Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon numerem jeden w Japonii

18 postów w tym temacie

Wszystko to fajne i mądre, ale sarny mi znowu drzewka poobgryzały...Aha i pozdrowienia dla wszystkich od Siwego!! Siwy rządzi.[m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę dokładnie rynku japońskiego, ale wydaje mi się, że zazwyczaj największą popularnością tam cieszą się ich własne gry ;) Cóż, tym większe brawa dla REDów - stworzyli naprawdę grę najwyższej klasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji = to naprawdę spory sukces. Zobaczcie sobie, jak bardzo Japończycy są dziwni? Girls Mode 3: Kirakira Code?! Wystarczy kilka screenów z googla, by wiedzieć, że coś z tymi ludźmi nie tak... A tu proszę - Geralt w czołówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przy okazji = to naprawdę spory sukces. Zobaczcie sobie, jak bardzo Japończycy są dziwni?
> Girls Mode 3: Kirakira Code?! Wystarczy kilka screenów z googla, by wiedzieć, że coś
> z tymi ludźmi nie tak... A tu proszę - Geralt w czołówce.

Jezu, zawsze wiedziałem że oni są dziwni... ale to się powinno już leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przy okazji = to naprawdę spory sukces. Zobaczcie sobie, jak bardzo Japończycy są dziwni?
> Girls Mode 3: Kirakira Code?! Wystarczy kilka screenów z googla, by wiedzieć, że coś
> z tymi ludźmi nie tak... A tu proszę - Geralt w czołówce.
A my jesteśmy dziwni dla nich. Nic nowego.
Tak czy siak z naszej perspektywy, niektóre z tych tytułów dla nas nie mają żadnego sensu, aby znajdować się w jakiejkolwiek czołówce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co Wy macie do Girls Mode 3: Kirakira Code, z trailera widać, że jest to po prostu wirtualny "domek lalek" przeznaczony dla żeńskiego grona graczy ~ coś jak u nas simsy :P
z tego co widzę, to ktoś pracuje nad angielską wersją Lovely x Cation, może zobaczy się czy jest to coś interesującego dla fanów vn, czy jednak tylko dla maniaków date simów ;) źr: https://elevatortranslations.wordpress.com/progress/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra się sprzeda. Nawet jakby położyli na marketing dużo mniej gra by się sprzedała genialnie. Dobrą grę gracze zawsze docenią. Tym bardziej że Witcher należy do popularnego gatunku:). Gra świetna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Przy okazji = to naprawdę spory sukces. Zobaczcie sobie, jak bardzo Japończycy są
> dziwni?
> > Girls Mode 3: Kirakira Code?! Wystarczy kilka screenów z googla, by wiedzieć, że
> coś
> > z tymi ludźmi nie tak... A tu proszę - Geralt w czołówce.
>
> Jezu, zawsze wiedziałem że oni są dziwni... ale to się powinno już leczyć...
Te dziwne dla ciebie osoby cię nie okradną. Zostaw telefon czy jakąś kamerę 3-5 metrów od siebie nie zwracaj uwagi na nią z 15min w Polsce gwarantuje ci że zaniknie. W Japonii po godzinie jak się odwrócisz na 100% tam gdzie położyłeś będzie leżeć. No i to jeden z najbardziej pokojowych krajów na świecie i lepiej żeby się z tego ich nie leczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Te dziwne dla ciebie osoby cię nie okradną.

Jasna sprawa. A tamtejsza Yakuza zajmuje się działalnością charytatywną, tudzież ściąganiem kotków z drzew.

> No i to jeden z najbardziej pokojowych krajów na świecie i lepiej żeby się z tego ich nie leczyło.

W tym miejscu załamałem ręce nad poziomem nauki historii w polskich szkołach. "Pokojowość" Japończyków objawiła się wiekami wewnętrznych konfliktów absorbujących całą ich uwagę. Kiedy jednak w Japonii zapanował nowy, "zachodni" ład, a ostatni buntujący się przeciw jego ustanowieniu samuraje zostali przykładnie rozstrzelani, Kraj Kwitnącej Wiśni skierował swój wzrok na Chiny. Tam nasi miłujący pokój bohaterowie dokonywali aktów ludobójstwa, jakich nie powstydziłby się sam Himmler, że wspomnę tylko o niesławnej masakrze nankińskiej. Co więcej, oficerowie Cesarskiej Armii zafascynowani byli w owym okresie bronią biologiczną oraz jej skutecznością w zwalczaniu organizmów żywych - proponuję poczytać o tzw. Jednostce 731, być może odechce ci się wypisywania bredni na forach. A przecież można by jeszcze dodać do tego wszystkiego Japońską napaść na ZSRR, czy działania na Pacyfiku zakończone bezsensowną wojną z USA. Pokojowa Japonia. Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźminowi i zespołowi który go stworzył życzę wszystkiego dobrego i proszę o nie porzucanie Wiedźmina bo szkoda tracić coś co zyskało szacunek i rozgłos.
Dobra marka ma swą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Te dziwne dla ciebie osoby cię nie okradną.
>
> Jasna sprawa. A tamtejsza Yakuza zajmuje się działalnością charytatywną, tudzież ściąganiem
> kotków z drzew.
>
> > No i to jeden z najbardziej pokojowych krajów na świecie i lepiej żeby się z tego
> ich nie leczyło.
>
> W tym miejscu załamałem ręce nad poziomem nauki historii w polskich szkołach. "Pokojowość"
> Japończyków objawiła się wiekami wewnętrznych konfliktów absorbujących całą ich uwagę.
> Kiedy jednak w Japonii zapanował nowy, "zachodni" ład, a ostatni buntujący się przeciw
> jego ustanowieniu samuraje zostali przykładnie rozstrzelani, Kraj Kwitnącej Wiśni skierował
> swój wzrok na Chiny. Tam nasi miłujący pokój bohaterowie dokonywali aktów ludobójstwa,
> jakich nie powstydziłby się sam Himmler, że wspomnę tylko o niesławnej masakrze nankińskiej.
> Co więcej, oficerowie Cesarskiej Armii zafascynowani byli w owym okresie bronią biologiczną
> oraz jej skutecznością w zwalczaniu organizmów żywych - proponuję poczytać o tzw. Jednostce
> 731, być może odechce ci się wypisywania bredni na forach. A przecież można by jeszcze
> dodać do tego wszystkiego Japońską napaść na ZSRR, czy działania na Pacyfiku zakończone
> bezsensowną wojną z USA. Pokojowa Japonia. Dobre.
>

Oh wystarczy nie wspomnieć że chodzi o ich zachowanie po 2 wojnie światowej i znajdzie się ktoś co przywala tu o samurajach i czasy twardych rządów Hitlera i Japońskie ataki na USA. Aktualnie to jest najbardziej pokojowy kraj na świecie i jak się z tym nie zgadzasz to sam musisz chyba uzupełnić bibliotekę jak u nich teraz jest.

Yakuzy w to nie mieszaj. Poczytaj o nich najpierw gdyż ograniczają się do japońskich obywateli i przedsiębiorstw. Jak sam nie pójdziesz do ich klubu gdzie przykładowo zapłacisz 7tyś za wino to twój błąd. Normalnie nie tykają turystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście Gratuluję CD Projekt RED sukcesu :) i cieszę się że nasz rynek wydaje tak świetne gry jak Wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować