• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Siepus

Edycja postow!

Pytanie

Kolejna propozycja, którą składam CDP! Pomysł wysunął PsychoMan, a ja go rozgłoszę!
Ileż razy zdarzy się nam, że napiszemy coś głupiego, albo np. nie dodamy obrazka do posta!
Zeby to naprawić trzeba pisać kolejnego posta, który w owym momencie traci sens!
Prostym tego rozwiązaniem jest wprowadzenie edycji postów!

Proszę o wpisy zainteresowanych!

Ludzie z CDprojekt pomyślcie nad tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

26 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

To było już wąłkowane wiele razy. Ta opcja nie przejdzie. Po jej wprowadzeniu na forum było by gorzej niż w Sajgonie :) Opcja raportowania też odpada, bo stała by się obiektem prowokacji i "atrakcją tutystyczną". Moderatorzy czytali by tylko bezsensowne raporty.

Ps. Niech nikt nie zakłada tematu o raportowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2006 o 15:08, myniekka napisał:

To było już wąłkowane wiele razy. Ta opcja nie przejdzie. Po jej wprowadzeniu na forum było
by gorzej niż w Sajgonie :) Opcja raportowania też odpada, bo stała by się obiektem prowokacji
i "atrakcją tutystyczną". Moderatorzy czytali by tylko bezsensowne raporty.

Ps. Niech nikt nie zakłada tematu o raportowaniu.

Czemu mialo by byc gorzej ludzie poprawiali by tylko swoje bledy albo dodawali by to czego zapomnieli przez to bylo by czysciej na forum bez nie potrzebnych postow z poprawianiem innych uzytkownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2006 o 15:12, rick90 napisał:

Może i dobry ale pomysł nie przejdzie. Więcej mozna przeczytac w tym temacie http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=50&u=1051
. A poza tym... czy bez tego jest wam źle?

nie jest zle ale myslalem ze ma byc coraz lepiej a nie tylko stanie w miejscu i nie poprawianie i nie ulepszanie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siepus, to nie jest moj pomysł. Mi poprostu bardzo tego brakuje.
Czasem zapomnę coś dopisać w jednym poście, a przypomnę sobie o tym minutę puźniej, to muszę dodać kolejny post, i wtedy się odray oskarżenia o spam sypią.
O ile licznik postow nie jest specjanie potrzebny, to opcja edit bardzo by się przydała. I nie wiem czemu niektorzy piszą że pomysł jest zły bo zrobiłby się większy bałagan. Jak na moj gust to właśnie większy porządek by się zrobił.
Ja nawet z awatarow mogę zrezygnować, aby tylko edit wprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gdzieś moderator bądź też pracownik wypowiadał się, że w razie odpowiadania bądź też dodawania czegoś ważnego nie trzeba się bać degradów za spam. Możesz dać parę odpowiedzi jedna po drugiej, ważne, żeby nie były to 3 słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2006 o 15:08, myniekka napisał:

To było już wąłkowane wiele razy. Ta opcja nie przejdzie. Po jej wprowadzeniu na forum było
by gorzej niż w Sajgonie :) Opcja raportowania też odpada, bo stała by się obiektem prowokacji
i "atrakcją tutystyczną". Moderatorzy czytali by tylko bezsensowne raporty.

Ps. Niech nikt nie zakłada tematu o raportowaniu.

i wlasnie zrobilem blad odpowiedzialem do rick90 a nie do ciebie bardzo przepraszam za pomylke [przeczytaj mojego ostatniego posta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Popieram ricka90 i myniekka. Ktoś z Moderatorów wspominał, że zrobiłby się totalny bałagan, gdyby ktoś edytował post po zacytowaniu go itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2006 o 15:21, Arclight napisał:

Gdzieś moderator bądź też pracownik wypowiadał się, że w razie odpowiadania bądź też dodawania
czegoś ważnego nie trzeba się bać degradów za spam. Możesz dać parę odpowiedzi jedna po drugiej,
ważne, żeby nie były to 3 słowa.

dzieki za informacje ja jak mozna zauwazyc pisze czasami 2 posty naraz raz mi sie juz oberwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niektórzy urzytkowicytego forum sązbyt młodzi i w pewnym sensie nie"dorośli" do takiej opcji. Doczodzilo by do łamania regulaminu, ale zanim mod zajrzał by do tego tematu wszystok było by jużjak trzeba. Dodatkowo niektórzy urzytkownicy mogli by zbyt często zmieniać poglądy i udawać, że teog wcale nie czynią.
Edycja nie przyniosla by nic dobrego, a te drobne błędy nie psują uroku foum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2006 o 15:22, Mistic napisał:

Popieram ricka90 i myniekka. Ktoś z Moderatorów wspominał, że zrobiłby się totalny bałagan,
gdyby ktoś edytował post po zacytowaniu go itd.

nie rozumiem was chodzi tylko o to zeby ten kto napisal post mogl dodac obrazek ktorego zapomnial dodac albo zmienil "rz" na "z" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2006 o 15:25, myniekka napisał:

Niektórzy urzytkowicytego forum sązbyt młodzi i w pewnym sensie nie"dorośli" do takiej opcji.
Doczodzilo by do łamania regulaminu, ale zanim mod zajrzał by do tego tematu wszystok było
by jużjak trzeba. Dodatkowo niektórzy urzytkownicy mogli by zbyt często zmieniać poglądy i
udawać, że teog wcale nie czynią.
Edycja nie przyniosla by nic dobrego, a te drobne błędy nie psują uroku foum.

co zlego w tym ze ktos chce sie poprawic zeby nie zostac ukaranym , to ze ktos zmienia poglady to tez nic zlego ale tu mogl bym sie z toba troszke zgodzic bo ktos napisal by swoja opine na dany temat a potem pod wplywem innych zmienil by ja tylko po co jak kazdy widzial prawdziwa wersje i jest rozwiazanie tego mozna przecierz karac za zmienianie swojego posta w nie uczciwy sposob ale to tylko jeden minus tego pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2006 o 15:04, Siepus napisał:

Kolejna propozycja, którą składam CDP! Pomysł wysunął PsychoMan, a ja go rozgłoszę!
Ileż razy zdarzy się nam, że napiszemy coś głupiego, albo np. nie dodamy obrazka do posta!
Zeby to naprawić trzeba pisać kolejnego posta, który w owym momencie traci sens!
Prostym tego rozwiązaniem jest wprowadzenie edycji postów!

Proszę o wpisy zainteresowanych!

Ludzie z CDprojekt pomyślcie nad tym!

Przecież to beznadzieja. Grasz sobie w zabawę ostatnia literka-zabawa (albo gra) i olejny forumowicz wpisuje odpowiedź, a tu niespodziewanie pozmieniano zagadki. Tak jak mówił rick90 może dobre ale nie przejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2006 o 15:25, myniekka napisał:

Niektórzy urzytkowicytego forum sązbyt młodzi i w pewnym sensie nie"dorośli" do takiej opcji.
Doczodzilo by do łamania regulaminu, ale zanim mod zajrzał by do tego tematu wszystok było
by jużjak trzeba. Dodatkowo niektórzy urzytkownicy mogli by zbyt często zmieniać poglądy i
udawać, że teog wcale nie czynią.
Edycja nie przyniosla by nic dobrego, a te drobne błędy nie psują uroku foum.


Zdecydowanie przesadzasz, udzielam się też na innych forach oprocz gram.pl, i na wszystkich jest opcja edytowania, i nic z tego co mowisz nie ma tam miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może innaczej.
Załóżmy, że w tym momencie Cię bluzgam. Odczekuje 3 minuty. Przypuszczam, że przyczytaleś traść i edytuje posta. W pewnym sensie staje się bezkarny. Co prawda mogły by zostać ślady mojego występku, ale bądźmy realistami.
Przedstawiona prze ze mnie sytuajca była by powszechnie stosowana. Człowiek zawsze będize czlowiekiem i nigdy nie wiadomo co czai się w jego umyśle (czsami lepiej nie wiedzieć). Nie dajmy okazji do prowokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2006 o 15:19, PsychoMan napisał:

Siepus, to nie jest moj pomysł. Mi poprostu bardzo tego brakuje.
Czasem zapomnę coś dopisać w jednym poście, a przypomnę sobie o tym minutę puźniej, to muszę
dodać kolejny post, i wtedy się odray oskarżenia o spam sypią.


Była propozycja, że po dodaniu dwóch swoich postów pod rząd sklejają się one w całość.

Co do samej edycji: Jestem stanowczo na NIE. Ktoś napisze coś głupiego, a nastepnie usunie zawartość i powie, że wcale tego nie zrobił. Już ktoś o tym pisał. Bedzie burdel na forum itp. itd. Poza tym jak mi wiadomo ktoś z CDP powiedział, że nie zamierzają wprowadzić takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wystarczy przeczytać pierwszy post w tym temacie:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=50&u=1054

Pozwole sobie zacytowac:

Dnia 25.07.2006 o 15:04, Siepus napisał:

Umozliwienie uzytkownikom edytowanie wlasnych postow
Umozliwienie kasowania wlasnych postow
Mozliwosc kasowania wlasnych tematow


te opcje nigdy nie były i nie są planowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować