Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 4 oficjalnie! Pierwsze szczegóły, platformy, trailer i euforia!

79 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2015 o 16:52, kesik93 napisał:

Trailer słabiutki. Zaro klimatu Fallouta. Wygląda to jak RAGE a nie jak Fallout.


Bez polotu i klimatu, to prawda.
Ale do RAGE to mu jeszcze sporo brakuje graficznie - co NIE znaczy, że RAGE dzisiaj wygląda jakoś specjalnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 16:52, kesik93 napisał:

Trailer słabiutki. Zaro klimatu Fallouta.


Już Fallout 3 go nie miał (nawet żałośnie imitował intro części pierwszej), a pod względem rozgrywki daleko mu było do F1&2. Ta gierka także będzie "Falloutem" tylko z nazwy, oczekuj kolejnego The Elder Scrolls z giwerami.
Słaby trailer, poskładany bez ładu i składu. Widać jak na dłoni, że Bethesda w ogóle nie rozumie tego uniwersum, dla nich to tylko Pip-Boy, lata 50. i odcinanie kuponów od pomysłów innych (oraz wprowadzanie nowych - własnych, przeważnie durnych niemiłosiernie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc akcja ponownie w Ameryce Północnej. Trailer słaby i o dziwo kojarzył mi się z Morrowind ( nie wiem dlaczego). Graficznie nie zachwyca, równie dobrze mogli by spokojnie to wydać również na PS3 i X360. Bethesda nie ma chyba ostatnio ambicji na wprowadzanie na rynek innowacyjnych gier : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę za okno. Piękny, słoneczny, czerwcowy dzień, kilka chmurek na błękitnym niebie. Błękitnym, a nie wypalającym gały, wściekle niebieskim jak na tym filmiku. To jest świat po atomowym konflikcie? Że co, eksplozje zmiotły połowę atmosfery? Tak ma to wyglądać? Serio? Nie chcę, niestety, a tak czekałem... ;( Mam nadzieję, że to jednak tylko bardzo nieudany zwiastun i ostatecznie będzie lepiej, bo nawet najlepszą fabułę i misje poboczne takie cukierkowe cudo zrujnuje ze szczętem.

P.S. Jak zobaczyłem miasto, to jakoś nie mogłem się pozbyć traumatycznego skojarzenia z RAGE :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zero ekscytacji. Naprawdę nic szczególnego w tym zwiastunie nie ma, w ogóle nie nakręca na grę, a historyjkę opowiada banalną i smętną. Po tym całym odliczaniu okazuje się, że góra urodziła mysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 16:45, kotlecik5 napisał:

Miło jest widzieć, że nie jestem jedyną osobą, która się nie jara tym trailerem.


Zdecydowanie nie jedyną :/ Trailer mizerny, motyw psiaka ograny już do bólu zębów. Brakuje tylko sceny, w której pokazują bohatera z psem odchodzących w stronę zachodzącego słońca... Dawno nie widziałem czegoś tak nudnego i nijakiego. Trójka miała niewiele wspólnego z 1 i 2, ale była przynajmniej czymś nowym (dla osób, które nie znają serii TES), NV był bardziej expansion packiem, niż nową grą, a to... wygląda troszkę jak zwykła łatka, mająca na celu podrasowanie silnika. I nic więcej.

Na chwilę obecną jestem na nie. Bardzo zdecydowanie na nie. Szkoda, że Bethesda robi kolejne popłuczyny, zamiast zaryzykować i zainwestować kasę, jaką zarobili na 3 i NV, w stworzenie kontynuacji z prawdziwego zdarzenia.

Same zawody ostatnio. Najpierw naciągana fabuła w XCOM2, teraz to... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że premierą będzie tegorocznej jesieni.

Shadow-XIII Nie pokazali bo najlepsze pewnie na E3 zostawiają :). A co do grafiki hmmm nie wiem czym się różniła grafika w F3. Z resztą nie wierze że sa jeszcze tak naiwni ludzie wierzący że grafika z trailerów będzie taka samaa w pełnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Falloutach nigdy grafika dla mnie ważna nie była, nie fabuła a przeżycie i klimat. I dla mnie F3 (mniej) i FNV przeżyciami były. Zresztą, jak ktoś mi powie, że F1 i F2 fabularnie nie zalatywało sztampą to proszę ja was. W F3 wątek główny był... słaby, ale wiele zadań pobocznych już nie. Poza tym gry Bethesdy nigdy nie były i nie będą tylko serią questów do odbębnienia, to raczej gry o podróży o jej przeżyciu i przejściu mimo przeciwności losu, małej ilości hp i przeciążenia. Kto nigdy nie uciekał przed supermutantem przeładowany z kupą rzeczy, których nie chciał/ nie mógł wyrzucić, z 1/20 hp bez amunicji i z ciężką chorobą popromienną ten nie wie co to jest życie.

Jedynej znaczącej zmiany jakiej oczekuję od nowego Fallouta (tak jak i innych gier Bethesdy) to żeby w końcu gracze wysokopoziomowi mieli jakieś wyzwania. Żeby nie było tak, że idziesz i walisz supermutanty na 1 hita. Bo bycie uberbosem może i jest fajne, ale potwornie nudne.A po przeczytaniu wszystkich podręczników, wszystkich figurek i przy odpowiednim rozstawieniu perków gracz w nowych Falloutach jest praktycznie niezniszczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ta górnolotna muzyka, kompletnie nie pasującą do klimatu zdewastowanego wojną świata. Motywy z jedynki i dwójki cały czas mi grają w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego podczas fragmentów z przeszłości widzimy Bractwo Stali? Czy przypadkiem ono
> nie powstało już po wybuchu? A co do samej gry, to o ile nie będzie w większym stopniu
> przypominać trójki, to może wyjść fajnie.

To nie bractwo stali - bractwo stali faktycznie powstało dopiero po wybuchu jednak ich charakterystyczne zbroje należały wcześniej do wojska stanów zjednoczonych (enklawy) więc to nie bractwo stali lecz enklawa sprawuje pieczę nad dostępem do krypt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale hejt już leci na tą grę... Pokazali dopiero pierwszy zwiastun, a nawet nie było gameplaya.
Ja z oceną gry poczekam do E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 17:48, SHADOW-XIII napisał:

zero hajpu
nic nie pokazali, a i tak pewnie na koncu znowa grafika bedzie inna, bedzie pelno bugow
i byc moze platne mody


bla bla bla bla [M-Z] jakby sam fakt że nowy fallout wychodzi nie był wystarczającym powodem do hajpu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 17:43, Ring5 napisał:

Zdecydowanie nie jedyną :/ Trailer mizerny, motyw psiaka ograny już do bólu zębów. Brakuje
tylko sceny, w której pokazują bohatera z psem odchodzących w stronę zachodzącego słońca...


Wszystkie post-apo/Falloutowe klisze wykorzystali na Fallout 3. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować