Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk 2077 odwlekany, CDP RED długo będzie się koncentrować na Wiedźminie 3

24 postów w tym temacie

Rozumiem, że zainteresowanie Wiedźminem wzięło górę, ale ja jako ktoś nie zainteresowany Wiedźminami, jestem mocno rozczarowany :(

Szkoda, że pokazali zapowiedź Cyberpunk 2077, a później nic już się z ta grą nie działo.
Mogli sobie darować tak wczesne ujawnienie i nakręcanie, na grę która kiedyś tam, może powstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego? Cały zespół pracował nad Wiedźminem i większa jego część nadal to robi, więc kiedy miały ruszyć prace nad nowym tytułem? Obstawiam rok 2019 jako realną datę premiery Cyberpunku, ale czy to problem? W międzyczasie pojawi się nowy Deus Ex, więc fani tych klimatów będą mieć w co grać.

PS. Wiedźmin rządzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież, zgodnie z tradycją, za jakiś czas CDPR wyda wersję rozszerzoną Wiedźmina 3. Wersja ta się sama nie zrobi więc to wiadome, że deweloperzy będą zajęci dalszymi pracami nad W3.
Pewnie powoli będą odchodzić do Cyberpunka ale nie od razu i nie wszyscy.

Choć z drugiej strony szkoda, bo czekam na CP2077. Ale te dwa lata miną bardzo szybko więc nie ma co aż tak rozpaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tego ile kasy zarobią na wiedźminie będzie zależeć ile kasy włożą w Cyberpunka. Zresztą wydaje mi się, że zapowiedź Deus Exa też nie była tutaj bez znaczenia. Niech robią, mają czas. Ludzie najpierw zagrają w Deus Exa, hype minie, trzeba będzie trochę poczekać i wtedy wyskoczyć z gotowym produktem. Zresztą, po wiedźminie wszyscy będą oczekiwali czegoś więcej, więc jeszcze dłuuga droga przed nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy W1 a W2 były cztery lata, pomiędzy W2 i W3 również cztery lata - logicznie patrząc na to ile czasu zajmuje im zrobienie gry, nie można się jej spodziewać wcześniej niż 2019/20. Do tego cieszy mnie fakt, że chcą poświęcić Dzikiemu Gonowi tyle uwagi przez najbliższe półtora roku ile tylko się da. Zmartwiłoby mnie, gdyby już na początku roku 2016 go porzucili i wskoczyli w C2077.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oświadczenie tylko pokazuje że CD Projekt RED, to tak naprawdę banda łasych na kasę frajerów. Szkoda jednak, że większość graczy jest tak tępa, że stoją za tymi baranami jak fanboy''e stoją za najgłupszymi pomysłami Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To oświadczenie tylko pokazuje że CD Projekt RED, to tak naprawdę banda łasych na kasę
> frajerów. Szkoda jednak, że większość graczy jest tak tępa, że stoją za tymi baranami
> jak fanboy''e stoją za najgłupszymi pomysłami Nintendo.
Nie pomyliłeś Gram.pl z Onetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się na ostrzeżeniem, ale biorąc pod uwagę jak niski jest poziom kultury tego posta, pójde o krok dalej. Degrad -1 za obrażanie i całkowity brak kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź CP2077 była głównie po to, żeby łapać ludzi do pracy, a nie klientów.
Z jednej strony, sporo już maja gotowe, nie pracują od zera. Z drugiej strony, sporo trzeba pewnie zaktualizować, bo zanim gra się ukaże, trochę czasu minie i ta grafika za lat kilka już nie będzie robiła takiego wrażenia.
Obstawiam, że pierwsza zapowiedź będzie "wydamy w 2017 roku", ale potem przeniosą datę na 2018, ewentualnie +1 rok obie daty.
Szkoda, bo wolał bym widzieć tę grę wcześniej, ale trudno się mówi, na dobrą grę trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy, że CDPR przez najbliższy czas będzie zajmować się tylko Wiedźminem, bo to naprawdę fenomenalna gra jest. Oprócz tych 16 darmowych DLC (takie pierdółki) już zapowiedziano 2 duże dodatki, mam nadzieję, żę na tym nie poprzestaną.
Gra ma potencjał, by być znacznie większym projektem od Skyrima, bo też pod względem fabularnym bije go na głowę.
Myślę, że punktem zwrotnym będzie udostępnienie narzędzi modderskich - na tym może Wiedźmin tylko zyskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój post tez wiele mówi o Twojej znajomości realiów świata w jakim przyszło Ci żyć :) Naprawdę uważasz że goście robiący gry to organizacje charytatywne ? Ręce opadają...

Po pierwsze, skoro maja produkt który dobrze się sprzedaje, a obiecali całkiem sporo darmowych dodatków, to muszą nad nimi pracować. To priorytet.
Po drugie od bardzo dawna ptaszki ćwierkały że nad Cyberpunkiem prawie nikt nie pracuje i od dawna nie pracował. Mieli niespodziewany problem z W3, co automatycznie przesunęło pracę na kolejnymi projektami. To logicznie, wystarczy chwilkę pomyśleć, mieć odrobinę empatii, no i znowu kłaniają się te realia o których wspomniałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh nie ma to jak dziecinne przepychanki w necie... szczególnie z takimi argumentami...
Na razie jak widać to najbardziej Ciebie coś boli, nie łapie tylko co.
Tak się nastawiłeś na tę grę i nie możesz im wybaczyć że ją przesuneli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 16:02, wolverine napisał:

ehhh nie ma to jak dziecinne przepychanki w necie... szczególnie z takimi argumentami...

Nie karm trolla. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować