Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: nadchodzi Dark Souls III. Wyciekły screeny i informacje!

29 postów w tym temacie

Dark Souls III powstaje i zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4 (...)
Pojawienie się Dark Souls III na komputerach nie jest jeszcze przesądzone (...)


To znaczy zmierza czy nie jest przesądzone? Niech się autor zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2015 o 11:55, aope napisał:

To znaczy zmierza czy nie jest przesądzone?

Znaczy że się wybiera, ale nie wie czy dojdzie. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> To znaczy zmierza czy nie jest przesądzone?

Z tego co chłopaki na filmiku tłumaczą wynika, że możliwy jest port na PC, jeżeli gra sprzeda się dobrze na konsolach.
Bo "siły przerobowe" i możliwości są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2015 o 11:56, Kadaj napisał:

> To znaczy zmierza czy nie jest przesądzone?
Znaczy że się wybiera, ale nie wie czy dojdzie. ;d


Ja to rozumiem, tylko autor najpierw napisał że zmierza, a później że "może". Czyli sam sobie zaprzecza. Niech się zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie "zmierza" na PC, wg. tej plotki gra wyjdzie na PS4 i XBone, a wersja na PC jest pod znakiem zapytania. Przy czym jeżeli gra jest prawdziwa to raczej na PCty wyjdzie, poprzednie części dobrze się tam przyjęły, mimo fatalnego portu jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam zatem na oficjalną zapowiedź. Mam nadzieję, że klimat trójki będzie gęstszy od tego w dwójce. Gra bardzo mi się podobała, ale niektóre lokacje były jednak trochę "łyse". Do tego przydałoby się wprowadzenie bossów, które drastycznie po kilka razy potrafią zmienić taktykę walki. W dwójce jest bodajże tylko jedna zmiana taktyki przez bossów, jeżeli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dark Souls III powstaje i zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4 (...)
> Pojawienie się Dark Souls III na komputerach nie jest jeszcze przesądzone (...)

>
> To znaczy zmierza czy nie jest przesądzone? Niech się autor zdecyduje.

Ano właśnie sami autorzy filmu trochę jakby się zdecydować nie mogli - najpierw na grafice podają trzy platformy, a potem przy pecetach jest jednak "ale". W moim odczuciu wersję PC można przyjąć za pewnik, natomiast będzie trzeba na nią pewnie dłużej poczekać niż na wydania konsolowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To informacje wyciekły, czy "informację przekazali prowadzący program The Know", bo to jest różnica. Rany, jak mnie to "wyciekanie" informacji denerwuje. O "wycieku" można by mówić, gdyby ktoś na przykład nieumyślnie się wygadał, lub udostępnił taką informację wbrew woli twórców. Paradoksalnie w większości przypadków dostajemy paczkę screenów lub filmik, które całkiem przypadkiem znalazły się w sieci. Wiem, czepiam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I skad ja mam na to brac kase? Nie kupilem jeszcze DS2, ciagle walcze z Bloodborne, przede mna przygoda z The Last of Us... potem przyjdzie koniec roku, pojawi sie Battlefront, moze DLC do Bloodborne, Rebel Galaxy... Nie chce ktos nerki? Albo plucka? Mam po dwie sztuki, obie mi niepotrzebne, a kasa sie przyda.


UWAGA: Powyzsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle się sprzedała dwójeczka, że o wersji na PC się tylko mówi a nie jest to pewne ? Szkoda, bo mimo iż Bloddborne jest ciekawy, to jednak nie czuje w nim ducha prawdziwych soulsów. Poczekamy i zobaczymy, co z tego wyjdzie. To, że jest w produkcji DSIII to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2015 o 15:53, vegost napisał:

Aż tak źle się sprzedała dwójeczka, że o wersji na PC się tylko mówi a nie jest to pewne
?


Ponoć więcej się sprzedało sztuk na PC niż na Xboxa.

Stawiam 30gr, że wypuszczą wersję PC miesiąc po konsolowych, bo boją się piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2015 o 16:18, Feallan napisał:

Stawiam 30gr, że wypuszczą wersję PC miesiąc po konsolowych, bo boją się piractwa.


Najważniejszy, oczywiście o ile potwierdzą to na E3, jest brak wersji na poprzednią generację. Wszyscy wiemy jak skończyło się to w przypadku DS2.

Wersja PC pewnie znowu będzie przekładana, opóźniana i niedopracowana - w końcu to From.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2015 o 16:33, Shinigami napisał:

Wersja PC pewnie znowu będzie przekładana, opóźniana i niedopracowana - w końcu to From.


Czy ja wiem. W Dark Souls 2 można się było przyczepić tylko do durability buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To informacje wyciekły, czy "informację przekazali prowadzący program The Know", bo to
> jest różnica. Rany, jak mnie to "wyciekanie" informacji denerwuje. O "wycieku" można
> by mówić, gdyby ktoś na przykład nieumyślnie się wygadał, lub udostępnił taką informację
> wbrew woli twórców. Paradoksalnie w większości przypadków dostajemy paczkę screenów lub
> filmik, które całkiem przypadkiem znalazły się w sieci. Wiem, czepiam się.

Dziękuję za komentarz. Rozumiem irytację, natomiast w tym przypadku do wycieku doszło, a jego odbiorcami - i zarazem osobami rozgłaszającymi - są właśnie ludzie z The Know. Gdyby do wycieku nie doszło, nie dysponowaliby oni tymi informacjami i nie mieliby czego przekazać na temat DS III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować