Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Retrorecenzja: Crash Bandicoot 3: Warped

10 postów w tym temacie

Domyślam się, że jest jakiś sposób odpalić to na PC?

Panowie moderatorzy, problemy techniczce wystąpiły jak widać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się wydawało, że platformówki z PSXa to jedne z tych gier, do których można wracać bez większych problemów, co niestety nie sprawdziło się u mnie w przypadku Rayman Legends czy Origins, które spodobały mi się niemiłosiernie jako mały powrót do idei pierwszego Raymana.

I tak naprawdę ciężko byłoby o taki sam powrót w przypadku Crasha, którego trzecią część dostałem właśnie na szaraka i zagrywam się w nią do dzisiaj. Po prostu jakoś w przypadku nowych gier z nim nie czułem tego, co pojawiło się we wcześniejszych odsłonach. Dlatego też może i dobrze, że temat ogólnie został w pewien sposób zarzucony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, hola! Przecież to Crash latał samolotem a nie Coco. Wyjadaczy Pan w bambuko nie zrobisz :P O dodatkowym punkcie kontrolnym też pierwsze słyszę. Strzelanie w świecący czuły punkt w walce z bossem też było - przypominam Nginea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hej, hola! Przecież to Crash latał samolotem a nie Coco. Wyjadaczy Pan w bambuko nie
> zrobisz :P O dodatkowym punkcie kontrolnym też pierwsze słyszę. Strzelanie w świecący
> czuły punkt w walce z bossem też było - przypominam Nginea.
>

Noo...Coco zdaje się na tygrysku jeździła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 01:30, Ecko09 napisał:

> Hej, hola! Przecież to Crash latał samolotem a nie Coco. Wyjadaczy Pan w bambuko
nie
> zrobisz :P O dodatkowym punkcie kontrolnym też pierwsze słyszę. Strzelanie w świecący

> czuły punkt w walce z bossem też było - przypominam Nginea.
>

Noo...Coco zdaje się na tygrysku jeździła.


Coco zarówno jeździła na tygrysie, jak i na skuterze, samolotem też latała, jak widać na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=J6gHEfGOtuo . Co prawda pomyliłem się o tyle, że nie był to dwupłatowiec. Strzelanie w świecący punkt w walce z N. Ginem jak najbardziej było, ale to tylko jedna z wielu walk z bossami w tej grze, więc nie godziło to w różnorodność. Co do dodatkowych checkpointów - tylko raz miałem podczas całej przygody z Crashem aż tak złą passę, że ten dodatkowy punkt kontrolny się pojawił ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dziś zagrywam w trzy pierwsze części Crasha + CTR na wysłużonym PSPgo...choć dla mnie obok Raymana 2 to pierwsza część Bandicoota jest najlepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować