Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: nadchodzi Dark Souls III. Wyciekły screeny i informacje!

29 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2015 o 16:18, Feallan napisał:

Ponoć więcej się sprzedało sztuk na PC niż na Xboxa.

Stawiam 30gr, że wypuszczą wersję PC miesiąc po konsolowych, bo boją się piractwa.


Skoro PC-towa wersja miała więcej sprzedanych kopii, to tym bardziej powinni zrobić tak jak to było z DSII. Czyli wszystkie wersje w ten sam dzień. Opóźnienie premiery z powodu piractwa to głupi pomysł. Nic to nie da a ludzie i tak to ściągną. Według mnie powinni przestać się tym przejmować kompletnie i wydawać gry. Na to nie ma lekarstwa, bo to zależy od wielu czynników społecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wisi mi to czy gra wyjdzie na PC z opóxnieniem czy nie. DS2 kupiłem wpierw na Xboxa przeszedłem raz i sprzedałem, aby czekać na wersję PC z prostej przyczyny - nie musze dodatkowo płacić za granie w necie.

Co do samego DS3 to biorę w ciemno. Uwielbiam ich gry. Dwójkę skończyłem z 5 razy, teraz gram w Scholar of the First Sin. Bloodborne skończony 3 razy. Po prostu biorę w ciemno XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale gry od From to mogą dla mnie wychodzić co roku. :)
Dodatek do Bloodborne, Dark Souls 3. Oh. Oh. Miazga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko uwierzyć w te 60 minut przerywników. Na silniku gry to oczywiste. Wszystkie cechy tej serii są takie charakterystyczne. Na tyle wręcz że można przewidzieć co będzie w trójce. Bohater nic nie mówi, mrocznie, dziwnie i kozacko. Pot na czole i palcach. Genialna fizyka i animacja. Zawsze było mało przerywników. Jakichkolwiek sekwencji było niewiele. Ale pewnie będą brać garściami z Bloodborna więc super. Zapowiada się wspaniała przygoda z nieumarłymi.
Oby nie odwalali takich akcji jak z Scholar of the First Sin. 2x płacić nie będę za ulepszony towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę szybko. Ewidentnie pracowano nad Bloodborne i DS3 jednocześnie. Widać to nawet na zdjęciach, niektóre lokacje jakby żywcem z Bb wyjęto. :)
Jest mroczniej niż w DS2, to cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać. Przeszłam BB, konczę DS2 i to jest to. Chociaż DS2 nawet nie ma połowy klimatu jak BB. A kiedy BB2 i DLC, będzie miodzio... :-)) nawet nie przypuszczałam ze gry tego typu tak mnie wciągną, nawet Wiesiek gdzies w kącie lezy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2015 o 13:58, Feallan napisał:

Assassin''s Creed też kiedyś był super, potem zaczął wychodzić co roku.


Ale to, ze AC sie stoczyl, nie jest spowodowane cyklem wydawniczym, tylko tym, ze na upartego ciagna historie, ktora tak naprawde powinna skonczyc sie po 3 czesci. Moim zdaniem watek animusa i wspolczesnosci powinni sobie juz odpuscic, bo w tym momencie tylko odrywa uwage od historii opowiadanych w kolejnych odslonach. Taki np. Black Flag bylby znacznie lepsza gra, gdyby klimatu nie psuly wycieczki po biurach Abstergo. Moze w koncu to zrozumieja i zaczna robic gry, ktore dotycza jednej epoki, bez wycieczek do terazniejszosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować