Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - ujawniono zawartość dwóch kolejnych dodatków

36 postów w tym temacie

Niby fajnie, że są te dodatki, ale czy Geralt ubrałby sie w Nifgaardzki, czy Temerski Rynsztunek?? DLC przygotowane na zachodni rynek lub zupełnie zielonych w temacie Wiedźmina. Ale i tak dziękuje, co prawda używać nie będę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w wiedźminie 3 jest skrzynia, w której można umieszczać przedmioty?
Myślę, żeby się przydała. Rynsztunku z DLC nie będę ubierał, ale chciałbym pozbierać te wszystkie rzeczy i przechować w skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niby fajnie, że są te dodatki, ale czy Geralt ubrałby sie w Nifgaardzki, czy Temerski
> Rynsztunek?? DLC przygotowane na zachodni rynek lub zupełnie zielonych w temacie Wiedźmina.
> Ale i tak dziękuje, co prawda używać nie będę :-P
W W2 cąły czas chodziliśmy w nilfgaardzkich, temerskich, czy innych portkach, rękawicach, itp. Geralt to facet od zabijania, a nie Jacyków, czy inny modniś. Nosi to co akurat ma dostępnego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 20:51, NemoTheEight napisał:

W W2 cąły czas chodziliśmy w nilfgaardzkich, temerskich, czy innych portkach, rękawicach,
itp. Geralt to facet od zabijania, a nie Jacyków, czy inny modniś. Nosi to co akurat
ma dostępnego najlepszego.


Ja tam chodzę tylko w wiedźmińskim ekwipunku, bo te wszystkie ciężkie zbroje za cholerę nie pasują mi do zwinnego, szybkiego Wiedźmina. Szkoda, że ulepszony Kot nie zostaje bez rękawów - w mojej opinii taka właśnie lekka zbroja, niekrępująca ruchów pasuje najbardziej do Geralta. Teraz na Skellige założyłem Niedźwiedzia, bo zimno, wieje, pada. Takie podejście daje mi lepsze wczucie w postać, a to jest jeden z ważniejszych elementów gry RPG.

Może jestem jakiś dziwny, ale nie trawię tego, że np. w Dark Souls większość graczy lata w samych majtach, z głupimi kapeluszami itp. Dla mnie to jest antyklimatyczne i psuje imersję. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 21:52, AjKnowJu napisał:

Takie popierdółki od początki powinny być w grze.
Chwalmy DLC!

Mogli opóźniać premierę, żeby dodać jakieś pierdoły, lub wydać grę wcześniej, a potem ZA DARMO stopniowo wypuszczać pierdoły. Serio, będziesz narzekał na darmowe DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 21:52, AjKnowJu napisał:

Takie popierdółki od początki powinny być w grze.
Chwalmy DLC!


Nie dość, że za free to jeszcze marudzi... A jak przykładowo EA wydaje płatne DLC to chwalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 22:05, Isildur napisał:

Nie dość, że za free to jeszcze marudzi... A jak przykładowo EA wydaje płatne DLC to
chwalisz?


Są osoby, którym po prostu nigdy nie dogodzisz ;) Dałbyś im grę za darmo, to by jeszcze narzekali na optymalizację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 22:01, Madoc napisał:

Mogli opóźniać premierę, żeby dodać jakieś pierdoły, lub wydać grę wcześniej, a potem
ZA DARMO stopniowo wypuszczać pierdoły. Serio, będziesz narzekał na darmowe DLC?

taa, bo na pewno opóźnialiby premierę dla tych pierdółek lub ją przyspieszyli by nie czekać z całą grą jedną na kurtkę.. te DLC to decyzja czysto biznesowa (nawet jak są za darmo, bo to PR), że będą rozdawane wiadomo już od.. grubo ponad pół roku? A nie że cokolwiek się mogło opóźnić lub nie przez głupią kurtkę.
Swoją drogą te pierdoły typu kurtka z DLC lądują gdzieś w świecie gry, czy automatycznie w ekwipunku gracza? Bo jak to drugie, to nawet za darmo jest to średni pomysł. Jeśli chcesz wiedzieć czemu, odpal F:NV ze wszystkimi preorder packami i zastanów się jaki to ma wpływ na balans całego early game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 22:44, dark_master napisał:

Swoją drogą te pierdoły typu kurtka z DLC lądują gdzieś w świecie gry, czy automatycznie
w ekwipunku gracza? Bo jak to drugie, to nawet za darmo jest to średni pomysł.


Ląduje to u kupców. Żeby takie coś założyć to trzeba mieć też określony lvl postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 22:51, sylwasss napisał:

Ląduje to u kupców. Żeby takie coś założyć to trzeba mieć też określony lvl postaci.

w takim razie pół biedy, bo w dwójce gracz dostawał taką kurtkę pasów zaraz po prologu i w sumie przez 1/3 gry nie musiał jej zdejmować. To było chore, jak w tym FNV, od początku kupa przegiętych rzeczy w ekewipunku które albo się używało ze względu na power, albo sprzedawało za ciężką kasę, tak czy siak, ginął cały urok trudnych początkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redzi zdefiniowali na nowo właściwie to, czym jest DLC. Małe pierdółki, bez których gracze mogą się objeść. Nie bez powodu są za darmo. Płacić będziemy za 15-godzinne przygody, które są większe niż większość gierek AAA w tych czasach. Także nie rozumiem hejtu ze strony niektórych osób. Przywykliśmy chyba już do tego, że w nic nie jest za darmo. A jak już coś dostajemy, to nie spodziewajmy się, że to będzie coś wyjątkowego. No i miejmy na uwadze, że to dopiero sześć DLCków. Redzi mogą nas jeszcze zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No i miejmy na uwadze, że to dopiero sześć DLCków. Redzi mogą nas jeszcze zaskoczyć.

Ależ oni już w dniu premiery zaskoczyli wszystkich, dając światu jedną z najwspanialszych gier RPG jakie kiedykolwiek istniały. Czy to mało?:)
A co do "pierdółkowatych DLC", to proponuję, by któryś z was zaprojektował ekwipunek dorównujący stylistyczną maestrią temu z Wiedźmaka, a później podzielił się z resztą informacją o tym, ile tygodni życia na to poświęcił. Bo wiecie, to przecież podobno "robi się samo". Może jestem dziwny, ale po tym, co zobaczyłem w Dzikim Gonie, już nigdy nie będę w stanie zaakceptować idiotycznej stylistyki oręża, czy zbroi w takim np. Skyrimie. Dbałością o realizm i detale Redzi pozamiatali całą konkurencję. W ogóle, ludzie, jak tu się nie zachwycać tą grą?:) Nawet dark_master spuścił z tonu, choć mogę się założyć, że aż nim trzęsie, żeby się do czegoś doczepić. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować