Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niemożliwe nie istnieje - Valve poprawi hitboksy w Counter-Strike: Global Offensive

9 postów w tym temacie

To jest jeden z powodów dla których czasami nie chce mi się w to grać... Nie ma to jak znaleźć się za przeciwnikiem, wyładować w niego magazynek, a ten się odwraca i na hita zdejmuje... a potem widzę statystyki "przeciwnik - zadane obrażenia 116 1 strzałem, ja - 12 jednym strzałem". No pozostałe 29 pocisków musiało przelecieć obok wroga, jak stałem za nim w odległości metra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 19:38, Lyzwa92 napisał:

No pozostałe 29 pocisków musiało przelecieć obok wroga, jak stałem
za nim w odległości metra.


To powinna być dla Ciebie lekcja na przyszłość i okazja by się nauczyć strzelać z tego metra ;) Bo nawet z takiej odgległości źle strzelając kule mogą chybiać, taka to jest gra i to nie kwestia hitboxów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No pozostałe 29 pocisków musiało przelecieć obok wroga, jak stałem
> > za nim w odległości metra.
>
> To powinna być dla Ciebie lekcja na przyszłość i okazja by się nauczyć strzelać z tego
> metra ;) Bo nawet z takiej odgległości źle strzelając kule mogą chybiać, taka to jest
> gra i to nie kwestia hitboxów.
Hahaha, możliwe, chociaż wydaje mi się, że celować umiem :P Ja jednak uważam, że ta gra czasami naprawdę odwala głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, czasami zdarza się, że nie trafiamy, ale to nie jest aż tak częste. Bardzo dużo skarg wpływa od noobów, które grają W CSa tak jak w Call of Duty/Battlefield i się dziwią, że nie mogą trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować