Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Need for Speed będzie wymagał połączenia z siecią

30 postów w tym temacie

Ujawniają najgorszy i zawsze krytykowany pomysł w grach na początku, a potem będą go kamuflować dobrymi rzeczami. Grzyba na ścianie nie da się pozbyć zamalowując go. On tam nadal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w tym momencie zaczynam się trochę bać o to, czy czasem nowy NFS nie będzie tym, co był do tej pory - jeździdłem a''la Burnout z Autologiem. Ale wierzę na słowo, że będzie to reboot serii i już do tych eksperymentów ze wskrzeszaniem starych odsłon w nowej wersji już nie wrócimy.

Choć muszę przyznać, że Hot Pursuit z 2010 roku był nader przyjemną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to szczęście, że twórcy Wiedźmina nie próbowali przekonywać mnie, że dobrze bawić się można wyłącznie w towarzystwie innych graczy. Nie po to przez pół dnia użeram się z petentami, żeby później ktoś na siłę "socjalizował" mnie w wirtualnym świecie. Gry komputerowe powinny być odskocznią od szarej codzienności, a nie jej przedłużeniem, ale kto by tam słuchał gościa z blisko 20 letnim doświadczeniem w tej kwestii, skoro ukochanym targetem wielu developerów jest dziś wychowany na fejsbuku smartfonowy wymiatacz w wieku z przedziału 9-16?
EA znów powiela własne błędy i zamiast słuchać głosu ostatnich wiernych klientów, przymila się młokosom. Niech i tak będzie, ale ja za tego nowego NFS-a podziękuję. Stareńki Underground nie potrzebował internetu, by zapewnić dziesiątki godzin czystej radości z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria dogorywa już od lat, widać w końcu postanowili NFS spektakularnie uśmiercić.

Patrząc na inne marki wydawane z ich logo, mają w tym ogromne doświadczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre. Nigdy nie kupiłem i nie kupię gry, która wymaga połączenia z siecią do gry OFFLINE. I mam nadzieję, że gra, jaki i ich DMR okażą się taką samą klapą jak AC 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a niech nawet Jezusa ta gra potrzebuje i tak skończy się tym samym co niby most wanted miał być odświeżoną wersją starego MW a dostaliśmy crapiszcze z piękną grafiką nie dziękuję puki NFS nie wróci na starą drogę carbon >> most wanted >> underground2 i 1

Ja na pewno nie kupię tego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 12:35, castiel18k napisał:

puki NFS nie wróci na starą drogę carbon >> most wanted >> underground2

Miales chyba na mysli: Porsche 2000, NFS III / NFS IV oraz Hot Pursuit 2010? Bo mowienie, ze Carbon byl super pokazuje, ze o serii wiesz malo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam grających znajomych, chcę się bawić sam :D Ale oczywiście EA wie lepiej co jest dla mnie najlepsze...
Może będzie jakaś beta, to sobie sprawdzę jak to działa. Dzięki becie Hardline do tej pory nie kupilem tej gry i pewnie już nie kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > puki NFS nie wróci na starą drogę carbon >> most wanted >> underground2
>
> Miales chyba na mysli: Porsche 2000, NFS III / NFS IV oraz Hot Pursuit 2010? Bo mowienie,
> ze Carbon byl super pokazuje, ze o serii wiesz malo ;).

Miał na myśli carbon >> most wanted >> underground2 i 1 i nie ma w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA dzielnie walczy o miano najbardziej nielubianego wydawcy z Ubi, oferując rozwiązania których nikt nie chce. Ile to już razy wpychano always online pod płaszczykiem funkcji społecznościowych (albo innych dziwnych wynalazków) i ile razy kończyło się to powszechnym bojkotem? Oni się chyba nigdy nie nauczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 12:35, castiel18k napisał:

puki NFS nie wróci na starą drogę carbon >> most wanted >> underground2

Nie wiem czy wiesz, ale te części ze "starą drogą" Need For Speedów nie mają nic wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować