Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Średniowiecze na E3. Zobacz zwiastun Kingdom Come: Deliverance

9 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2015 o 11:05, Moooras napisał:

W czasie rzeczywistym? Ta, na pewno.


Masz napisane, że to in engine.


No no no... postawa wołu, postawa bliska, technika półmiecza. Nie sądziłem, że kiedyś zobaczę to w grze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem ten widok z hełmu, to nagle granie na dwóch monitorach z widocznymi ramkami nabrało dla mnie sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł artykułu powinien brzmieć: "Nadchodzi androidowa kupa udająca RPGa w uniwersum Star Wars. Nie podniecać się, proszę się rozejść" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tytuł artykułu powinien brzmieć: "Nadchodzi androidowa kupa udająca RPGa w uniwersum
> Star Wars. Nie podniecać się, proszę się rozejść" :D
Nie rozumiem żartu ale uznam że śmieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tytuł artykułu powinien brzmieć: "Nadchodzi androidowa kupa udająca RPGa w uniwersum
>
> > Star Wars. Nie podniecać się, proszę się rozejść" :D
> Nie rozumiem żartu ale uznam że śmieszny
>

Koledze skopiował się 2 razy ten sam komentarz pod dwoma niusami. To ten drugi jest tym właściwym adresatem. http://www.gram.pl/news/2015/06/05/nadchodzi-star-wars-uprising-to-rpg-owy-prequel-vii-epizodu-gwiezdnych-wojen.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W czasie rzeczywistym? Ta, na pewno.

No co przecież to wygląda całkiem normalnie. Widziałeś ostatni gameplay tej gry? Cud, miód i orzeszki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > W czasie rzeczywistym? Ta, na pewno.
>
> No co przecież to wygląda całkiem normalnie. Widziałeś ostatni gameplay tej gry? Cud,
> miód i orzeszki. :)

A widziałeś jak wyglądały pierwsze gameplaye Watch dogs, Dark souls 2 i innych zeszłorocznych gier, a jak wyglądały po premierze? Ja już zwyczajnie nie wierzę w całkowitą prawdziwość takich prezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować