Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lords of the Fallen w 2017; sprzedaż pierwszej części bliska miliona

7 postów w tym temacie

W sumie to chyba w końcu sięgnę po ten tytuł na PS4. Z zakupem Wiedźmina wstrzymuję się do przyszłego roku, więc czytając recenzje i patrząc na filmiki z rozgrywki mam wrażenie, że warto sprawdzić tę grę. Tylko przydałaby się jakaś tańsza edycja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2015 o 13:08, majkel666 napisał:

mam wrażenie, że warto sprawdzić tę grę.


I masz dobre wrazenie. Gra jest naprawde swietna i zdecydowanie warta swojej ceny. Spedzilem wiele godzin z Harkynem i nie zaluje ani jednej minutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się LotF bardzo podobało. Trochę martwi mnie fakt, że druga część nie będzie tworzona prze współpracujące Deck 13, które było odpowiedzialne za techniczną stronę gry. Czy CI Games ma odpowiednio wykwalifikowanych programistów? Patrząc na ich wcześniejsze twory to nie byłbym tego pewien ;)

No nic najwyżej druga część to będzie zabugowana kaszana. Chyba niedługo znowu przejdę LotF, bardzo miodny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 milion to może jakaś nie bardzo wygórowana liczba, ale patrząc na to jak ludzie podchodzą do gier wydanych przez CI Games to wynik nawet nawet. Myślę że to jeszcze nie koniec bo gra na prawdę warta jest uwagi. Myślę że nie ważne kto będzie tworzył kolejną część gry. Najważniejsze z Naszej perspektywy jest to aby końcowa wersja była lepsza od poprzedniej części. Więc spokojnie trzeba poczekać do tego 2017 i wtedy zobaczymy co tak na prawdę z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 11:01, czaczi87 napisał:

Też mi się LotF bardzo podobało. Trochę martwi mnie fakt, że druga część nie będzie tworzona
prze współpracujące Deck 13, które było odpowiedzialne za techniczną stronę gry. Czy
CI Games ma odpowiednio wykwalifikowanych programistów? Patrząc na ich wcześniejsze twory
to nie byłbym tego pewien ;)

No nic najwyżej druga część to będzie zabugowana kaszana. Chyba niedługo znowu przejdę
LotF, bardzo miodny tytuł.


Z informacji wynika że CIG współpracuje z jakimiś Studiami w Azji, ponoć są to studia któer już mają świetna tytuły za sobą, ile w tym prawdy to nie wiem ale informacje taki są na różnych forach. Co do ilości szt sprzedanych to ciężko się wypowiedzieć bo z jednej strony jest to dużo bo nie było żadnych reklam tej gry, z drugiej strony jest taki trochę niedosyt. Ale ogólnie rzecz biorąć, gra była przednia, a teraz jeszcze zapowiedzieli Snipera ghost warrior 3 który pokarze się na E3 - no jestem Ciekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że oczekiwanie na LOTF2 aż do 2017 roku - co uważam za skandal!!! Nie no żartuję, ale prawdę mówiąc liczyłem, że wyjdzie szybciej :D - to niemalże dowód na to, że otrzymamy porządną kontynuację, a nie zrobioną na kolanie partaninkę. Wściekłbym się wówczas na CIG mocno, ale mam nadzieję, że nas nie zawiodą. Z kimkolwiek nawiążą teraz współpracę zamiast Deck 13, na penwo dobiorą partnera rozważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować