Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: Dokończ historię i wygraj książkę Dying Light: Aleja Koszmarów z grą!

26 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2015 o 21:58, elmartin napisał:

Propozycja bardzo kusząca.
Uda się, czy się nie uda spróbować warto ;))


Zestawów mamy aż dziesięć! Warto więc spróbować swych sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie wysłane, dzisiaj w nocy ;)

Ale ten warunek, "500 znaków wraz ze spacjami" ???
500 słów, to rozumiem ;)))

Co to jest zerówka ?
Jak dokończyć historię w czterech zdaniach ?
Przepraszam, ale nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

500 znaków? Od kiedy jakość mierzy się w znakach? Ilość stron, bym zrozumiał. Tak jak kolega przede mną pisał, w 500 znakach to można najwyżej nakreślić fragment tła a nie stworzyć historię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A także od razu odpowiedź do Druid2

No i właśnie na tym konkurs polega, aby nie ilość, a jakość nas zainteresowała. Wiecie - są konkursy, w których stawiamy na dłuższe formy wypowiedzi. Ba, niektórzy piszą naprawdę spore kolosy! Do takich będziemy z pewnością kierować kolejne konkursy. Tym razem jednak postawiliśmy na takie rozwiązanie. A patrząc po ilości zgłoszeń już teraz: da się to zrobić bez większego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 14:26, Muradin_07 napisał:

A także od razu odpowiedź do Druid2

No i właśnie na tym konkurs polega, aby nie ilość, a jakość nas zainteresowała. Wiecie
- są konkursy, w których stawiamy na dłuższe formy wypowiedzi. Ba, niektórzy piszą naprawdę
spore kolosy! Do takich będziemy z pewnością kierować kolejne konkursy. Tym razem jednak
postawiliśmy na takie rozwiązanie. A patrząc po ilości zgłoszeń już teraz: da się to
zrobić bez większego problemu :)



Ups.
No to przepadłem ;(
Jeżeli to jest główne kryterium, liczenie spacji słabo mi wychodzi. Stawiam na formę i zawartość ;)

A polskie znaki liczą się jak w SMS-ach?
Żarcik

P.S.
Można wysłać więcej niż jedno zgłoszenie ?
Może się wespnę na wyżyny moioch nizin i policzę te nieszczęsne 500 znaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, raczej nie można. Byłoby to trochę niesprawiedliwe wobec innych uczestników konkursów. Ale jeśli to będzie może z jeden - dwa znaki więcej to będziemy przymykać oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie, raczej nie można. Byłoby to trochę niesprawiedliwe wobec innych uczestników konkursów.
> Ale jeśli to będzie może z jeden - dwa znaki więcej to będziemy przymykać oko ;)

Dziękuję za odpowiedź.
Trochę szkoda, w sumie i tak nikt z uczestników, nie zna propozycji kontrkandydatów ( jakkolwiek to zabrzmi w świetle ostatnich wyborów ), może lepiej konkurentów ;)
Życzę powodzenia biorącym udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 17:40, elmartin napisał:

Dziękuję za odpowiedź.
Trochę szkoda, w sumie i tak nikt z uczestników, nie zna propozycji kontrkandydatów (
jakkolwiek to zabrzmi w świetle ostatnich wyborów ), może lepiej konkurentów ;)
Życzę powodzenia biorącym udział.


Powiem tak - zobaczę jak na tle innych zgłoszeń pod kątem limitu będzie plasowało się Twoje zgłoszenie i zastanowimy się w naszym "konkursowym gronie" co z tym fantem zrobić. Niczego nie gwarantuję, ale może akurat nie będzie to aż taki problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 18:11, Muradin_07 napisał:

> Dziękuję za odpowiedź.
> Trochę szkoda, w sumie i tak nikt z uczestników, nie zna propozycji kontrkandydatów
(
> jakkolwiek to zabrzmi w świetle ostatnich wyborów ), może lepiej konkurentów ;)

> Życzę powodzenia biorącym udział.

Powiem tak - zobaczę jak na tle innych zgłoszeń pod kątem limitu będzie plasowało się
Twoje zgłoszenie i zastanowimy się w naszym "konkursowym gronie" co z tym fantem zrobić.
Niczego nie gwarantuję, ale może akurat nie będzie to aż taki problem :)



:D

Co mam napisać.
Może i dla starego konia, będzie dzień dziecka ;)

Muszę się przyznać, że od czasów Metro 2033 i kolejnych "tworów", uniwersum Dying Light jest pierwszym, no może drugim ( po Dead Space, które to uniwersum zostało mocno "zpsute" ), które wywarło na mnie takie wrażenie. Mam nadzieję, że Techland jeszcze trochę to pociągnie. Potencjał jest.
Jeżeli jednak, Techland nie zechce przedłużyć życia tej marce, to nie wykluczam, że postaram się sam rozszerzyć to uniwersum o jakieś opowiadanie, może w przypływie weny książeczkę.
Trochę się rozpędziłem ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Limit dość radykalny, ale jakoś się zmieściłem. Potrafię sobie wyobrazić przez co musieliby przechodzić jurorzy, gdyby te prace były bez limitu znaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 09:26, Moooras napisał:

Limit dość radykalny, ale jakoś się zmieściłem. Potrafię sobie wyobrazić przez co musieliby
przechodzić jurorzy, gdyby te prace były bez limitu znaków :P


Pamiętam jak jakiś czas temu mieliśmy konkurs na opowiadanie fantastyczne... Dużo do przeczytania, ale było warto, bo pomysły niektórzy mieli naprawdę ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 15:15, Moooras napisał:

Jutro mija siódmy dzień roboczy o ile się nie mylę.


Według mnie, to jutro jest siódmy dzień roboczy.
Począwszy od 11, soboty się nie liczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 15:58, Muradin_07 napisał:

Spokojnie Panowie - wyniki pojawią się tutaj wieczorem, już dziesięciu wyróżnionych mamy
wyłonionych :)


Absolutnie nie pośpieszam :)
Po kilku nieprzespanych nockach i prawie przespanych zmianach w pracy źle przeczytałem post kolegi i zobaczyłem coś czego tam nie ma. Miałem wrażenie, że napisał ósmy.
Mogę to zwalić na E3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować