Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted: The Nathan Drake Collection pojawiło się w PlayStation Store

14 postów w tym temacie

Oby wyszło na PS4. W przypadku takim jak moim, że PS4 jest pierwszą konsolą jaką kiedykolwiek posiadałem to jest to świetny interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie posiadałem nigdy konsoli, ale rozważałem kupno PS4 i odświeżonego The Last of Us jeśli tylko pojawi się również seria Uncharted. Siła konsol leży właśnie w tytułach na wyłączność, ale też niektóre gry wypadają dużo lepiej na kanapie, zwłaszcza w coopie albo multi - Mortal Kombat, Diablo 3.

Ogólnie nie kumam tej całej wojny pc vs konsole. W dzisiejszych czasach z zarobkami nie jest różowo, ale z czasem można sobie pozwolić na zakup PC i konsoli, bo te platformy świetnie się uzupełniają i coraz więcej graczy tak właśnie robi. Wiadomo - shootery, RPG i strategie dużo lepiej funkcjonują na PC, ale jakąś grę akcji albo tytuły przeznaczone do zabawy w więcej osób zwykle lepiej wypadają na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2015 o 15:08, Silvaren napisał:


Ogólnie nie kumam tej całej wojny pc vs konsole. W dzisiejszych czasach z zarobkami nie
jest różowo, ale z czasem można sobie pozwolić na zakup PC i konsoli, bo te platformy
świetnie się uzupełniają i coraz więcej graczy tak właśnie robi. Wiadomo - shootery,
RPG i strategie dużo lepiej funkcjonują na PC, ale jakąś grę akcji albo tytuły przeznaczone
do zabawy w więcej osób zwykle lepiej wypadają na konsolach.


Dokładnie.
Posiadam PC, PS3 i PS4 i te wszystkie platformy świetnie się uzupełniają - PC zapewnia lepszą oprawę graficzna, a obie konsole, tytuły na wyłączność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, najbardziej z w/w czekam na wiadomości o Uncharted 4: A Thief''s End, ale wydanie na PS4: Uncharted: The Nathan Drake Collection to również ciekawa propozycja.

Posiadam wszystkie trzy gry z serii Uncharted na PS3, jednak zakup wydania całości w wersjach odświeżonych na PS4, byłby dla mnie do rozważenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Silvaren
@ lis_23


Zgadzam się z Wami, dlatego nigdy nie angażuję się w spory na forum.
Nic konstruktywnego nigdy z takich sporów nie wynika, a tylko szkoda energii i nakręcanie złych emocji.
Wychodzę z założenia, że każdy wybiera co woli i to tylko jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remasterom mówię nie. Mimo ogromnego kredytu zaufania jakim darzę Sony, tracą w moich oczach kolejnymi kotletami z PS3. Jeśli pokpią sprawę na E3 to dużo, oj dużo na tym stracą i wyjdą na debili. Microsoft nie śpi, a zaprzepaszczenie takiej przewagi byłoby frajerstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

That means not only allowing you to play the single-player campaigns of Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, and Uncharted 3: Drake’s Deception in 1080p and 60fps with better lighting, textures, and models, but they’re also working on a range of improvements and additions across all three games.

Dla mnie starczy. Tylko jak bedzie choc jeden spadek do 59fps to wysmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Remasterom mówię nie. Mimo ogromnego kredytu zaufania jakim darzę Sony, tracą w moich oczach kolejnymi kotletami z PS3

Ja tam z kolei chętnie bym przytulił kotlety jeszcze z PS2 czy PSP. Ba! Jakby dali kotleta z Dreamcasta, to już w ogóle byłbym wniebowzięty. Mowa o Yakuza 1&2 HD Edition, Yakuza: Black Panther 1&2 oraz Shenmue.

I wierz mi, nie wyszliby na debili - zwłaszcza z Shenmue. A Yakuza 1&2 HD pomogłaby wskoczyć ludziom do akcji przy okazji premiery części piątej.

Wszystko fajnie oczywiście, póki E3 będzie miało odpowiedni balans. Jeśli remasterów zrobi się więcej niż nowych gier, wtedy będzie mimo wszystko wyglądać to dość mizernie, jakkolwiek niektórym by się to nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 16:54, Piotrek_K napisał:

That means not only allowing you to play the single-player campaigns of Uncharted: Drake’s
Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, and Uncharted 3: Drake’s Deception in 1080p
and 60fps
with better lighting, textures, and models, but they’re also working
on a range of improvements and additions across all three games.

Dla mnie starczy. Tylko jak bedzie choc jeden spadek do 59fps to wysmieje


Zawsze będzie. Widziałem MGS 2 i 3 HD i co tam się działo to nie jestem wstanie opisać. Konsole są i były złomami. To tylko marketing i biznes czysty, dlatego takie rzeczy jeszcze istnieją. Niestety dopóki świat się nie obudzi, to ciągle będą okradać ludzi. Nie rozumiem gdzie są te wszystkie zespoły, które testują jakość gry przed jej wydaniem. Albo wszyscy dostają pod stołem albo rzeczywiście wielu devów nie umie robić gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze będzie. Widziałem MGS 2 i 3 HD i co tam się działo to nie jestem wstanie opisać.

Klasyka. "Widziałem w życiu dwie gry. Zaufaj mi znam się."
Niestety dopóki tacy ludzie jak ty się nie obudzą i nie zrozumieją że świat nie działa tak że wszyscy chcą tego co ty dopóty reszta świata będzie musiała czytać w necie takie bezmózgie komentarze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować