Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygląda na to, że niedługo w sklepach pojawi się nowa wersja Xboksa One

11 postów w tym temacie

Strzalem w dziesiatke bylaby dla Ciebie mozliwosc kupna KOLEJNEJ konsoli tylko po to by miec wiekszy dysk ;D? A nie lepiej skorzystac z jednej z funkcji samej konsoli i podlaczyc dysk zewnetrzny przez USB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Strzalem w dziesiatke bylaby dla Ciebie mozliwosc kupna KOLEJNEJ konsoli tylko po to
> by miec wiekszy dysk ;D? A nie lepiej skorzystac z jednej z funkcji samej konsoli i podlaczyc
> dysk zewnetrzny przez USB?

Nie. :) Strzałem w dziesiątkę nazwałem Xboksa One z większym dyskiem, bo sam wiem, że obecna wielkość jest niewystarczająca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie. :) Strzałem w dziesiątkę nazwałem Xboksa One z większym dyskiem, bo sam wiem, że
> obecna wielkość jest niewystarczająca. :)
Zresztą i tak dostępne jest tylko 360 GB chyba :P Sam wiedziałem już przed kupnem, że 500 GB to będzie za mało, a tu taki zonk, że 140 GB jest niedostępne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co mi to jak obok mam wpiety 2TB pod gry i 1TB pod muzykę i filmy.
A dysk wewnętrzny ma tylko nieco ponad 360 i stoi na nim tylko system żeby go nie obciążać niepotrzebnym bajzlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PS4 każdy dysk laptopowy jaki kupisz to sobie włozysz więc nie wiem co za odkrycie z tym xbox one (cena też pójdzie w górę więc spoko;P) W xbox one jeżeli sie nie mylę a mogę się mylić nadal trzeba kupować dyski od M. jakieś? lub te laptopowe w specjalny sposób formatować itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W xbox one jeżeli sie nie mylę
> a mogę się mylić nadal trzeba kupować dyski od M. jakieś? lub te laptopowe w specjalny
> sposób formatować itp. ?

Mało tego, trzeba z nimi o północy iść na rozstaje i splunąć trzy razy przez lewe ramię. Szkoda tylko że mój standardowy WD Passport 2TB nic o tym nie wie i od roku bezproblemowo śmiga z X1 od momentu wpięcia USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku XBO można podpiąć każdy dysk, pod warunkiem, że będzie miał mozliwość połączenia z konsolą po USB. Do środka teoretycznie zmieści się laptopowy, ale jako że Microsoft nie udostępnia obrazu systemu jak Sony, wymiana dysku, poza utratą gwarancji, wiąże się z tym, że konsola na tym dysku działać nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak Henrar napisał miałem rację, włożenie do środka zwykłego dysku nie działa. O to mi chodziło a nie o jakieś durne usb. Na cholere mam mieć dodatkowy dysk z kablem przy konsoli ? 21 wiek.. bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować