Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon bez limitu rozwoju postaci

44 postów w tym temacie

Ja skonczyłem fabułe na 35 poziomie i zeby dobić do 36 to było żmudne robienie zadań ;/ za wolno to trochę idzie, przez to wiele osób wykorzysta pewnie jakieś metody grindu. Jedna jest jeden kill 50 xp, medytacja 1h i znów i tak w kółko. Ale co to za gra. Za zadanie poboczne dostaje się np. 25 :/ jakiś żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo przed premierą gdzieś podawali informację, że maksymalny poziom Geralta to 60. Ale to dobrze, dzięki temu można nabić jakiś setny lvl i wykupić wszystkie umiejętności. Tylko komu będzie się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam poziom 5 Panowie i Panie, po 25h szwendania się po wioskach a mimo to w Velen bije mnie byle śmieć i nie mam jak przypakować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 21:14, kodi24 napisał:

A ja mam poziom 5 Panowie i Panie, po 25h szwendania się po wioskach a mimo to w Velen
bije mnie byle śmieć i nie mam jak przypakować :p


Ta to jest utrapienie. Zrobiłem biały sad cały i miałem 3,5lvl! w tym gryfa robiłem na 2 chociaż niby preferowany 3 poziom. (najwyższy poziom trudności).

Słaby jest ten rozwój że tylko duzo ekspa jest za zadanie główne. Oczywiście zlecenia dają chyba po 250 czy 350 albo i więcej, zależy. Niestety z tego co zauwazyłem jak robisz zadanie na niski lvl to nie dostajesz już nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 21:03, niko888 napisał:

@Kafar
Ale co z tego, że słaby exp ? Przecież i tak talentami można dysponować ile wlezie, wystarczy
jeden eliksir.


Owszem, ale nie sprawiło by ci przyjemności awansowanie non stop z taką samą częstotliwością, ja lubię jednak ja bohater dostaje lvl (same lvl tez wzmacnia postac np. o zywotnosc chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A ja mam poziom 5 Panowie i Panie, po 25h szwendania się po wioskach a mimo to w
> Velen
> > bije mnie byle śmieć i nie mam jak przypakować :p
>
> Ta to jest utrapienie. Zrobiłem biały sad cały i miałem 3,5lvl! w tym gryfa robiłem na
> 2 chociaż niby preferowany 3 poziom. (najwyższy poziom trudności).
>
> Słaby jest ten rozwój że tylko duzo ekspa jest za zadanie główne. Oczywiście zlecenia
> dają chyba po 250 czy 350 albo i więcej, zależy. Niestety z tego co zauwazyłem jak robisz
> zadanie na niski lvl to nie dostajesz już nic ;/

Spokojnie, na początku jest straszna bieda - i z kasą, i ekwipunkiem. Gdzieś w 1/3 następnej lokacji zaczynasz aspirować do maszyny śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 21:14, kodi24 napisał:

A ja mam poziom 5 Panowie i Panie, po 25h szwendania się po wioskach a mimo to w Velen
bije mnie byle śmieć i nie mam jak przypakować :p


o_O!! Dziwne ja mam niby tyle samo czasu w grze na końcie i mam level bodajże 13 ale fakt faktem znajduję miejsca z potworami kaliber co najmniej 8-12 leveli większych od mego. teraz farmię czerwone mutageny na razie udało mi się sklecić normalny czerwony bo większy zielony i niebieski to zajęło mniej niż 2 godz bo wydropiły mi ulepszone wersje gromu, oleju przeciw przeklętym i trupojadom. Gram na 3 poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 21:14, kodi24 napisał:

A ja mam poziom 5 Panowie i Panie, po 25h szwendania się po wioskach a mimo to w Velen
bije mnie byle śmieć i nie mam jak przypakować :p

To chyba gdzieś popełniłeś błąd, ja mam z jakieś 8, może 10 godzin i mam poziom 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Nie lubię, kiedy postać przestaje się rozwijać jeszcze przed ukończeniem głównego wątku. Oczywiście w końcowych etapach ten rozwój i tak nie jest już zbytnio potrzebny, ale liczy się sama świadomość, że gra nas nie próbuje ograniczać bardziej, niż to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie 46h 10lvl i najlepsza gra od kilku lat, Jakbym biegał sobie po lesie za domem :D Zastanawiam się nad kupnem nowego kompa chociaż zwolniłem się ostatnio z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może to dlatego że się zbytnio nie spieszę, chadzam z buta etc.
Zboczyłem nieco z głównego wątku (który przyzwoicie nagradzał za byle gówno) żeby poeksplorować, poszukać ciekawych miejsc i przedmiotów. I choć takowe znalazłem, to sam progres mocno zwolnił :p
W Białym Sadzie nie mam już zajęć a w Velen jest dużo stworzeń z trzykrotnie wyższym poziomem niż mój, nawet grindowanie zrobiło się upierdliwe a do większych zadań mój Wieśmak jest po prostu za cienki w uszach :D

Ponieważ nie mam ręki do tego typu gier będę ją zapewne przechodził przez kolejne 200h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im wyższy poziom trudności wybraliście, tym mniej XP (za wszystko) dostaje wasz Geralt. Gra jest ewidentnie zbalansowana pod "normalny" poziom trudności, toteż nie dziwię się, że ktoś może mieć problemy grając na wyższym. Same potwory nie są silniejsze i nie zdają zwiększonych obrażeń, ale mają więcej punktów życia. Dodatkowo wy (grający na wyższym poziomie trudności) musicie się z nimi mierzyć mając niższy poziom.

Jest to przy tym o tyle uciążliwe, że gra stosuje blokadę znaną z MMO. To znaczy jeżeli między Geraltem a przeciwnikiem jest zbyt duża różnica poziomów, to nasz bohater dostaje coś w rodzaju "anty-buffa", przez którego może niemilca co najwyżej posmyrać srebrem czy stalą. Czasem wystarczy jednak zmniejszyć tę różnicę o 1 poziom, by "magicznie" wszystko wróciło do normy... Sprawdzone doświadczalnie. Wróciłem do przeciwnika (wiwerny) mając dokładnie ten sam sprzęt, mutageny i umiejętności ale o 1 poziom doświadczenia więcej. Ubiłem gnidę bez problemu, gdzie wcześniej nie byłem w stanie jej nawet sensownie uszkodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam lvl 17 około 20h gry. Robię questy przewaNie 3-4 lvl mniejesze niż mój. Do jakos lvl 10 gralem na o jednej mniejszy od najteudniejszego ale zmienilem na najtrudniejszy i jest bardzo spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

55 h w grze i 17 level. Trochę wolno to idzie, zwłaszcza, że są potwory, które mnie przewyższają, także lepszy sprzęt wymaga znacznie wyższego poziomu. Czasami udaje mi się tylko zwinąć zawartość pilnowanego skarbu, nie podejmując walki z silniejszym rywalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować