Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Combat Arms: Line of Sight - zdobądź dostęp do zamkniętej bety

8 postów w tym temacie

Klikasz tam gdzie jest sign for beta na stronie gry - przenosi cie na strone z loginem i haslem - z kodu, ktory otrzymales wpisujesz slowo przed "." - kropką w kodzie, jako login, a po kropce, jako haslo i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na niewdzięcznika,ale jeśli rozdajecie takie kody to powinny one zagwarantować udział w testach.Zamiast tego zobaczyłem teks typu " Wszystkie miejsca zajęte,jesteś na liście rezerwowej".A do tego nie widzę opcji połączenia tworu wynikłego z użycia kodu z istniejącym już kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie i mój. Myślałem, że to jakiś realistyczny shooter, a tu śmierdzi mi kolejnym CoDem.

caloscbg1182.ta540ffd0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie chcę wyjść na niewdzięcznika,ale jeśli rozdajecie takie kody to powinny one zagwarantować
> udział w testach.Zamiast tego zobaczyłem teks typu " Wszystkie miejsca zajęte,jesteś
> na liście rezerwowej".A do tego nie widzę opcji połączenia tworu wynikłego z użycia kodu
> z istniejącym już kontem.

Jest dopiero 24.05, a klucze powinny gwarantować 100% dostęp. Do 26.05, kiedy rozpoczyna się pobieranie, powinno być wszystko jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować