Ring5

XCOM 2 - Temat Ogólny [M]

103 postów w tym temacie

Mnie w pierwszym XCOM bolało 3 misje a tylko jedną mogę wykonć,ja rozumiem jedo HQ ale jednostei wojskowych ze stakiem powietrznym mogło by być więcej zwłaszcze ,że były bazy dla myśliwców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kolejnym Firaxicon Convention w październiku mają podać więcej informacji na temat gry

tutaj link na stronę ufopaedia poświęconej XCOM 2

http://www.ufopaedia.org/index.php?title=XCOM2

Niedługo XCOM 2 ma pojawić się na steamstore - i dobrze bo na stronie steam odpowiedzialnej za XCOM EU/EW pomału śmietnik się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2015 o 15:42, Abi_Dalzim napisał:

W karcie produktu widać potwierdzony język polski, ale tylko napisy.

Ale głosy żołnierzy raczej będą dla flagi PL. Choć pewnie mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2015 o 15:53, Numenpl napisał:

Ale głosy żołnierzy raczej będą dla flagi PL. Choć pewnie mogę się mylić.

Pewnie tak, bo już w Enemy Within to wprowadzili. Ale fajnie byłoby mieć wybór między pełną lokalizacją i kinową. Doktor Vahlen lepiej brzmiała w wersji angielskiej, ale ogóllnie wolę pełną polską lokalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nikt nie wrzucał: https://www.youtube.com/watch?v=d6KUerdkfgw

Pokazano nowe umiejętności Sektoida i Chryzalida, trochę o Mutonach i żołnierzach adventu. Pokazano też customizację (ależ wyraz ;)) naszych ludzi i ogólnie panel PAXu ucieszył moje oko i ucho. Polecam!

P.S. Ależ chcę tej gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 11:41, SiDi napisał:

Fajnie poprowadzona konferencja. Cała obejrzana i jak Ty nie mogę się doczekać już :D

Ta na oficjalnej stronie jest wzmianka o nowym przeciwniku the Faceless który jest obcym który udaje zwykłego cywila po czym się przemienia w swoją prawdziwa postać - jednostka do walki wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dystrybucję w polsce odpowiada Cenega więc ich sie spytaj czy w polsce będzie preorder z dodatkowym zestawem skórek - zresztą znając Cenegę będzie tak jak z XCOM 1 i wszyscy którzy kupią wersję nawet premierową dostaną w pudełku na tą dodatkową zawartość w postaci dodatkowych skórek i czapek dla postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 14:13, Tow3r napisał:

Pytanie
Czy Pre-order w Gram.pl
Będzie miał dodatkowe rzeczy czy tylko gre

Na stronie Muve (sklep Cenegi) stoi przy XCOM 2 ,że jak zamówisz preorder to dostaniesz to dlc co daje steam przy preorder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szczęście takie że mój komp spełnia minimalne bo ponoć gra na Viście ruszy ale tylko pod warunkiem że to wersja 64 bitowa czyli tą którą mam.

fajnie że wybuch niszsczy podłogę w nowym xcomie i będzie można celować ze zwykłej broni w elementy otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2015 o 11:35, Numenpl napisał:

Ja mam szczęście takie że mój komp spełnia minimalne


No cóż, minimalne to i ten lapek spełnia (i3, 4 giga pamięci, karta GT 540M), ale podejrzewam, że na takim systemie to będzie pokaz slajdów, a nie gra :( Szkoda. Na nowy sprzęt mnie nie stać (zresztą od tego mam PS4, żeby na niej grać), omija mnie sporo dobrych, pecetowych tytułów ostatnio. Dobrze, że chociaż w Terrarię jeszcze mogę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2015 o 11:50, Ring5 napisał:

No cóż, minimalne to i ten lapek spełnia (i3, 4 giga pamięci, karta GT 540M), ale podejrzewam,
że na takim systemie to będzie pokaz slajdów, a nie gra :( Szkoda. Na nowy sprzęt mnie
nie stać (zresztą od tego mam PS4, żeby na niej grać), omija mnie sporo dobrych, pecetowych
tytułów ostatnio. Dobrze, że chociaż w Terrarię jeszcze mogę grać.


Mój komp to Phenom II x3 720 BE 2,8 ghz odblokowany 4 rdzeń, 4 GB ddr2 1066 cl 5, HD 6770(w zasadzie to tak naprawdę lifting hd 5770) 1 GB GDDR5

gf 540M to odpowiednik desktop GT 440 czyli nie spełnia wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się