Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Dark Souls III - temat ogólny

21 postów w tym temacie

Zgodnie z doniesieniami serwisu VG247 ( http://www.vg247.com/2015/06/02/source-miyazakis-dark-souls-3-ready-for-e3-announcement/ ) ktoś z otoczenia Bandai Namco zdradził, że 15 czerwca na E3, prawdopodobnie na panelu Sony zostanie ogłoszona gra Dark Souls 3. Szum w internecie jest dość spory, dopiero co potwierdziły się podobne plotki dotyczące Fallouta 4, zatem chyba jest na co czekać :)
Ja sam jestem fanem pierwszej części, drugą jeszcze mam do nadrobienia, a tu jeszcze więcej dobrego na horyzoncie! Czekam na więcej info z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 18:21, Outlander-pro napisał:

Ja sam jestem fanem pierwszej części, drugą jeszcze mam do nadrobienia, a tu jeszcze
więcej dobrego na horyzoncie! Czekam na więcej info z niecierpliwością!

Jeśli świat i lore będzie tak samo płytkie jak w ds 2 to podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2015 o 22:37, DarkWolf_PL napisał:

Jeśli świat i lore będzie tak samo płytkie jak w ds 2 to podziękuje.


Niektórzy też twierdzili, że w jedynce nie ma praktycznie fabuły, a była ona bardzo rozbudowana ... nie grałem w dwójkę, ale z tego co się orientuję jest bardzo podobnie (w końcu to ten sam świat setki lat później, gdy cykl się powtarza!). Ale sprawdzę to sam nieprędko niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 22:37, DarkWolf_PL napisał:

> Ja sam jestem fanem pierwszej części, drugą jeszcze mam do nadrobienia, a tu jeszcze

> więcej dobrego na horyzoncie! Czekam na więcej info z niecierpliwością!
Jeśli świat i lore będzie tak samo płytkie jak w ds 2 to podziękuje.

Tym razem czuwałby Miyazaki więc raczej poziom produkcji wzrośnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak to pogodza z robieniem dodatku do Bloodborne. Oby zaden z tytulow na tym nie ucierpial. Tak czy siak, zaleglosci trzeba bedzie nadrobic. Jak tylko zdobede najlepsze klejnoty w Bloodborne, kupuje DS2:SotFS. A co do trojki DS, to bardzo bym chcial, by bardziej niz w Bloodborne rozwinieto warstwe fabularna. Wiecej interakcji z NPCami, dokonywanie wyborow, ktore faktycznie wplywaja jakos na gre - chetnie bym cos takiego zobaczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2015 o 21:56, Damianuss1 napisał:

Zawartość EK i edycji Prestige. Różnica jest w samych figurkach. Mi się bardziej podoba
ta mniejsza.


Tu trochę więcej informacji: http://www.gamespot.com/articles/dark-souls-3-release-date-two-collectors-editions-/1100-6432133/

O ile cena EK jest jeszcze do przyjęcia (choć wczoraj widziałem dolara po 4 złocisze O_o), o tyle wersja Prestige (około 490 dolarów) jest "delikatnie" przegięta. Za tyle to można nową konsolę kupić. Mam nadzieję, że to tylko plotki i ceny spadną do troszkę normalniejszego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2015 o 09:21, Ring5 napisał:

to można nową konsolę kupić. Mam nadzieję, że to tylko plotki i ceny spadną do troszkę
normalniejszego poziomu.

Niestety, ale 16calowe figurki mogą tyle kosztować, a nawet jeszcze więcej więc ta cena mnie niespecjalnie zdziwiła. Jest to po prostu prawdziwa edycja dla kolekcjonera xd. Wystarczy wejść na taki aliensgroup i sprawdzić po ile takie figurki chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2015 o 12:31, Damianuss1 napisał:

Wystarczy wejść na taki aliensgroup i sprawdzić po ile takie figurki chodzą.


W teorii - owszem. Ale takie figurki to zwykle male, powalajace detalami, recznie malowane arcydziela. Nie sadze, by w przypadku gry dali cos podobnego. Stad moje zdziwienie cena. No nic, trzeba poczekac na wjecej szczegolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie jest pewny kupna i chce pooglądać przedpremierowo to na twitchu popularni streamerzy podostawali wcześniej a przy okazji ludzie też grają w japońską wersję z importu. Osobiście uważam to za bardzo głupi sposób marketingu poprzez opóźnianie premiery, ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pre-orderowej płycie z OST znajdują się tracki czasem o połowę krótsze od tych, które ludzie wrzucają na YT. Mówi się, że tracki z płyty są obcięte, nie zawierają części muzyki. Ktoś wie o co biega? Jeśli to prawda to skąd ludzie biorą pełne ścieżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruch na forum nieduży, no ale może ktoś mi coś podpowie...

Jedynkę i dwójkę przeszedłem z tzw. quality buildem, czyli jednakowo rozwijałtem str/dex, a przy tym stawiałem na średnie/ciężkie pancerze i greatshieldy. Zarąbista sprawa i w sumie są to prawdopodobnie najmocniejsze buildy w tej grze, ale tym razem w trójce skusiłem się na coś innego. Prawdopodobnie to nie jest najmocniejsze połączenie, ale robię build pod dex/faith bo zawsze chciałem też pociskać piorunami we wrogów. I tu pytanie - jaką broń polecacie do takiego połączenia? Jestem świeżo po ubiciu Wolnira, latałem dotąd z Uchigataną, no ale wypada wziąć coś nowego, choćby by się nie nudziło. Właśnie testuję halabardę z czerwoną rękojeścią i też jest całkiem spoko, no ale w co dalej celować? Jakieś rapiery, greatswordy pod dex? Jest coś ciekawego skalującego się z faith? Jakoś chyba broń Ornsteina jest do zdobycia, to chyba może być dobre. Chętnie posłucham sugestii.

(W ogóle jakoś mam wrażenie, że wszystkie bronie w tej grze mają niższe cyferki i skalowania niż ich odpowiedniki z poprzednich części...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh, farmienie Carthus Curved Greatsword to jakiś koszmar, 1,5 godziny prób i nic, skurczybyk szkielet nie chce dropić, mimo używania monetek od item findu. Na cholerę twórcy ustawiają tak niską szansę na drop, to ja naprawdę nie wiem ... zamiast cieszyć się grą, to marnuję czas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2016 o 21:14, Outlander-pro napisał:

Jakieś rapiery, greatswordy pod dex?

Mi najbardziej podeszły podwójne miecze Gottarda (tarczy nie potrzebuję). Mają świetny zestaw kolejnych ataków, uderzenie jest podwójne, więc obrażenia zadają solidne a jak się jeszcze je błyskawicami albo innym draństwem "posmaruje", to uch! Łoty solidne można sprawić :D Zależnie od statystyk str/dex najlepiej je zrobić na wykwintne lub ostre, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2016 o 14:46, jaws napisał:

Mi najbardziej podeszły podwójne miecze Gottarda


Hmm nawet nie myślałem nad podwójną bronią, bo lubię mieć tarczę (zwłaszcza, że w 1 i 2 nawet się nie bawiłem w uniki, tylko wszystko brałem na greatshieldy :P). Choć przyznam, że w trójce uniki stały się o wiele łatwiejsze (i sam dużo się turlam, okazjonalnie blokując), z racji ich zasięgu, szybkości i tego jak mało staminy zużywają w porównaniu do poprzednich części (przez co moim zdaniem ucierpiało PvP, bo ludzie już wcześniej dużo kicali, ale teraz to już do przesady (co irytuje zwłaszcza przy ludziach nie znających PvP etykiety i korzystających z estusów, odskoczenie i łyknięcie nigdy nie było prostsze, jak ktoś tak robił w dwójce, to łatwo było do niego podbiec i go ukarać, a tu ... szkoda gadać)).
Choć i tak w trójce dual wield ma największy sens ze wszystkich części, choć w tym przypadku chyba bym potestował Farron Greatsworda - te ataki z wbijaniem sztyletu w ziemię i robieniem bączków są niesamowite xD

Anyway po około 40-50 próbach w końcu Carthus Curved Greatsword wypadł i w sumie jest to całkiem niezły mieczyk, dość szybki, dobry zasięg i moveset. Choć dość zabawnie, że wyglądem i statystykami jest prawie identyczny jak Murakumo, nie wiem jak z movesetem (spróbuję dziś Murakumo zdobyć, to był mój ulubiony miecz z dwójki).

PS: wyszły mi okropnie złożone zdania przez te wtrącanie dodatkowych myśli w nawiasach, sorry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2016 o 14:46, jaws napisał:

Mi najbardziej podeszły podwójne miecze Gottarda (tarczy nie potrzebuję)...


Eh już nie miałem siły do dex/faith buildu, bo przydaje się tam tylko leczenie, a im dalej w grze, tym więcej ma się estusów, więc nie jest to jakieś super. Włócznie z piorunów są żenujące w PvE, bo zadają bardzo małe obrażenia nawet przy wysokim faith, a w PvP jest jeszcze gorzej, bo przecież nikogo się tym nie trafi, chyba że przeciwnik mocno nie ogarnia.

Zatem rozdałem od nowa punkty na stary dobry quality build i od razu skoczyły mi hapeki, stamina i obrażenia do góry xD
Carthus curved greatsword jest naprawdę porządny i w PvE i w PvP, ostatecznie jest ciut lepszy od Murakumo, ma bardzo podobny feeling. Jak się buff do krwawienia nałoży na broń, to w PvP można bardzo ładnie bleeding robić (testowane dzisiaj).

No ale a propos podwójnych mieczy Gottarda, dziś w końcu je zdobyłem, od razu ulepszyłem na wykwintne +10 i zabrałem na PvP do testów. Jest super! Niesamowicie szybkie, genialny moveset, ciosy oboma ostrzami zadają świetne obrażenia. Trzeba tylko uważać, no bo jednak nie ma bloku, no i na brak hyperarmoru, zwłaszcza jak przeciwnik ma większą broń, to się nie potrade''uje w ten sposób. Ale wrażenia bardzo pozytywne, da się niezłe triki porobić, bardzo odświeżający feeling po Carthusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować