Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DiRT Rally - wrażenia z wczesnej wersji

11 postów w tym temacie

Z ostatniego akapitu wynika, że nie mamy do czynienia z symulacją pokroju RBR, tylko czymś bardziej uproszczonym. Pojawia się pytanie jak bardzo? Czy to jest poziom pierwszego DiRT, czy może coś bardziej wymagającego?

Tak na marginesie, po tym jak w końcu udało mi się przejść samouczek RBR już nigdy nie patrzyłem na samochodowe rajdy w ten sam sposób. Wszelkie Coliny i DiRTy wydawały się zabawą dla dzieci, a kierowców rajdowych widzę jako szaleńców nieznających strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z ostatniego akapitu wynika, że nie mamy do czynienia z symulacją pokroju RBR, tylko
> czymś bardziej uproszczonym. Pojawia się pytanie jak bardzo? Czy to jest poziom pierwszego
> DiRT, czy może coś bardziej wymagającego?

DiRT Rally jest bardziej wymagający od pierwszego DiRTa, to z całą pewnością, ale też gra nie jest aż tak trudna jak RBR. Można powiedzieć, że plasuje się więc pomiędzy tymi tytułami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Każdy nowy materiał mnie bardziej przekonuje.
W Dirt 3 podobało mi się odwzorowanie aut(aut jako całości), dzięki temu model jazdy był bardzo przyjemny, po pewnym doświadczeniu dawał niesamowitą frajdę. Był jednak za prosty i czuję, że Dirt Rally pod tym względem może być już idealnie wyważony:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w ścigałki dla samego ścigania się, jeśli model zniszczeń będzie konkretny to zagram XD Pewnie porozbijam się parę dni i odłożę grę na półkę jak mi się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem opinie, ze fizyka jest nawet bardziej zaawansowana niż w RBR, które czasami podobno było bardziej hardcoreowe niż rzeczywistość (coś jak iceRacing).
Sam nie mogę porównać, bo akurat expertem od RBR nie jestem, ale już same tego typu opinie są zachęcające. Podobno to sim pełną gębą - tyle, że bez kółka nie podchodź zdaje się.
Prawie się skusiłem ostatnio na nabycie Dirt Rally, ale chyba jeszcze troszkę poczekam.
Niemniej jednak - mam gierkę na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować