Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Taśma #44: Neuromancer,World War Z 2 i Twin Peaks

6 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Maj daje czadu. Jesteśmy już po premierach Avengers: Czas Ultrona i Mad Max: Na drodze gniewu, ale bynajmniej nie zwalniamy, także jeśli chodzi o najświeższe filmowe newsy. Te najgorętsze zebraliśmy w najnowszej Taśmie.

Przeczytaj cały tekst "Taśma #44: Neuromancer,World War Z 2 i Twin Peaks" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skończyłem po raz kolejny Neuromancer i powiem szczerze, że nie mam pojęcia jak zrobić z tego dobry film. Chyba, że będzie to bardzo luźna interpretacja jak w przypadku opowiadania i ekranizacji Johny Mnemonic. Zdecydowanie bardziej na adaptację zasługuje i nadaje się Schismatrix który można by było śmiało podzielić nawet na części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czekam na nowy film o Jobsie, bo "Jobs" z Kutcherem aż takich ochów i achów nie wywierał. Do gry aktorskiej nic nie mam lecz cały film jaki nam dano jest mocno średni. Ciekawe jak wyjdzie z nowym obrazem =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Marvel i Star Wars. 24 godziny na dobę z ulubionymi bohaterami? Dzieciaków nie będzie można odgonić od telewizora!"
Dzieciaków ;) Taa jasne. Na dwa tv trzeba będzie lecieć :D
Jak zawsze dzięki za nową taśmę. Niech mała ilość komentarzy Was/Cię nie zniechęca. Mam nadzieję, że Taśmę czyta więcej osób iż komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować