Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lords of the Fallen z edycją GOTY

12 postów w tym temacie

Pytanie, co z osobami, które już mają np. na XBOX ONE kupioną grę? Fajnie, jak by był update w ramach już dokonanego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zwłaszcza, że gra jest już połatana.

Połatana? Gdy chciałem zagrać tydzień temu na powitanie powitał mnie crash, gdy już przez to przebrnąłem pograłem pół godziny. Wyszedłem z gry żeby załadowała mi mniejsze tekstury, okazało się, że już nie mogłem sobie znów pograć bo gra ciągle się zawieszała podczas wczytywania sejwa. Usunąłem go - bez zmian dalsze zawieszenia w trakcie rozpoczynania nowej gry. Rzeczywiście, połatana. Gra mi się podoba, ale strasznie mnie zniechęciła do siebie. Na tą chwilę 60parę zł wyrzuconych w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Zwłaszcza, że gra jest już połatana.
>
> Połatana? Gdy chciałem zagrać tydzień temu na powitanie powitał mnie crash, gdy już przez
> to przebrnąłem pograłem pół godziny. Wyszedłem z gry żeby załadowała mi mniejsze tekstury,
> okazało się, że już nie mogłem sobie znów pograć bo gra ciągle się zawieszała podczas
> wczytywania sejwa. Usunąłem go - bez zmian dalsze zawieszenia w trakcie rozpoczynania
> nowej gry. Rzeczywiście, połatana. Gra mi się podoba, ale strasznie mnie zniechęciła
> do siebie. Na tą chwilę 60parę zł wyrzuconych w błoto.

Gra jest bardzo dobra i coś mi się widzi że raczej problemem jest komputer/system. Z grą nie miałem nigdy najmniejszego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra jest bardzo dobra i coś mi się widzi że raczej problemem jest komputer/system. Z
> grą nie miałem nigdy najmniejszego problemu

Czytałem na forach informacje o takich bugach i wiele osób je miało w tej grze. Nie wiem, może po prostu miałem pecha do sprzętu. Po sezonie jeszcze raz spróbuję na nowym, to może pójdzie mi lepiej. A przynajmniej mam taką nadzieję, bo bardzo chcę ją przejść : ) Bossowie są genialni : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Zwłaszcza, że gra jest już połatana.
> >
> > Połatana? Gdy chciałem zagrać tydzień temu na powitanie powitał mnie crash, gdy
> już przez
> > to przebrnąłem pograłem pół godziny. Wyszedłem z gry żeby załadowała mi mniejsze
> tekstury,
> > okazało się, że już nie mogłem sobie znów pograć bo gra ciągle się zawieszała podczas
>
> > wczytywania sejwa. Usunąłem go - bez zmian dalsze zawieszenia w trakcie rozpoczynania
>
> > nowej gry. Rzeczywiście, połatana. Gra mi się podoba, ale strasznie mnie zniechęciła
>
> > do siebie. Na tą chwilę 60parę zł wyrzuconych w błoto.
>
> Gra jest bardzo dobra i coś mi się widzi że raczej problemem jest komputer/system. Z
> grą nie miałem nigdy najmniejszego problemu

To że ty nie miałeś problemu nie znaczy że inni też nie mieli. Mnie raz przerzuciło za ścianę do zamkniętego pomieszczenia i zaczynanie gry od nowa. Za 2 razem po 5 bosie zwalił mi się save na ps4 i znów gra od początku bo nie szło odpalić gry ponownie. Ta gra ma dużo błędów i nie ma co do tego wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 16:04, Renchar napisał:

To że ty nie miałeś problemu nie znaczy że inni też nie mieli.


Teoria ta dziala w dwie strony. Rownie dobrze mozna powiedziec, ze to, iz ktos mial problem, nie znaczy, ze gra jest "zabugowana" ;) Ze swojej strony dodam tylko, ze na jakies... hmm... 200? 300? godzin gry (bo tyle spedzilem z Lordsami), spotkalem sie z JEDNYM bledem. Niestety, akurat ten byl powazny i wymusil na mnie skasowanie postaci i rozpoczecie gry od nowa. Swoja droga, wyszlo mi to na dobre :)

Ciekawe, czy przy okazji GOTY doczekamy sie jeszcze jakiejs dodatkowej zawartosci. Kilka nowych broni by soe przydalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem bardzo zadowolony z gry w Lords of the Fallen więc jak najbardziej polecam tą grę. Tym bardziej że w tej chwili jest możliwość kupienia gry już ze wszystkimi dodatkami cyfrowymi, a to wydłuża grę o kilka dodatkowych godzin. Ja w wersji na PC zbyt wielu problemów nie miałem więc było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEH ja tam mam Kolekcjonerkę ale wersja GOTY należy się jaknajbardziej temu produktowi, Polecam tym którzy jeszcze nie grali.:)0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No generalnie gra, która bez reklamy robi taką furorę i sprzedaje się prawie w 1 mln egzemplarzy chyba ma prawo zostać wydana jako GOTY. Ponadto jest to naprawdę zarąbisty twór CIG, moim zdaniem najlepszy jak dotąd. Oczywiście pamiętam o współpracy Deck 13 (tarcza antytrollingowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować