Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Łatka 1.03 do konsolowego Wiedźmina 3 póki co nie dla konsol

32 postów w tym temacie

"Łatka do konsolowego Wiedźmina nie dla konsol" XD No dobra, ważne że to już niedługo, W3 na ps4/XO zalicza takie padaczki, że aż zęby bolą;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> tak to jest jak polacy biora sie za gry...przeciez nie liczy sie marka produktu bo weekend
> musi byc :)
Pieprzysz głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj jak bym chciał, żeby Novigrad wyglądał jak na tym screenie :)
Widziałem to miejsce w grze dzisiaj, wygląda 100 razy mniej klimatycznie, przecież to dało się zmienić samym kolorem textur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile na 1.02 nie miałem większych baboli, tak tutaj kilka mi się pojawiło.
1. Niektóre postacie stoją w pozycji wyjściowej modelu i przesuwają się zamiast iść, jednocześnie mając swoje głowy lewitujące poziomo obok nich.
2. Geraltowi włosy i broda odleciały z głowy i lewitują obok.
3. Kowal w jednej wsi jest wyświetlany na niebiesko i nie mogę z nim gadać, dopiero po wczytaniu save
4. Doczytywanie się postaci obok mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 20:51, Sanders-sama napisał:

4. Doczytywanie się postaci obok mnie.


Mam to samo, ale to może być związane z jedną z opcji graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> tak to jest jak polacy biora sie za gry...przeciez nie liczy sie marka
> produktu bo weekend musi byc :)

Hue hue hue... Kupa śmiechu. Zbieram zęby z podłogi ;x
...
A tak serio to nie wiem czy zrozumiesz dedukcję, którą ci tu przedstawię, ale weekend to jest wolny w Anglii. Co więcej w poniedziałek mają Spring Bank Holiday, więc też nie pracują. A wiesz gdzie jest siedziba Sony, która te patche certyfikuje i potem udostępnia na konsoli? No na pewno #!@% nie w Warszawie. Więc jeżeli już ktoś tu musi mieć weekend to brytole bystrzacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda minuta spędzona z Wiedźminem to ekstaza. Mnie jako gracza z 30letnim stażem z padem/klawiatura/myszką w ręku ta gra powala jak żadna inna. Śmiało i świadomie stwierdzam że to najlepszy RPG ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oj jak bym chciał, żeby Novigrad wyglądał jak na tym screenie :)
> Widziałem to miejsce w grze dzisiaj, wygląda 100 razy mniej klimatycznie, przecież to
> dało się zmienić samym kolorem textur.

O.o a u mnie wygląda niemal identycznie.
Co do patcha to jestem przerażony tym co czytam. Ja żadnej z tych rzeczy nie mam i dzięki Ci za to :D. Bardzo rzadko zdarza się doczytywanie jakiś mieszczan czy coś w tym stylu, ale to niezauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do Amiga4ever, gra jest niesamowita! Ten klimat! Grając w słuchawkach w nocy (w realu) i w grze, odczuwam lęk przed wejściem do lasu czy też innych gorszych moczarów. Oj potrafi grać na emocjach... Jeśli chodzi o grafę to hmmm pokazcie mi inną grę , która pobije wieśka. Gram na PS4 i jestem zdumiony grafiką, na PC powinna być nawet lepsza. Krytykowany downgrage(którego sam również się bałem) wcale nie psuje mi zabawy bo gra i tak wyglada pieknie. Dla mnie również najlepszy RPG ever (chociaż pozycje jak Pillars of Eternity i przodkowie jak BG i tak dalej zaliczam do innego "nurtu", one tez sa najlepszymi erp''gami jak dla mnie;p )
Serie Wieśka wspieram od początku i jestem dumny z tego, że to nasza produkcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Downgrade jest widoczny, ale na całe szczęście na pecetach można grę praktycznie przywrocić do tych pierwotnych założeń - już sam SweetFX, czyli inny filtr i poprawione niektóre efekty, mnóstwo daje ;)
W tej chwili na GTX970 w Ultra (wszystko włączone i ustawione na maksa) i SweetFX jest płynnie, a gra po prostu rozwala graficznie. Zwłaszcza efekty świetlne, wschody i zachody słońca, robią wrażenia. Do tego dochodzi fantastyczna muzyka i efekty dźwiękowe.
W nocy, na słuchawkach, w ciemnym pomieszczeniu...i nagle słyszę skrzypienie desek... Dreszcz mi przebiega po plecach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawbuk a możesz podać linka do tego co opcję odblokowuje i jakie masz ustawione, że Ci to chodzi? Pytam bo mam bardzo podobnego PC do twojego a chętnie bym ulepszył grafę(mimo, że już jest świetna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Łatka do konsolowego Wiedźmina nie dla konsol" XD No dobra, ważne że to już niedługo,
> W3 na ps4/XO zalicza takie padaczki, że aż zęby bolą;
To chyba na PS4, bo na XO śmiga bardzo płynni, rzadko spadki są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to niech ta łatka wyjdzie, bo latającego żebraka metr nad ziemią czy chodzącą kobietę bez głowy zdzierżyłem i mi to nie przeszkadzało, ale jeśli błędy wchodzą bezpośrednio na questy to coś tu już zaczyna być nie tak. Nie mogę zrobić questa, bo wskaźnik pokazuje najbliższy drogowskaz i koniec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować