Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi Newcrest, nowy darmowy dodatek do The Sims 4

5 postów w tym temacie

Może za kilka lat, kiedy będą zbiorcze edycje, The Sims 4 okaże się nawet godne jakichś 5 minut mojej uwagi - teraz nawet trailerów nie chce mi się oglądać.

Wciąż u mnie króluje The Sims 2 ze wszystkimi dodatkami - które nota bene rozdawano za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym tego nawet dodatkiem nie nazwał. "Do pracy" (czy jak to się nazywa), to jest dodatek, mamy nowe elementy wzbogacające rozgrywkę a tu ino nową większą parcele/miasto gdzie możemy simy wprowadzać. Tak więc stwierdzenie darmowe DLC jest bardziej adekwatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Sims 4 jest strasznie... monotonne. Wynika to pewnie ze standardowej polityki EA, czyli wytnijmy wszystko co dawały dodatki w poprzedniczce, okrójmy podstawkę z paru elementów i można wydawać. Nowy system emocji jest... cóż, nawet fajny, ale błędem było zbudowanie na nim nowej części serii. Fajne są te wszystkie widoczne (w końcu!) emocje, ale gra pozbawiona jest innych rzeczy, które prawdopodobnie pojawią się w przyszłych, płatnych dodatkach.

To dobrze, że opcja budowy własnego osiedla pojawiła się za darmo, ale nie dajmy się oszukać. EA pokazuje te wszystkie darmowe DLC, ale jednocześnie sięga do naszych portfeli gdy wydają kopie dodatków do poprzedniczek. Chyba idę sobie odpalić "dwójkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować