Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - ujawniono zawartość dwóch kolejnych dodatków

36 postów w tym temacie

Widzę, że kolega jest niereformowalny w swoich forumowych prowokacjach i wszelkie ostrzeżenia i kary od moderatorów nie skutkują. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami i z uwagi na bardzo bogatą kartotekę otrzymujesz bezterminowy urlop od forum, czyli BAN. Żegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe to wytłumaczenie. Darmowe, nie darmowe, dlc jest zawsze złem, chociaż redzi ładnie zagrali, nie dali od razu kurteczki, tylko później i gracze im stópki całują, bo darmo.

Ponad to taka kurtka równie dobrze mogła być zrobiona o wiele wcześniej, wycięte i dodana w ramach akcji 2x dlc co tydzień, więc tłumaczenie że produkcja gry z powodu kurtki trwała by dłużej jest naciągane.
Oczywiście nie zaprzeczam że miło z ich strony, ale nie ma co się tym za bardzo cieszyć .

Ps. No czasami pojawiają się fajne dlc, zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 01:01, Auronn17 napisał:

Redzi zdefiniowali na nowo właściwie to, czym jest DLC. Małe pierdółki, bez których gracze
mogą się objeść. Nie bez powodu są za darmo. Płacić będziemy za 15-godzinne przygody,
które są większe niż większość gierek AAA w tych czasach. Także nie rozumiem hejtu ze
strony niektórych osób. (...)

bo tbh niczego nie "definiują na nowo", tylko kręcą dobry PR nazywając takie pierdółki "darmowym DLC". Najlpeszy przykład, CK2 - twórcy w ramach darmowych patchy dawali częstko gęsto połowę nowych funkcji z płatnych dodatków (jak np. system tribal holdings, frakcje czy kupę innego stuffu wywracającego gameplay do góry nogami) ale ludzie pamiętają tylko kilometrową listę płatnych opcjonalnych muzyczek i portretów, bo darmowych rzeczy w tej grze nikomu nie przyszło do głowy nazwać "darmowym DLC". Zresztą ten sam numer co REDzi podobno robiło valve bodaj, nazywając nazwy własne patchom, by nadać im PRowe cechy "darmowego DLC".
Nie zrozum mnie źle, nikomu nie przeszkadzają darmowe dodatki (przynajmniej tak długo jak nie psują balansu), ale podniecanie się jakby to było niewiadomo co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Takie popierdółki od początki powinny być w grze.
> > Chwalmy DLC!
>
> Nie dość, że za free to jeszcze marudzi... A jak przykładowo EA wydaje płatne DLC to
> chwalisz?
za darmo umarło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie statystyki tego nilfgardziego setu, jak i tych kusz mam nadzieje że nie 7-14 :D
A co do tych DLC, to fajnie że są no i że SĄ darmowe. Ale czy tylko ja cały czas dosysając te nowe DLC do Wiedźmina, mam takie wrażenie że "To faktycznie powinnobyć już w dniu premiery" ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 05:56, AjKnowJu napisał:

Słabe to wytłumaczenie. Darmowe, nie darmowe, dlc jest zawsze złem, chociaż redzi ładnie
zagrali, nie dali od razu kurteczki, tylko później i gracze im stópki całują, bo darmo.

Nie stópki całują, tylko się cieszą, że nie każdy karze płacić za zbroje dla konia. Nie jestem jakoś podekscytowany tymi dodatkami, strój dla Yennefer odinstalowałem, bo wolę ją w sukni, ale nie wiem do czego tu się można przyczepić - CDPR robi to samo, co inni twórcy, czyli daje po premierze jakieś pierdółki, tylko że w przeciwieństwie do innych daje je za darmo, przynajmniej na razie.

A co do "DLC zawsze jest złem" - bzdura, sama idea DLC jest świetna, bo pozwala rozwijać gry po premierze. Problem jest w tym, że twórcy to, co kiedyś dawali w darmowych aktualizacjach, teraz sprzedają często za absurdalne pieniądze, ale to nie znaczy, że DLC ogólnie są złe (patrz: Epizody do GTA czy ogólną politykę wydawania rozszerzeń do Don''t Starve od Klei).

Dnia 02.06.2015 o 05:56, AjKnowJu napisał:

Ponad to taka kurtka równie dobrze mogła być zrobiona o wiele wcześniej, wycięte i dodana
w ramach akcji 2x dlc co tydzień, więc tłumaczenie że produkcja gry z powodu kurtki
trwała by dłużej jest naciągane.

Ok, tylko tak to można powiedzieć o każdym rozszerzeniu - że mogli to zrobić wcześniej. A jak to by wszystko robili wcześniej, to jednak produkcja trwała by trochę dłużej. A nawet jeśli się mylę, nawet jeśli faktycznie zrobili to wcześniej i dają teraz - to co z tego, skoro za to nie płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 05:56, AjKnowJu napisał:

Słabe to wytłumaczenie. Darmowe, nie darmowe, dlc jest zawsze złem, chociaż redzi ładnie
zagrali, nie dali od razu kurteczki, tylko później i gracze im stópki całują, bo darmo.


Ehhh czasem się zastanawiam co musiałoby się stać żeby zadowolić wszystkich :). Każą płacić za dodatki - źle. Dają za darmo - niby lepiej, ale dodatki w sumie niepotrzebne...
Spójrz na to tak: dają za darmo sporo rzeczy, za które inni każą sobie płacić. Inna firma pewnie zamiast 16 zrobiłaby 4 i każdy za kilka euro.
Korzystać z tego nie musisz, a że jest darmowe nic na tym nie tracisz. Jedyne co to możesz zyskać jak z czegoś skorzystasz.
Nie ma co całować stópek, ale narzekanie na dodatki to gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 01:48, Shaddon napisał:

Ależ oni już w dniu premiery zaskoczyli wszystkich, dając światu jedną z najwspanialszych
gier RPG jakie kiedykolwiek istniały.


Czyli DA:I nie najwspanialszą grą RPG jaka kiedykolwiek istniała?? No way O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Po cholerę mi takie dlc... jakby nie newsy, to bym nawet nie wiedział, że są jakieś dlc. Niech dadzą coś konkretniejszego... w dwójce był chociaż troll, przynajmniej coś się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

34 lvl. Cala gre gram jak na wiedzmina przystalo. Wylacznie w wiedzminskich pancerzach i z wiedzminskimi broniami. Innych nie uzywam :) Kuszy tez w zasadzie wcale nie uzywam (pod woda tyle co).

Wiekszosc tych rzecy chyba sie nie przyda wysokopoziomowym postaciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie wycięli, w końcu na pewnym etapie tworzenia gry niektóre działy pozostają "bez zajęcia", dlatego zleca im się robienie dodatków. W końcu ktoś im tam ZUS opłaca, nie będą przecież cały czas siedzieć i grać w sapera do premiery ;) Niektórzy za te dodatki coś biorą, inni nie biorą, ja tam zdecydowanie wolę to drugie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze dodadza tez sprzet Wiedzminskiej Szkoly Wilka. Mamy Kota, Gryfa, Niedzwiedzia. Wilk potrzebny tu jak zaden inny. Zmije tez moga dodac. Dodatkowo przydalby sie jakis schowek na przedmioty. Taszczenie wszystkich setow troche wazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2015 o 10:04, Madoc napisał:

Nie stópki całują, tylko się cieszą, że nie każdy karze płacić za zbroje dla konia. Nie
jestem jakoś podekscytowany tymi dodatkami, strój dla Yennefer odinstalowałem, bo wolę
ją w sukni


W sumie to to można przełączać w opcjach, nie trzeba odinstalowywać DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 10:12, exMayoneS napisał:

W sumie to to można przełączać w opcjach, nie trzeba odinstalowywać DLC.

Z poziomu Galaxy? Bo jak tam odznaczałem ptaszka, to zaraz się zaznaczał sam na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 10:17, Madoc napisał:

> W sumie to to można przełączać w opcjach, nie trzeba odinstalowywać DLC.
Z poziomu Galaxy? Bo jak tam odznaczałem ptaszka, to zaraz się zaznaczał sam na nowo.


W opcjach w grze. Jest w którejś zakładce nowy strój Yennefer włącz/wyłącz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować