Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Historia dzieje się na naszych oczach - Bethesda ujawni nowego Fallouta

54 postów w tym temacie

Cztery rzeczy.
1. Świat wielki i otwarty jak Skyrim.
2. Poprawiony model strzelania, bo w F3 i NV czułem się, jakby strzelał z pompki do roweru.
3. Wielkie pancerze wspomagane - takie, jak to było w F1 i F2
4. Mnóstwo wspaniałych modów graficznych.
I bierę w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat F3 i mechanika FNV = bierę w ciemno. Ale przydałoby się też coś nowego, ogólnie jeżeli zachowają postnuklearny klimat eksploracji oraz VATS to będę zadowolony z czegokolwiek tam nie wymyślą :D.

W kodzie strony można znaleźć:
PA system failure has occured.
Shutdown of the Masterbrain has been authorized and all sensitive materials have been removed for security purposes.
Please attempt re-access. Have a pleasant day.

Oraz odwołanie do pliku 57601643.institute.js - więc coś z tym Instytutem będzie pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Fallout od dawna nie istnieje, o jakiej "kolejnej grze" mówimy?
A, zapomniałem, Bethesda i jej n-te odsłony TES w różnych ciuszkach pisane przez pięciolatków na (przebitym strzałą) kolanie. OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co czekać z ogłoszeniem swojej gry na E3 skoro można to zrobić miesiąc albo dwa tygodnie wcześniej. A na E3 i tak pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby robił ja Obsidian.
Oby.

Tylko oni mi są w tej grze potrzebni. Niech te studio ją pisze, a miejsce akcji może być nawed w Radomiu. New Vegas było świetne, dzięki nim.

A tak po cichutku... San Francisco ? Albo coś z Europy, by przełamać nurt samego USA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy naprawdę duuuży świat. Może Chiny, co by w końcu poznać jakąś konkretną historię, a nie tylko "nie wiadomo kto zaczął?". Albo wspominany wielokrotnie Nowy York, wraz z New Jersey, i ogólnie całą aglomeracją. Albo obszar Detroit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fan/big fan/ fallouta nawet nielubiący 3 i za bardzo NV przeszedłem je parę razy wiec 4 pewnie też zagram. Zobaczymy co oni tam pokażą. Skyrim był dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jak dla mnie fatalnej trójce kompletnie mnie ta informacja niekręci.

PS. Historia to by się działa jak była Valve zapowiedziało sami wiecie co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę jestem jedynym, któremu się podobał Fallout 3? Podobnie zresztą jak 1, 2 i NV? Naprawdę był aż taki zły? Duży, sugestywny świat, nienajgorsza fabuła, fajne poczucie humoru jak w starych Falloutach (Moira, Mrgaton, Republic of Dave czy miasto pełne "superbohaterów" itd.). To była świetna gra! Fallout 4 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 pokazał jak powinny wyglądać erpegi w "otwartym swiecie" wiec liczę wreszcie na pożądną fabułe i ciekawe zadania poboczne ;) o klimat jestem spokojny bo chociaż trójka byla gorsza od dwóch pierwszych części to pod wzgledem klimatu i nastroju byla niezła...oby tylko nie był to Skyrim w innych szatach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post od dawna który naprawdę mnie zainteresował. Czekam z niecierpliwością na więcej informacji o Fallout 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 21:47, Squork napisał:

Czy naprawdę jestem jedynym, któremu się podobał Fallout 3? Podobnie zresztą jak 1, 2
i NV? Naprawdę był aż taki zły? Duży, sugestywny świat, nienajgorsza fabuła, fajne poczucie
humoru jak w starych Falloutach (Moira, Mrgaton, Republic of Dave czy miasto pełne "superbohaterów"
itd.). To była świetna gra! Fallout 4 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie
produkcji.


Nie jesteś jedyny, generalnie chyba F3 jest lepiej pamiętany niż FNV z tego co widuję. Jednakże hejterów wszędzie pełno ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bethesda nie napisała dobrego scenariusza od czasów Morrowinda. W F3 grałem zaraz po premierze, czyli bez żadnych DLC. Był lepszym TESem od Obliviona ale beznadziejnym Falloutem. No i ten wypaczony klimat (bardziej betonowe post-apo a nie pustynne), nudna fabuła, NPC nie zapadające w pamięć (poza staruszkiem ale tylko ze względu na Liama) i spłaszczenie świata. Wystarczy porównać formy aktywności z Fallout 2 z trójką i wiadomo o co chodzi z tym spłaszczeniem. Nie mówiąc o nieścisłościach lore settingu, retconach i god mode w postaci VATS.

Wciąż nie miałem czasu i weny by sięgnąć po New Vegas, ale ludzie chwalą. Zresztą Obsidian to Tim Cain i Chris Avellone, czyli dwie osoby, które miały ogromny wpływ na dwa pierwsze Fallouty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować