaży w sklepie gram.pl może już pobrać kod do wersji beta,

Ja złożyłem zamówienie 18,05 i jeszcze kodu żadnego na maila nie dostałem, no chyba że to nie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >Każdy, kto złożył zamówienie na grę Might & Magic Heroes VII w przedsprzedaży w sklepie
> gram.pl może już pobrać kod do wersji beta,
>
> Ja złożyłem zamówienie 18,05 i jeszcze kodu żadnego na maila nie dostałem, no chyba że
> to nie na maila

sorry, mam już swój kod, nie wiedziałem jak to działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > >Każdy, kto złożył zamówienie na grę Might & Magic Heroes VII w przedsprzedaży
> w sklepie
> > gram.pl może już pobrać kod do wersji beta,
> >
> > Ja złożyłem zamówienie 18,05 i jeszcze kodu żadnego na maila nie dostałem, no chyba
> że
> > to nie na maila
>
> sorry, mam już swój kod, nie wiedziałem jak to działa ;)

Super, dla osób mających podobny problem: szczegóły zamówienia http://sklep.gram.pl/moje-zamowienia/ --> pobierz kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mój kod do bety też nie działa, próbowałem dodawać myślniki, bez nich, w różnych miejscach je wstawiać i nic, cały czas kod nieprawidłowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 22:52, Ring5 napisał:

A jeszcze gdyby byla informacja, z czego ta figurka w kolekcjonerce jest, to byloby super.

Za duzo dobrych premier w tym roku, oj za duzo...


Cześć, niestety musisz się w tej sprawie skontaktować z wydawcą gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko u mnie pojawia się komunikat, że albo nie mam miejsca na dysku ( a mam) albo nie mam neta. Ktoś ma jeszcze jakieś problemy ze ściagnięciem gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 00:09, pstarczynowski napisał:

Myzrael i Fugeros proszę prześlijcie na adres e-mail: przemyslaw.starczynowski@gram.pl
numer zamówienia, to wygenerujemy dla Was nowe kody.


VrOObel69 opisał rozwiązanie mojego problemu, i faktycznie działa, możnaby było napisać gdzieś przy kupowaniu
gry że kod do bety wbijamy na stronie Might and Magic VII a nie bezpośrednio na uplayu bo za dużo niedomówień jest. Ale dzięki bardzo wszystkim zaangażowanym w mój problem za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 19:45, Myzrael napisał:

> Myzrael i Fugeros proszę prześlijcie na adres e-mail: przemyslaw.starczynowski@gram.pl

> numer zamówienia, to wygenerujemy dla Was nowe kody.

VrOObel69 opisał rozwiązanie mojego problemu, i faktycznie działa, możnaby było napisać
gdzieś przy kupowaniu
gry że kod do bety wbijamy na stronie Might and Magic VII a nie bezpośrednio na uplayu
bo za dużo niedomówień jest. Ale dzięki bardzo wszystkim zaangażowanym w mój problem
za pomoc.


Byłem przekonany, że błąd występuje podczas próby podania kodu na stronie. Ponieważ w opisie produktu szczegółowo opisaliśmy co trzeba zrobić ;d - http://scr.hu/26ko/thxww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak i tak nie wiadomo kiedy beta odpali bo zmagają się z trzema poważnymi problemami technicznymi. Lepiej niech spokojnie rozwiążą te problemy i wypuszczą spokojnie betę kiedy beda gotowi żeby przetestować grę pod katem mechaniki. Oby jeszcze potem wysłuchali głosów społeczności i dokonali kilku zmian bo lista już się tworzy (ale taka realna lista, nie na zasadzie wszystko jest do dupy, gra ssie i tylko 3jka rulez) i jest to lista realnych problemów i realnych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować