Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 124, w którym żegnamy Hellraid

3 posty w tym temacie

Mocny odcinek. Zwłaszcza biorąc pod uwagę zeszły tydzień to złotousty Myszejko zmienił się nie do poznania. Może to pod wpływem długotrwałych podróży z Wiesławem po północnych królestwach.
Swoją drogą kończę słuchać i zaczynam Wiedźmina (wreszcie).
Co do tematu dobrej sprzedaży słabych gier to myślę, że przede wszystkim od kiedy trafiły do masowego klienta zaczęła na nie oddziaływać stara zasada sprzężenia zwrotnego:
Gramy w to co nam się mówi że jest fajne, robimy to w co ludzie chcą grać bo z tego jest kasa itd.
Smutne to ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, z tym graniem na konsolach wydaje mi się, że Lukas trafił w 10 - jak ktoś miał wcześniej PS3, to chrzęszczący framerate i wpadki technologiczne w takim Wiedźminie nie są dla niego niczym dziwnym. Tak naprawdę tego typu rzeczy trochę oczekuje i ocenia grę w takim kontekście, mimo tego - w odniesieniu do innych chrzęszczących tytułów :P Gracz PC-towy podchodzi do tego zupełnie inaczej.

Inna sprawa, że ja, grając po paczach (a przynajmniej pierwszym) problemów z doczytywaniem się tekstur czy NPC na PS4 nie uświadczyłem ani razu. Najpoważniejsze problemy, na jakie się natknąłem, to spadki FPS na bagnach, szczególnie przy zachodach słońca itp. oraz w niektórych starciach. Niemal czułem, jak bidna konsola zipie z wysiłku :P Niemniej, to, że oceniasz taką grę jaką dostajesz jest w pełni zrozumiałe :)

Słucha się Was fajnie jak zwykle, cieszy też nowo odnaleziona wytrwałość :P Myszejko wyraźnie natchnięty duchem Yarpena Zigrina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować