Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kung Fury - o zbiórce, filmie i grze

21 postów w tym temacie

Avengersi leżą i kwiczą ..... ten film ma:
- dinozaury z laserami "F*CK YEAH!"
- prawdziwego THOR''a !!!
- Kung Fuehrer''a "Welcome to Germany"
- Hoff''a "Don''t hassle the Hoff!"
- vibe''a animek lat 80- 90tych
- masakrę słuchawką telefoniczną (!)
- reklamę zaj@$@ produktu!
- ... POWER GLOVE!!!!

How cool is that?

I dodatkowo jest też gra komputerowa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona ochów i achów :D
Epickość ocieka z twego filmu.

- Knock, knock
- Who''s there?
..
- Knuckles :D

i jeszcze

Spoiler

I''m disarming you (po czym urywa ramię naziście)



Genjusz, dawno się tak nie uśmiałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film wspaniały, chociaż też mam wrażenie, że jako pełnometrażowy nie byłby tak dobry, w którymś momencie by to przestało bawić. Ale taki jaki jest - mistrzostwo.

Grę kupiłem dzień po obejrzeniu i mam inne zdanie niz autor. Jasne, to nic wielkiego, ot gra na jedną, dwie krótkie sesyjki dziennie, ale jest odpowiednio wyceniona - 2 euro to akurat, ile można za taką dać. One Finger Death Punch, z którego zresztą Kung Fury: Street Rage pożycza mechanikę, jest droższe, ale też odpowiednio bogatsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba, która kocha akcyjniaki z lat 80. czekałem na Kung Fury z niecierpliwością. Było warto, najlepiej spędzone pół godziny w tym roku. Myślałem, że tytuł najlepszego filmu roku przyznam nowemu Mad Maxowi, ale chowa się przy Kung Fury. Wszystko co było dobre w starych akcyjniakach tu pojawiło się tu w odpowiednio sparodiowanej formie.
Czerstwe onelinery, drętwe aktorstwo i niezbyt mądra fabuła. W sumie taki Samurai Cop naszych czasów, tylko, że na wesoło. Właściwie jedyna rzecz jakiej zabrakło mi na końcu to "Czytał Tomasz Knapik", ale jak tylko wyjdzie na VHS to pewnie ten rażący brak zostanie naprawiony.
Co do gry, ot wpadasz na chwile, grasz przez 5 minut, potem robisz coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epicka produkcja, która przywraca wiarę w ludzi, że nie wszystko co jest genialne może wychodzić tylko z korporacyjnych fabryk i być okupione setkami milionów dolców.

Co do stylizacji to nie powiedziałbym, że jest wymuszona, jest zamierzona, a w niektórych scenach widać, iż twórców było stać na zapewnienie wysokiej jakości obrazu, może nie a miarę kinowych blockbusterów, ale bez wątpienia wyglądają lepiej niż nie jeden serial w TV (nie przesadzę, jeśli powiem, że technicznie to jakość seriali HBO).

Pozdro dla twórców - będę miał co oglądać do znudzenia przez najbliższy tydzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 20:18, YaReX napisał:

> A wiecie czego mi brakowało w tym filmie? Polskiego lektora! :D
Tomasza Knapika? :-)


Kurde - FAKTYCZNIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczerze zachwycony :D. Ostatnio tak dobrze się bawiłem filmie John Wick, gdyby tylko to wyświetlali w kinach to bym poszedł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 09:26, Verbatim napisał:

Trailer był 100 razy lepszy, zawiodłem się na nim.

PS. Iron Sky był tak słaby, myślałem, że SLD go nakręciło.

Niektórym w żaden sposób się nie dogodzi, takie życie.

Film genialny, bawi i dodatkowo niesie klimat tamtych czasów. Oby więcej takich projektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film to kolejny downgreade ;]

Ok żartuję ale widać że został okrojony i połatany na szybko przed wypuszczeniem.
Skąd to wiem ? Zobaczcie na mnóstwo scen z trailera, czy z filmu z Hoffem ile scen nie zostało zawartych w filmie, jak blondyna Viking z traileru zmienia się w starą babę, jak rozmazane są sceny z jazdą na T-Rexie i przyzywanie Thora itd.

Dlaczego tak się stało ? Czemu zmieniano aktorkę ? Czemu nie zawarto naprawde fajnie zrobionych scen z walki gangów ? Tego nie wiem, i o ile nie ma tu jakiegoś nerda co siedzi non stop na szwedzkich forach to się chyba nigdy nie dowiemy.

Może poszło o kasę ? Może aktorzy wynajęci za pół darmo nagle żądali wielkich pieniędzy widząc popularność trailera ? Może resztę wycięto bo nakręcono za dużo na 30min, a za mało na film pełnometrażowy i przesunięto resztę zdjęć na drugą część?
Nie wiem.
Ale szkoda bo nie da się ukryć że końcowy efekt jest lekko rozczarowujący. Po kapitalnym trailerze to jest. Gdybym nigdy nie widział trailera był bym w niebo wziety.

Ciekawe jak Sandbergowi wyjdzie przejście do dużego kina - w końcu już wiadomo że dostał wiele propozycji z Hollywood, a drugi film już w produkcji ...

Nie mniej - chylę przed nim czoła - więcej takich ludzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować