Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry, które marzymy zobaczyć na E3 2015

35 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2015 o 20:01, Silvaren napisał:

@Zekzt
Ten Zekzt, który na forum Wizardów w Diablo 3 postpował?


Tak. Aczkolwiek ostatnio Diablo poszło w diabły ^^ [praca, od kilku dni zacna pogoda, może skuszę się na kolejny sezon jak się znajomi tez zbiorą w sobie]


Co by nie robić OT dorzucę jeszcze jeden tytuł który mi się przypomniał - Neverwinter Nights 3, tudzież inny przyzwoicie zrealizowany cRPG z uniwersum D&D. Wrócił bym chętnie do Faerunu. Ewentualnie Icewind Dale 3, bo o BG3 chyba nawet pisać nie trzeba =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA VI jest w planach ale pewnie bardzo dalekich. To portland ma być, nie? Tam najwięcej kradzieży aut. Wątpliwe aby o tym wspomnieli bo pracują nad czymś innym.
Może jakiś Risen 4 bo klimatyczny i bardzo klasyczny rpg.
Coś z pewnością powiedzą o NFSie. Ludzie gadają że to powrót do klasyki i przyrównują go do Undergrounda. Pewnie że kultowa część ale klasyczny nfs to jazda po trasie a za tobą radiowozy i helikoptery. Stare takie właśnie były.
Dark Souls III? Dla mnie PCtowca to taka troszkę rekompensata bo Bloodborn to exclusive (dziś troszkę interpretacja tego słowa jest inna) ale Bloodborn to przykład dobrego użycia. Chcę znów pomachać dwuręcznym w jednej ręce ;>
A Steam może coś powie o SteamMachine.
[Komentarz w stylu gdybanie, marzenie jak coś]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto i moja lista życzeń:
Kane & Lynch: Dead Men (remaster na nowe konsole)
Prince of Persia (w stylu starej trylogii)
Gothic IV od Piranha Bytes (tak wiem, mniej prawdopodobne niż HL3 :D )
Max Payne 2.5 (w stylu pierwszych dwóch częśći)/nowy Red Dead/dodatek do GTA V (chociaż R* nie zapowiada swoich gier na większych targach)
Half-Life 3 (pod te google vr od Valve/HTC i Steam Machines przydał by się jakiś system seller)
Bioshock 4 (kto wie :D )
nowy Mirror''s Egde (na pewno będzie)
Prey 2 (szkoda że został skasowany :[ )
nowy STALKER/Metro 2035 (to drugie bardziej prawdopodobne)

no i oczywiście nowe Gearsy, NFS, Rise of the Tomb Raider i będzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co by nie robić OT dorzucę jeszcze jeden tytuł który mi się przypomniał - Neverwinter
> Nights 3, tudzież inny przyzwoicie zrealizowany cRPG z uniwersum D&D. Wrócił bym chętnie
> do Faerunu. Ewentualnie Icewind Dale 3, bo o BG3 chyba nawet pisać nie trzeba =)

Jak NWN 3 to tylko od Obsidianu. Niestety styl wizualny D&D od 4 edycji jest dość specyficzny jeśli chodzi o Forgotten Realms - wystarczy porównać tieflingi z edycji 3 a te z edycji 4 i odpalić Neverwinter Online. Setting wywrócono do góry nogami i stał się generyczny, bo teraz w każdym świecie D&D znaleźć można praktycznie to samo, a to co znamy z Forgotten Realms zostało zmienione nie do poznania (Thay, Netheril, Spellplague-brak splotu). Nadchodzący Sword Coast Legend będzie jakąś namiastką, ale na pewno nie porwie fabułą, bo jest nastawiony na sprzedaż DLC i nieskomplikowaną zabawę zespołową.
Zamieszanie o prawa do D&D jest zbyt duże. Z tego powodu ani BioWare ani Obsidian nie kontynuowali swoich dawnych serii i wzięli się za autorskie settingi i mechaniki. Wizards of the Coast pozwalają tworzyć gry wyłącznie na najnowszych odsłonach systemu - lub pomagające w promocji podręczników i przygód.
Stąd właśnie zezwolenie na Adventure Y od Beamdog, będzie to "Presequel" Baldur''s Gate, most łączący obie części. Całość oparta na Infinity Engine. Beamdog jednak na poważnie ogrywa najnowsze D&D i prędzej czy później skuszą się na pełnoprawny Baldur''s Gate III. Ale Beamdog bojkotuje E3 i swojego Baldur''s Gate 1,5 oficjalnie zaprezentują lipiec-sierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jedziem: Mafia III, bo to Mafia; Total Overdose 2 - ktoś pamięta jedynkę? :P; Half-Life 3, bo fajnie widzieć jak dzieci uczą się liczyć; Mirror''s Edge, bo poprzednia była dziełem sztuki; Mercenaries 3, ale to już marzenia ściętej głowy; Quake V, SW 1313, nowe Jedi Knight - przy tych tytułach nie mam nic do dodania; Gothic IV, ale prawdziwy, bo Arcania była koloru musztardy, rzadka jak woda i mocno cuchnęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to marzenia ... ;)

1: Red Dead Redemption 2 na PC
2: Gears of War 2,3 i 4 na PC ;)
3: Prince of Persja w stylu gry z 2008 r.
4: remake Assasin;s Creed z pomysłami od dwójki do Syndycate
5: Dawn of War 3 - nie ważne, czy podobny do jedynki, czy do dwójki
6: Mass Effect 4 zbliżony do dwójki
7: RPG w Śródziemiu
8: RPG w uniwersum Star Wars
9: nowy God of War na PS4
10: kontynuacja The Order 1886
11: nowy Mirror''s Edge
12: nowy Bioshock
13: nowy S.T.A.L.K.E.R
14: Mafia III
15: jakaś gra na licencji nowych Star Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Jedi Knight, ze świetnie rozwiązaną walką, godną poprzednich odsłon. Wiem, raczej się tego nie doczekam.
Dodatkowo, cRPG w świecie Malazańskiej Księgi Poległych - to było by coś. Może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawn of War III - Jeśli Sega zapowiedziałaby kolejny rozdział historii Krwawych Kruków nie pozbierałbym się z radości. Obecnie zmuszony jestem grać w DoW 1 z modem Ultimate Apocalypse, od czasu do czasu pykając w DoWa 2. Obie części są diametralnie różne i przez to genialne. Mam nadzieję, że Relic znowu wywróci zasady rozgrywki o 180 stopni jak to było przy DoW II (ale niech zachowają the last stand :D). Nie mniej jednak gdyby to marzenie się ziściło to mając wojnomłotka od CA i Relica nie wychodziłbym z domu przez miesiące.
Nowy Star Warsik upichciony przez Visceral Games - Wygląda na to, że może to być jakiś sandboksik w otwartym świecie z Hanem i Chewie w roli głównej. Szkoda, że bez możliwości własnej kreacji bohatera, ale zobaczym co byndzie.
Mass Effect 4 - Skoro to marzenia, to chciałby wybór rasy, klasy, płci, tworzenie mordki i ciała dla postaci w jakimś fajowym edytorze, może wybór głosu (no co, w inkwizycji się dało), duży otwarty światek i walka turowa albo w czasie rzeczywistym, ale z aktywną pauzą.... Eh te marzenie się raczej nie spełni, ale fajnie pogdybać.
Jedi Knight...
Jakaś randomowa strategia turowa, aczkolwiek rtsem też nie pogardzę.
oraz
JA CHCĘ GAMEPLAY Z NOWEGO XCOMA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, jeśli już marzyć, to na całego:
1. Mechwarrior 5 (z porządną, długą kampanią single-player, nie żadne tak online-badziewie)
2. Mechcommander 3
3. Panzer General 4 (ale z powrotem do korzeni, a nie, że czterema kompaniami panzerów ze wsparciem można podbić pół Europy)
4. Rites of War 2 (dla informacji dla tych, co nie mieli okazji: taki Panzer General w świecie Warhammera 40k, Niech hexy znów spłyną krwią Eldarów i Marines)
5. Baldurs Gate 3 zawsze
6. Homeworld 3 koniecznie (na marginesie, czy tylko ja uważam, że wydanie Homeworld Remastered bez Cataclysmu to straszne świństwo jest ;)
7. Porządna strategia w świecie Wiedźmina

Wszystko raczej na PC, choć pozycja 1. spokojnie też na konsole:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować