Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mad Max - zwiastun fabularny Savage Road

9 postów w tym temacie

Ciągle niestety nie jestem przekonany do tego tytułu, ale może zaskoczy mnie równie pozytywnie, co najnowszy film w tym uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja po obejrzeniu filmu wiem, że będę się od tej gry trzymał z daleka bo widzę klimat całkiem podobny. IMO najgroszy film na jakim byłem w kinie i znalazłby się w top 10 najgorszych jakie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się reklamować, to seksem i przemocą (patrz "Wolność wiodąca lud na barykady").

Niewykluczone, że sama rozgrywka będzie atrakcyjna, ale materiały promocyjne są jak dotąd pozbawione "smaku". Wrzucić do worka samotnika, skały, piach, samochody i bandytów to za mało by uzyskać Mad Max''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> a ja po obejrzeniu filmu wiem, że będę się od tej gry trzymał z daleka bo widzę klimat
> całkiem podobny. IMO najgroszy film na jakim byłem w kinie i znalazłby się w top 10 najgorszych
> jakie widziałem
Cieszę się. Od oceniania filmów też lepiej trzymaj się z daleka, będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorzy komentarza drugiego i trzeciego powinni chyba ze sobą porozmawiać. Najlepszy i i najgorszy firm jednocześnie? -.-

Trailer przypomina mi FUEL z 09'', tak, to była fajna gierka, nawet trailer jest podobny. Dodajmy tylko nowego bohatera, który imo może coś wnieść do gry, nie widzę w nim tylko marionetki, którą się poruszamy. Polejmy sosem zwanym Mad Max i będzie coś fajnego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> a ja po obejrzeniu filmu wiem, że będę się od tej gry trzymał z daleka bo widzę klimat
> całkiem podobny. IMO najgroszy film na jakim byłem w kinie i znalazłby się w top 10 najgorszych
> jakie widziałem

Muzyka i ciągła akcja mi wystarczały w tym filmie Fabuły tam nie szukałem. Nieśmiertelny Joe troch zginął w słaby sposób spodziewałem się kozackiego zgładzenia go ale cóż nie można mieć wszystkiego. Ty najwidoczniej poszedłeś na seans o nie twojej tematyce filmowej proponuje ci Kopciuszka jak szukasz fabuły z sensem :D

Co do gry to te zwiastuny wcale nie przyciągają uwagi. Sporo przerywników filmowych sugeruje mi że podczas akcji musimy być w miejscach typowanych przez twórców. Pewnie nie zatrzymamy ciężarówki na własny sposób tylko taki jaki karzą. Zobaczymy jak to rozwiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować