Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rainbow Six Siege: poznaj możliwości członków jednostek antyterrorystycznych

9 postów w tym temacie

Wypuścili już dwa trailery przedstawiające brytyjskie oraz amerykańskie siły specjalne. Ja się pytam gdzie jest nasz rodzimy GROM, to raz. Dwa czy tłumacze trailerów zarabiają naprawdę tak mało czy ich życie jest tak ciężkie? "Podejżany", "zabójczymmózgiem", co to w ogóle są za słowa? Kto wypuszcza trailer bez sprawdzenia jego jakości? Ile oni zarabiają? Za mało? Może jeszcze więcej powinni, żeby nie robić takich durnych literówek? Oburzyłem się? A nie powinienem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wypuścili już dwa trailery przedstawiające brytyjskie oraz amerykańskie siły specjalne.
> Ja się pytam gdzie jest nasz rodzimy GROM, to raz. Dwa czy tłumacze trailerów zarabiają
> naprawdę tak mało czy ich życie jest tak ciężkie? "Podejżany", "zabójczymmózgiem", co
> to w ogóle są za słowa? Kto wypuszcza trailer bez sprawdzenia jego jakości? Ile oni zarabiają?
> Za mało? Może jeszcze więcej powinni, żeby nie robić takich durnych literówek? Oburzyłem
> się? A nie powinienem?

Dlaczego liczysz na GROM w tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały mentlik w głowie teraz, niby SAS i Spetsnaz są wojskowymi siłami specjalnymi, i zostały umieszczone obok policyjnych/federalnych jednostek antyterrorystycznych, jak FBI SWAT czy GSG-9, no muszę powiedzieć, że nie kumam tego zestawienia. No to może jeszcze na innym filmiku otrzymamy Navy Seals i GROM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2015 o 10:56, Radzio40k napisał:

Dlaczego liczysz na GROM w tej grze?


Może dlatego, że w oryginalnym Rainbow Six (jak również w Rogue Spear i Raven Shield) mieliśmy do wyboru panią Kazimierę Rakuzankę, wywodzącą się właśnie z GROMu? Ja również bym się nie obraził, gdybyśmy dostali do wyboru kilku operatorów z GROMu. Biorąc pod uwagę fakt, iż jest jedną z najbardziej aktywnych jednostek na świecie, miło by było zobaczyć ich w nowej odsłonie Rainbow Six.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2015 o 12:51, Derneth napisał:

nie kumam tego zestawienia.


Nie mogę edytować poprzedniego posta, więc będzie dubelek.

Tęcza jest jednostką międzynarodową, a jej operatorzy pochodzą zarówno z wojskowych, jak i cywilnych jednostek AT i CT. Stąd właśnie takie, jak to nazywasz, zestawienie. Mamy zarówno jednostki wojskowe (SAS chociażby), jak i cywilne (GSG-9).

Nie ukrywam natomiast, że trochę dziwi mnie tu obecność FBI SWAT. To jest "zwykła" realizacja, na poziomie naszych rodzimych Wydziałów Realizacyjnych/SPAPów, działających na szczeblu komend wojewódzkich. Jeśli już tak bardzo chcieli mieć w tym zestawie FBI, lepszym pomysłem byłoby wrzucenie Hostage Rescue Team. Ale tak się tylko czepiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już myślałem, że zamiast właśnie Tęczy, dostaniemy właśnie różne oddziały AT do ogrania i wśród nich właśnie będzie podział "klas". No i w Tęczy z tego co pamiętam było dwóch Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2015 o 10:56, Radzio40k napisał:

> Wypuścili już dwa trailery przedstawiające brytyjskie oraz amerykańskie siły specjalne.

> Ja się pytam gdzie jest nasz rodzimy GROM, to raz. Dwa czy tłumacze trailerów zarabiają

> naprawdę tak mało czy ich życie jest tak ciężkie? "Podejżany", "zabójczymmózgiem",
co
> to w ogóle są za słowa? Kto wypuszcza trailer bez sprawdzenia jego jakości? Ile
oni zarabiają?
> Za mało? Może jeszcze więcej powinni, żeby nie robić takich durnych literówek? Oburzyłem

> się? A nie powinienem?

Dlaczego liczysz na GROM w tej grze?

Pewnie dlatego że z tych wszystkich jednostek jedynie Specnaz dorównuje naszym a brytole są prawie tacy jak my....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2015 o 10:56, Radzio40k napisał:

> Wypuścili już dwa trailery przedstawiające brytyjskie oraz amerykańskie siły specjalne.

> Ja się pytam gdzie jest nasz rodzimy GROM, to raz. Dwa czy tłumacze trailerów zarabiają

> naprawdę tak mało czy ich życie jest tak ciężkie? "Podejżany", "zabójczymmózgiem",
co
> to w ogóle są za słowa? Kto wypuszcza trailer bez sprawdzenia jego jakości? Ile
oni zarabiają?
> Za mało? Może jeszcze więcej powinni, żeby nie robić takich durnych literówek? Oburzyłem

> się? A nie powinienem?

Dlaczego liczysz na GROM w tej grze?

Pewnie dlatego że z tych wszystkich jednostek jedynie Specnaz dorównuje naszym a brytole są prawie tacy jak my....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować