Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.pl w Dzień Dziecka

31 postów w tym temacie

Z wczesnego dzieciństwa to będzie River Raid, potem "Czołgi"... I inne. Łezka się w oku kręci, ile to lat temu było. ;(

Wszystkiego najlepszego dzieci, jakby się nad tym zastanowić chwilę, to wszyscy jesteśmy dziećmi, niezależnie od wieku i innych czynników zewnętrznych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ,,growe" dzieciństwo (nie tak odległe zresztą) to Dizzy - dalej nie potrafię przejść tej gry...; Raptor: Call of the Shadows - przyjemne pogrywajło; Airline Tycoon - mistrzostwo świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie? Crash Bandicoot 3: Warped i długie godziny bez wyłączania konsoli Playstation z prądu, bo nie miałem karty pamięci. Do tego Rayman i pierwsze gry na PC - C&C: Red Alert 2 i Oni. Ewentualnie... ruskie gierki na baterie i miliardy wariacji na temat Tetrisa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Tak na początku to Robbo (Atari 65XE),
i Jaguar XJ220 oraz Civilizacja (Amiga 500),
- potem Mortal Kombat (sic! jako dzieciak) oraz Transport Tycoon,
- Doom i Doom2 (itp. Djuki i inne strzelanki) aż nadeszła era mojej pierwszej oryginalnej gry na CD-ROMie...
... czyli Command & Conquer !!!
Następnie Diablo (dla tej gry przesiadłem się na Win95 32bit z DOS 6.22 i Win 3.11PL 16bit) ... potem era Quake i Quake 2 (własny klan), Q3 Arena ... i studia... a potem giercowanie nałogowe się skończyło.
Ech - Diablo 3 do tej pory z dodatkiem RoS (obie w wydaniu EK) czekają na swoją kolej :)

PS: z dzieciakami w gry Reksia gram i inne z serii Lego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulubiona gra z dzieciństwa? Kurcze... było tego tyle, że trudno wskazać tą jedną-jedyną. Ale na pewno któryś Dizzy i któryś Mega Man. Dlaczego? Bo, w porównaniu do wielu innych tytułów ukazujących się na Pegasusa, były to gierki całkiem rozbudowane, dopracowane i przemyślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować