Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: Fallout 4 w przedsprzedaży!

18 postów w tym temacie

Cena to ma być jakiś żart?! Mam płacić za grę na pc tyle co na konsolach?! Nie dziwię się, że nam piractwo kwitnie. Za około 200zł to ja bym widział jakąś wersję z fajnymi gadżetami, a za 350 jakąś fajną kolekcjonerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaporowa cena. Jak jeszcze doliczyć koszty przesyłki to wychodzi niczym wersja konsolowa.
Ale to gram.pl. Najdroższy polski sklep w sieci. Kiedyś było tu tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 17:45, Darkstar181 napisał:

Zaporowa cena. Jak jeszcze doliczyć koszty przesyłki to wychodzi niczym wersja konsolowa.

Ale to gram.pl. Najdroższy polski sklep w sieci. Kiedyś było tu tanio.


Nie, podobną cenę widziałem w innym serwisie. Mam nadzieję, ze cena ulegnie zmianie na niższą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena premierowa niższa raczej nie będzie. Próg cenowy podobny jak przy GTA V, czyli 60$/£40/180 zł. Kiepskie czasy nastały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie jest to pozycja obowiązkowa, a z pewnością nie na przedsprzedaż.
Po tym co do tej pory zobaczyłem, nic mnie nie zachęciło do zakupu.
Może po E3 zainteresuję się bardziej, ale na 100% nie kupię tej gry na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ledwo pokazali trailer z grafiką i animacjami sprzed lat i już lecą po kasę z pre-orderów. Coś czuję, że to będzie pierwszy Fallout, o którym jedynie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 17:54, Isildur napisał:

> Zaporowa cena. Jak jeszcze doliczyć koszty przesyłki to wychodzi niczym wersja konsolowa.

>
> Ale to gram.pl. Najdroższy polski sklep w sieci. Kiedyś było tu tanio.

Nie, podobną cenę widziałem w innym serwisie. Mam nadzieję, ze cena ulegnie zmianie na
niższą...


Cześć, jest to cena zasugerowana przez wydawcę gry, może jeszcze ulec zmianie. Sami jesteśmy graczami, więc staramy się negocjować jak najlepsze ceny/gratisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

180zł? O cholera, Bethesda oszalała - no chyba, że świat będzie większy od tego w Wiedźminie 3 i będzie lepiej wyglądał. Wtedy cenę bym jeszcze zrozumiał. Choć z drugiej strony Origins nadal woła za Inkwizycję 180 zł, jakby co najmniej opakowanie było ofajdane złotem i brylantami, a to tylko wersja cyfrowa. Chory ten rynek się zaczyna robić : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 23:29, pstarczynowski napisał:

Cześć, jest to cena zasugerowana przez wydawcę gry, może jeszcze ulec zmianie. Sami jesteśmy
graczami, więc staramy się negocjować jak najlepsze ceny/gratisy ;)


Hej, dlatego zaznaczyłem koledze, że w innym sklepie widziałem podobną a nawet wyższą cenę. :)
Dla mnie na tę chwilę cena jest wysoka, ale czy kupię w dniu premiery to się okaże, zwłaszcza że teraz mam zamiar zaopatrzyć się w nowego kompa co jest większym priorytetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dziś sobie gierke na steam-ie kupiłem ;) Praktycznie nie wydałem ani złotówki ze swojej kieszeni. Wystarczyło tylko przez tydzień betowac mecze za skiny i z 4 Euro zrobiło sie wystarczająco na zakup. A jeżeli gra mi sie nie spodoba na początku mam prawo zażądać zwrotu kasy, także nic nie stracę ;P Trzeba troche pokombinować jeżeli sie nie chce niepotrzebnie wydawać kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ah cos ze zepsuło i nie moge edytowac posta. Zapomniałem ze oddac moza gre przez 14 dni od zakupu,faktycznie no ale nie zmienia to faktu ze raczej nie obciąze sobie portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2015 o 16:10, MaGisTeer napisał:

ah cos ze zepsuło i nie moge edytowac posta. Zapomniałem ze oddac moza gre przez 14 dni
od zakupu,faktycznie no ale nie zmienia to faktu ze raczej nie obciąze sobie portfela.

Tylko jeżeli będziesz grał mniej niż 2 godziny. Przy Falloucie to nie bardzo ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować