Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: Dokończ historię i wygraj książkę Dying Light: Aleja Koszmarów z grą!

26 postów w tym temacie

Możemy chyba już przedstawić wyniki, prawda? :)

Dziękuję wszystkim za nadesłane prace. Nie powiem było ich naprawdę dużo i ciężko było wybrać dziesięć najlepszych zakończeńń. Co ciekawe, nasz limit 500 słów wcale nie był aż taki straszny! Ale jako, że z tego co dobrze wiem wiele osób lubi pisać opowiadania w dłuższej formie będziemy się starali wymyślać konkursy, w których będziecie mogli dać popis swoich umiejętności :)

Ale do rzeczy. Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych użytkowników, którzy otrzymają od nas zestaw składający się z książki Raymonda Bensona "Dying Light: Aleja Koszmarów" oraz gry Dying Light na PC:

nmgr
Gumisiek2
Aniaskn
magda1811
nagelfar
Wujek_Kola
lpaczesniak*
nataliabucholc*
krystian*
mbbacia*

Gratuluję serdecznie wyróżnionym, a wszystkim biorącym udział dziękuję za wspólną zabawę. W tym momencie powinniście otrzymać także maile potwierdzające wybór Waszych propozycji.

Zachęcam także do wypatrywania kolejnych naszych konkursów, a także odwiedzania serwisu gram.pl! :)

*W przypadku tych użytkowników podałem początek adresu mailowego ze względu na małe problemy techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lpaczesniak to akurat mój :)

Dziękuję bardzo serdecznie za wyróżnienie, maila dostałem i już odsyłam dane :)

limit 500 znaków był niezłym wyzwaniem, wymagał krótszego wyrażania myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie gratuluję wszystkim zwycięzcom.

Nie powiem, miałem chrapkę na taką nagrodę, ale limit zrobił swoje ;))

Pozdrawiam i jeszcze raz gratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wsrod laureatow, super wiadomosc :D
Gratulacje rowniez dla wszystkich pozostalych zwyciezcow i oczywiscie WIELKIE dzieki dla organizatorow konkursu i fundatorow tak cennych nagrod.
A czy bedziemy gdzies mogli poczytac nagrodzone prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn, to moja pierwsza wygrana w jakimkolwiek konkursie w życiu (no dobra, z rok temu udało mi się jeszcze wygrać biografię Slayera), choć z drugiej strony nie powinienem oczekiwać cudów, bo udział w konkursach biorę bardzo rzadko, choć chyba udało się Wam zmotywować mnie do częstszego w nich uczestnictwa ;-)

Podobał mi się pomysł z limitem 500 znaków, bo stanowi całkiem niezłe wyzwanie, o czym ciężko się przekonać, dopóki nie spróbuje się napisać ciekawej historyjki o długości trzech wiadomości SMS :D

Również chętnie poczytałbym wszystkie prace (albo chociaż te wyróżnione). Z tak krótkim limitem nie ma mowy o zanudzeniu czytających, a jestem ciekawy, jak nam poszło z historyjkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować