Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja - twórcy planują wydanie kolejnego dodatku fabularnego

10 postów w tym temacie

Muszą jeszcze rozbudować umiejętności np. poprzez dodanie dodatkowego drzewka. Moja postać jest w zasadzie wymaksowana na poziomie 24. Już nie mam wolnych miejsc na umiejętności. W Szczękach Hakkona bez problemu dochodzi się do 30 i powiem szczerze, że już nie miałem w co dawać punktów. Po co mi bierne nie wykorzystujące mojego buildu? Muszą coś dodać bo inaczej będzie słabo :P
Z pierwszego DLC jestem zadowolony. Zobaczymy jak to będzie z drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę, jednak po kilku godzinach odpuściłem. Dla mnie nudy, nie moja bajka. DA:O i DA 2 były ok, tutaj natomiast nic mnie nie zainteresowało, ani mechanika, ani postaci, ani nawet opowiedziana historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało im się, że coś jeszcze wycięli z pełnej gry? Hehe, wybaczcie żarcik. Lubię gry BioWare, ale nie cierpię ich jawnie wyciętych z całości DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kadaj masz całkowitą rację, a szkoda, bo lubię tą serię. Mam wrażenie, że całą energię i cały budżet włożyli w miliard lokacji z fetch questami. Niewiele nawet pamiętam z normalnych questów towarzyszy i głównego wątku- wszystko zostało przykryte tą idiotyczną eksploracją rodem z MMO. Mam nadzieję, że po Wiedźminie 3 i krytyce związanej z "mmowatością" BW poważnie się zastanowi, co chce robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie jestem fanem fantasy rpg, chociaz wiedzmin 2 byl dla mnie calkiem niezly. Teraz gram w Wiedzmina i jestem wniebowziety!!! Ta gra jest wspaniala, ale nie bede sie tu rozpisywal. Pytanie dotyczace tematu brzmi: Czy jest jakikolwiek sens pogrania w Dragon Age Inkwizycje po Wiedzminie? Bo szczerze, polubilem magie i miecz, nie wiem czy wiedzmin to wyjatek, czy w Dragon age`u tez znajde to "cos".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczace tematu brzmi: Czy jest jakikolwiek sens pogrania w Dragon
> Age Inkwizycje po Wiedzminie? Bo szczerze, polubilem magie i miecz, nie wiem czy wiedzmin
> to wyjatek, czy w Dragon age`u tez znajde to "cos".

Jeśli pominiesz wszelkiej maści fetch questy i zbieractwo i skupisz się na wątkach npców i głównym to powinieneś być zadowolony, w W3 co prawda nie grałem, a wcześniejsze "Wieśki" mnie odrzucają, nie wiem do końca czemu, ale przy Dragon Age''ach się dobrze bawiłem (trochę mniej przy dwójce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować