Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Łatka 1.03 do konsolowego Wiedźmina 3 póki co nie dla konsol

32 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2015 o 01:13, king007 napisał:

Pawbuk a możesz podać linka do tego co opcję odblokowuje i jakie masz ustawione, że Ci
to chodzi? Pytam bo mam bardzo podobnego PC do twojego a chętnie bym ulepszył grafę(mimo,
że już jest świetna)


Przede wszystkim używam tego settingu do SweetFX:

https://sfx.thelazy.net/games/preset/3691/

Jest naprawdę świetny, gra od razu prezentuje się dużo lepiej :)
Natomiast jeśli chcesz, żeby gra wyglądała podobnie jak na zwiastunach, to musisz coś takiego ustawić (Henrar pisze gdzie to wgrać):

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71257&pid=2274

Tylko od razu uprzedzam, że te ustawienia to pewnie i Titana zmulą, nie mówiąc już o GTX970 :D Natomiast można zobaczyć jak gra MOŻE wyglądać :D Ja mam włączone zwykłe ustawienia Ultra (włączone Hairworks, wyostrzanie na średnie, bo częściowo robi to SweetFX).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największą wadą Wiedźmina na ten moment na Ps4(nie wiem jak na Xone) jest czas ładowania. Jest to denerwujące szczególnie gdy gra się na wyższych poziomach trudności i trzeba się nieco z tymi przeciwnikami pomęczyć. Mam nadzieję, że jakoś to rozwiążą z nadchodzącym patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Największą wadą Wiedźmina na ten moment na Ps4(nie wiem jak na Xone) jest czas ładowania.
> Jest to denerwujące szczególnie gdy gra się na wyższych poziomach trudności i trzeba
> się nieco z tymi przeciwnikami pomęczyć. Mam nadzieję, że jakoś to rozwiążą z nadchodzącym
> patchem.
Na Xboxie to samo, dosyć długo zapisy gry się wczytują, jak trudniejszy oponent jest to trochę jest irytujące to wczytywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trochę uda im się przyspieszyć czas ładowania, jednak dyski montowane w konsolach do najszybszych czy najwydajniejszych nie należą, w sieci jest od groma porównań czasów ładowania po dokupieniu choćby SSHD, co swoją drogą polecam.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-bloodborne-loading-times-improved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to niech ta łatka wyjdzie, bo latającego żebraka metr nad ziemią czy chodzącą kobietę
> bez głowy zdzierżyłem i mi to nie przeszkadzało, ale jeśli błędy wchodzą bezpośrednio
> na questy to coś tu już zaczyna być nie tak. Nie mogę zrobić questa, bo wskaźnik pokazuje
> najbliższy drogowskaz i koniec :/
Jeśli quest pokazuje najbliższy drogowskaz znaczy że masz przejść do nowego obszaru, z poziomu mapy świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to niech ta łatka wyjdzie, bo latającego żebraka metr nad ziemią czy chodzącą kobietę
> bez głowy zdzierżyłem i mi to nie przeszkadzało, ale jeśli błędy wchodzą bezpośrednio
> na questy to coś tu już zaczyna być nie tak. Nie mogę zrobić questa, bo wskaźnik pokazuje
> najbliższy drogowskaz i koniec :/
Jesli to w misji pobocznej z Lambertem to u mnie naprawiło się to tym, że popłynąłem na Skellige z misji głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 18:39, Undertaker napisał:

Framerate na PS4 często spada znacznie poniżej 30 klatek. Zwłaszcza jak pada deszcz.
Niech to naprawią.


To może to zgłoś na ich forum? Jest oficjalny wątek ze zgłaszaniem błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie mam problemu z fps na PS4, bardziej mnie wpienia drewniane sterowanie.

No to chyba masz innego PS4 bo u mnie jak pada deszcz spadek FPS na PS4 momentami jest drażniąco duży. Poza tym jak jest dużo przeciwników na ekranie i dużo się dzieje i jest zachód słońca też potrafi przyciąć gra. Szkoda słów mam nadzieję że wyjdzie patch który poprawi wydajność bo gra ma niesamowity klimat i potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.03 wiele u mnie nie zmienił, raz naprawil krasze, dwa sprawil ze npc sie doczytuja czasami dopiero jak do nich dojade. Wczesniej zdazalo sie to sporadycznie, teraz kiedy docieram do obozu bandytow zdaze jednego zabic zanim reszta sie pojawi, strasznie sie zdziwilem ze byl tylko jeden bo ostatnim razem bylo 4 - zdaza sie dosyc czesto. Ustawienia mam wszystkie na uber z gtx980 wiec to nie jest problem w ustawieniach. Do tego zauwazylem przedmioty i zwierzeta lewitujace w stanie spoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 13:42, IMPARTIAL92 napisał:

1.03 wiele u mnie nie zmienił, raz naprawil krasze, dwa sprawil ze npc sie doczytuja
czasami dopiero jak do nich dojade. Wczesniej zdazalo sie to sporadycznie, teraz kiedy
docieram do obozu bandytow zdaze jednego zabic zanim reszta sie pojawi, strasznie sie
zdziwilem ze byl tylko jeden bo ostatnim razem bylo 4 - zdaza sie dosyc czesto. Ustawienia
mam wszystkie na uber z gtx980 wiec to nie jest problem w ustawieniach. Do tego zauwazylem
przedmioty i zwierzeta lewitujace w stanie spoczynku.


no nic wyszedl patch 1.04 trzeba sprawdzic.. nici z produktywnego dnia...
sory za double, ale nie moge z jakiegos powodu tamtego posta edytowac, jakby nie byl moj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować